Dvojica Hrvata pretučena u Beogradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Just_a_man

Primećen član
Poruka
1.000
Dvojica hrvatskih državljana pretučena su u noći na 20. svibnja u središtu Beograda, priopćilo je u četvrtak hrvatsko veleposlanstvo u Beogradu, ne navevši pojedinosti o napadu.

Hrvatski državljani, 29-godišnji J.Č i 19-godišnji M.Č, pretučeni su u noći na 20. svibnja u blizini noćnog kluba u središtu srbijanskoga glavnog grada, obavijest je kojom raspolaže hrvatsko veleposlanstvo.

Kako se dalje navodi u priopćenju veleposlanstva, njih je pretukao srbijanski državljanin koji je s mjesta događaja pobjegao automobilom beogradskih registarskih oznaka. Počinitelj je, kako se dodaje, poznat srbijanskoj policiji, a metalnu šipku kojom su mladići pretučeni imao je u autu.

Na mjesto događaja došla je policija i hitna pomoć koja je ozlijeđene prevezla u bolnicu gdje im je pružena medicinska pomoć. Veleposlanstvo Republike Hrvatske o tome nemilu događaju nije bilo pravodobno obaviješteno, navodi se u priopćenju.

Izvor: Vecernji list

Je li Beograd sigurna turisticka destinacija za Hrvate ili je dovoljno progovoriti kaj ili ca i dobiti metalnom sipkom po glavi u centru grada?
 
Izvor: Vecernji list

Je li Beograd sigurna turisticka destinacija za Hrvate ili je dovoljno progovoriti kaj ili ca i dobiti metalnom sipkom po glavi u centru grada?

Strašno je to što se desilo, a još strašnija su tvoja pitanja.

Koliko ja znam, Beograd je omiljeno odredište mladih Hrvata, a ovo je prvi put da se desio neki ovakav ispad.
Uostalom, odakle tebi predpostavka da su oni istučeni samo zato što su Hrvati?
 
Strašno je to što se desilo, a još strašnija su tvoja pitanja.

Koliko ja znam, Beograd je omiljeno odredište mladih Hrvata, a ovo je prvi put da se desio neki ovakav ispad.
Uostalom, odakle tebi predpostavka da su oni istučeni samo zato što su Hrvati?

Pretuceni su tokom sredine radnog tjedna ne jedan nego dvoje ljudi hrv. nacionalnosti. Preslucajno..

Ne bih donio ovakvu pretpostavku da bgdalibor jednom prilikom nije izjavio da ce prvi izbatinati na EXIT-u svakog tko progovori kaj..
 
Pretuceni su tokom sredine radnog tjedna ne jedan nego dvoje ljudi hrv. nacionalnosti. Preslucajno..

Ne bih donio ovakvu pretpostavku da bgdalibor jednom prilikom nije izjavio da ce prvi izbatinati na EXIT-u svakog tko progovori kaj..
Slušaj bato.
Da ima budala i u Srbiji - ima.
Ali, verovatnoća da su dobili batine zato što su Hrvati je mnogo manja od verovatnoće da neko u Beogradu dobije batine zato što navija za pogrešan klub, zato što je nekoga pogrešno pogledao i slično.
 
Da, sigurno su pretučeni zato što su Hrvati. :roll: U Beogradu se svake godine nalazi mnoštvo stranaca, među kojima su i Hrvati, pa se nije događalo ovako nešto. Ova dvojica su sigurno nečim drugim izazvali bes tog tipa. A čudna mi čuda da u Beogradu Srbin vozi kola sa beogradskim tablicama. Mislim.... :lol: Dajte više, ne pravite senzacije. Ta dvojica su sigurno imala nekih problema sa tim tipom, a koji nemaju veze sa nacionalnošću. Sama stvar da je tip imao metalnu palicu u kolima i da je bio sam, te je pobegao nakon mlaćenja govori da je stvar namerna, a ne nacionalno inspirisana. Mislim da je tu reč o nekim drugim stvarima, ali pošto su to Hrvati, onda daj da napravimo priču. Glupost.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top