VASE strasne price..??

Killer Shepherdess

Zainteresovan član
Poruka
137
E ovako: znam da postoji vec slicna tema u podforumu "Svastara" ali ova tema ce biti malo drugacija... VASE price, a ne "pricao mi brat da je baba njegovog druga imala jedno iskustvo u mladosti..." :roll: i dakle ovde bih zamolio BEZ SPAMA I GLUPIH I "SMESNIH" POSTOVA, i da pritom price budu ISTINITE i "sveze" dakle ne pre 20-30 godina vec price od skoro najvise 1, 2-3 stare. Posto mislim da Duhovi, Vampiri, i druge Nemani jos postoje. Plasim se sadasnjeg, a ne proslog. Pozdrav svima i pocnite sa pricicama. ;) P.S. ja nazalost nemama iskustva takva ali ustvari NA SRECU ih nemam, a imaju li ih drugi??? :) P.P.S. [YOUTUBE][
:eek:
 
E ovako: znam da postoji vec slicna tema u podforumu "Svastara" ali ova tema ce biti malo drugacija... VASE price, a ne "pricao mi brat da je baba njegovog druga imala jedno iskustvo u mladosti..." :roll: i dakle ovde bih zamolio BEZ SPAMA I GLUPIH I "SMESNIH" POSTOVA, i da pritom price budu ISTINITE i "sveze" dakle ne pre 20-30 godina vec price od skoro najvise 1, 2-3 stare. Posto mislim da Duhovi, Vampiri, i druge Nemani jos postoje. Plasim se sadasnjeg, a ne proslog. Pozdrav svima i pocnite sa pricicama. ;) P.S. ja nazalost nemama iskustva takva ali ustvari NA SRECU ih nemam, a imaju li ih drugi??? :) P.P.S. [YOUTUBE][
:eek:

:lol:
Ne radi ti link za you tube...;)

Znaj da ce ova tema da ti zamre ili ce biti puna lazi. Cao.:D
 
Ја сам роћен наопако, зато што сам прерано стигао и нисам се окренуо како треба... Притом нисам дуго "пропевао" тј. удахнуо ваздух... тек када су доце одустале од намере да ме натерају... и при том сам имао ишчашење рамена због положаја тела прилоком проласка... Месец дана сам био у инкубатору... За мене је ово било страшно, иако се не сећам... свега :) :) :) :)
 
Ima 3 stvari koje mi se desile i nisam mogao da obijasnim ali su stare sta cu

1.U mojoj 10 godini dok sam se igrao po dvoristu ucinilo mi se da neko zvizdi a cuo sam jasno i glasno da ne neko zove po imenu,kad ja do kapije ono niko,razderem se da nisu moji stigli jer sam bio sam ono nema nikog,kada sam napravio krug i svatio da sam sam prvo sta sam uradio je bezi kod komsije(da napomenem u mome selu komsija je na kilometar,daleko od svih puteva,kod mene se nikada nije dolazilo slucajno niko nikad u mojih 19 god dok sam ziveo tamo,zabacen,selo zabaceno VUKOJEBINA drugim recima)

2.Letnje vece 23:00h 13god moji veceraju na terasi, gledam kao po obicaju u vedro nebo milon i jedna zvezda na nebu divota, kad u jednom trenutku nesto sto je trebalo da bude zvezda pocelo je da se pomera,pomisli ja avion ali nesto se cudno krece nekako sporije i ne bas pravolinijski i mislim se kako odjedamput taj avion nasred neba,pozvao sam moje pod hitno, svi su dosli i svi su videli ali niko ni jedan komentar da napravi,vratili se za stolom minut kasnije ta zvezda je nestala isto kako se i pojavila

3.Leto '98 moja baka je polako ali sigurno umirala od raka,bila je u zadnjim mesecima svog zivota,resili moji da se slikamo svi skupa dok je baka jos medju nama,proslo je 4-5meseci i moja baka se ugasila, na sahrani cale je hteo da naslika sahranu i posalje me po fotoaparat,prodje i to i resi cale da napravi te slike,dosao on iz grada i kaze sve slike su propale nisu ispale kako treba glupi krs od aparata bla bla bla uze ja slike da vidim kad ono na svakoj slici preko cele moje bake jedna svetla crta nalik munji i samo preko nje,na nekoj slici je bila prva na slici, negde u sredini,negde na kraju ali uvek preko nje ta munja,pokazo sam mojima koji su me samo pogledali bez komentara,te slike i dan danas imam u Srbiji negde po kartonima

:think:
 
cuj da ne pricamo o tudjim situacijama, a postavljac teme odmah skide link sa tube... cccc...
elem, pozvacemo par ljudi sa foruma koji pricaju sa vilama, reptiloidima, duhovima i td, pa ces moci da se naslusas svakojakih gluposti, mozes cak i knjigu o tome da napises, smatraj da ces biti drugi benedikt.
 
Nisam uopšte sujeveran ali mi se dešavaju čudne stvari imam dosta toga nerazjašnjenog i strašnog ali ne želim baš sve ispričati evo samo po nešto.
Bio sam klinac i kupili su mi papagaja ili mi ga je neko poklonio ne sećam se,nazvao sam ga Kića i držao sam ga u kavezu koji je visio preko puta moje spavaće sobe.
Jedne noći dok su moji spavali probudio sam se i pošao prema kavezu.Da li sam još bio sanjiv ili u nekoj fazi sna ne znam ali sam preko puta sobe video u tami ženu belog lica obučenu u crnu haljinu koja joj je visila kao da je pocepana.Pružala je ruke ka meni želeći da me uzme.Ja sam normalno vrištao a moji su to čuli dotrčali i upalili svetlo.Otac me je uzeo u ruke i pokušao da me povede na to mesto gde sam ja tvrdio da stoji žena koja hoće da me uzme da bi mi dokazao da tamo nema ničega,kada bi me poneo tamo ja bi sve jače vrištao i opirao se.Žena koju sam samo ja video se nije pomerala već je samo pružala ruke ka meni a ja sam upirao prst prema papagaju.Odustali su od dokazivanja i vratili me u krevet.Zaključili su da se ja ustvari plašim papagaja i premestili ga na terasu.
Sutradan smo na terasi našli polomljeno staklence koje je na kavezu služilo kao pregrada ali papagaja nije bilo.
 
vaoooooooo,bash neshto ti i neverujem kako se to samo nekim dogadja a meni nikad? mism ne mojte da me farbate ne kazem ja sve je moguce al opet ti si sad teo da kazes da je papagaj ustvari neka festica koja je bila sam klonirana u papagaja...a u ostalom bio si klinac mozda i nije bilo to sto ti tvrdis mozda je to bila mamina prijateljica tela da te vidi a ti se usro od njenih sisa :)
 
Moja najstrasnija prica je vezana za jedno putovanje gradskim autobusom u junu/julu, kada su na sedistu ispred mene bila dva smrdljivca na znoj. Musko i zensko - ocigledn u nekoj vezi posto su se vatali.Elem...dok je autobus isao, zahvaljujuci Bernulijevom principu sav taj smrad je izlazio kroz prozor...al ne lezi vraze - ZASTOJ....
Nema protoka - sav smrad ostaje unutra.
Morao sam da se premestim na drugo mesto i da se istusiram 2-3 puta da uklonim taj miris ustajalog znoja sa sebe....
 
Moja najstrasnija prica je vezana za jedno putovanje gradskim autobusom u junu/julu, kada su na sedistu ispred mene bila dva smrdljivca na znoj. Musko i zensko - ocigledn u nekoj vezi posto su se vatali.Elem...dok je autobus isao, zahvaljujuci Bernulijevom principu sav taj smrad je izlazio kroz prozor...al ne lezi vraze - ZASTOJ....
Nema protoka - sav smrad ostaje unutra.
Morao sam da se premestim na drugo mesto i da se istusiram 2-3 puta da uklonim taj miris ustajalog znoja sa sebe....

e, ovo je stvarno strashna pricha! :) respect! :klap:
 
vaoooooooo,bash neshto ti i neverujem kako se to samo nekim dogadja a meni nikad? mism ne mojte da me farbate ne kazem ja sve je moguce al opet ti si sad teo da kazes da je papagaj ustvari neka festica koja je bila sam klonirana u papagaja...a u ostalom bio si klinac mozda i nije bilo to sto ti tvrdis mozda je to bila mamina prijateljica tela da te vidi a ti se usro od njenih sisa :)

Ja ovde ne tvrdim ništa samo sam ispričao jedan svoj rani strah,nešto što mi se davno desilo.
Upropašćuješ čoveku temu kada ismevaš ostale a to što ti se nije ništa dogodilo je zato što si još mali.
Precenjuješ sebe ukoliko misliš da ja ovde tebe treba u nešto da ubeđujem. ;)
 
Ja ovde ne tvrdim ništa samo sam ispričao jedan svoj rani strah,nešto što mi se davno desilo.
Upropašćuješ čoveku temu kada ismevaš ostale a to što ti se nije ništa dogodilo je zato što si još mali.
Precenjuješ sebe ukoliko misliš da ja ovde tebe treba u nešto da ubeđujem. ;)

Apsolutno si u pravu ako nastave sa ismejavanjem vise niko nece ispricati ni jednu pricu :(
 
vaoooooooo,bash neshto ti i neverujem kako se to samo nekim dogadja a meni nikad? mism ne mojte da me farbate ne kazem ja sve je moguce al opet ti si sad teo da kazes da je papagaj ustvari neka festica koja je bila sam klonirana u papagaja...a u ostalom bio si klinac mozda i nije bilo to sto ti tvrdis mozda je to bila mamina prijateljica tela da te vidi a ti se usro od njenih sisa :)

To se dogadja samo inteligentnim osobama....:per::lol:


@tema

Ja sam video pokojnu babu.....nekoliko dana pre nego sto je umrla.:)

:mrgreen:
 
cuj da ne pricamo o tudjim situacijama, a postavljac teme odmah skide link sa tube... cccc...
elem, pozvacemo par ljudi sa foruma koji pricaju sa vilama, reptiloidima, duhovima i td, pa ces moci da se naslusas svakojakih gluposti, mozes cak i knjigu o tome da napises, smatraj da ces biti drugi benedikt.

postavio sam ovaj klip, jer je prica o vampiru Petru Blagojevicu, pa to odgovara temi...i to nije nikakva tudja prica vec svetski poznata prica! a ti ako hoces da budes pametna to radi na drugom mestu. :roll: i zamolio bih ostale da ne spamuju temu vec pricaju ozbiljne price koje im se nisu desile u detinjstvu, njihovoj familiji, VEC NJIMA LICNO I TO IZ STO SKORIJEG VREMENA! p.s. evo posle duzeg vremena opet mene na forumu, ima sam obaveze u skoli neke pa nisam mogao da se posvetim ovoj temi, ali sada imam vremena. :) i prebacicu ovu temu na Svastaru, da bi bila aktivnija(nadam se nocu :per: :eek: ) pozdrav do 11 uvece ;)
 
Ja sam veceras cekajuci drugaricu sasvim slucajno pogledao u nebo i video ogomnu svetlecu kuglu koja je prvo stajala u mestu,i kad je pocela da se krece postepeno se smanjivalo svetlo dok potpuno nije nestalo.mada ne mislim da je nesto misteriozno,kontam da je neki spijunski satelit ili tako nesto u orbiti
 

Back
Top