Хапсе и због молитве!!!

Ogubavljeni um izroda sazdanog od trulezi, raspadajuci se u sopstvenom smradu,drznuse se da COVEKA KOJI SE MOLI BOGU JER U NJEMU VIDI SVOGA SPASITELJA,uhapse.KRIV JE STO JESTE A TREBA DA NIJE.Treba da veruje u hijene a ne u ISUSA HRISTA.I ISUS JE KAO OVCA VODJEN NA KLANJE,AL NE USPESE DA ZAKOLJU VASKRS NJEGOV.
 
Poslednja izmena:
Не могу да отворим снимак - хајде нека ми неко преприча, када је то било... видим да је испред споменика Кнезу Михајлу... шта се то догодило...???

Човек читао молитву...прво униформисани чека ..дошао...па после и у цивилу..на крају га интервентна Чека ухапсила...

Народ се бунио...и то је то!

Чека хапси...Стаљин и даље жив!
 
Ko ne moze da vidi snimak: Ovaj skromni mladic je stojao sa knjigom u ruci ispred spomenika kneza Mihajla na Trgu u centru , i poceo je da cita molitvu iz knjige na glas, tj da se moli, i ispred njega je stojao KURSADZIJA PRASINAR koji je pozvao inspektora u civilu , i kad je inspektor dosao , uzeli su ga za ruku uhapsili i ubacili u maricu!

STOP TERORU ANTIHRISTA TADICA SLOBODA HRISCANIMA U SRBIJI :evil:
 
Pa Ivica Dacic je ********* . On je ateista i mrzi svakog verniak , a specijalno pravoslavne vernike . Srpske komunjare nikad nisu previse mrzele katolicke verniko , ako sto su mrzeli pravoslacce .
Ма и он је 'верник', само његово божанство је нешто друго ..... коферче :worth:
Ogubavljeni um izroda sazdanog od trulezi, raspadajuci se u sopstvenom smradu,drznuse se da COVEKA KOJI SE MOLI BOGU JER U NJEMU VIDI SVOGA SPASITELJA,uhapse.KRIV JE STO JESTE A TREBA DA NIJE.Treba da veruje u hijene a ne u ISUSA HRISTA.I ISUS JE KAO OVCA VODJEN NA KLANJE,AL NE USPESE DA ZAKOLJU VASRS NJEGOV.
То је нама наша ''демократија'' донела.... не смеш ни да се молиш Господу Богу.
Па ове 'демократе' су гори и од Титових комуњара. :dash:
Ау......људи....... ово неће на добро да се заврши...
Давно ја причам да смо за ових скоро 20 год. свашта преживели. Остало само још - једно .... а ова лоповократска власт све више и више нас гура ка томе. :sad2:
nema reci da izraze moj bes i tugu i sta je ova bagra napravile od nase Srbije

da nas kao u TURSKO NAJCRNJE DOBA hapse samo zato sto smo hriscani

Bog te kleo Tadicu - pogani satanisticki izrodu slugo americkih satanista i antihrista!
А народ у Србији још увек 'спава' ...... хоће ли се икада пробудити? :think:
 
То је нама наша ''демократија'' донела.... не смеш ни да се молиш Господу Богу.
Па ове 'демократе' су гори и од Титових комуњара. :dash:
Па то су деца тих истих комуниста...пречешљај им мало биографији.;)

А народ у Србији још увек 'спава' ...... хоће ли се икада пробудити? :think:
Готова је Србија, онаква каква желимо да буде, ми који имамо очуван национални идентитет. СОФА споразум је дао завршну реч. Наша деца неће знати ни ко је био Милош Обреновић.:confused:
 
Mora da ga je prijavila neka baba u crnom da narusava javni red i mir.

U Americi me zgrabi jedan matori crnac za ruku na cosku i vikne 'Are you SAVED, brutha?' Jesam, kazem ja, a on obe u vis i 'AMEN! PRA-HA-HAAAISE THA LOOOOOOOORD!' Prodjem opet posle par sati, a on vice na neku Azijatkinju 'THEN YOU -WILL- BU-BUH-BURN IN HELL! BURN IN THE HOT SCORCHIN' FLAMES, YESSUH!'

Covek spopada prolaznike, opominje, proklinje i spasava duse na ulici, i to na sav glas, i svima OK. Ovaj se sam za sebe moli i narodna milicija odma' intervenise.

Steta sto nisu snimili znacku budnog pozornika. Treba takvu budnost na polozaju pohvaliti.
 
Па то су деца тих истих комуниста...пречешљај им мало биографији.;)
Ма знам ..... само нисам веровао да ће деца да надмаше родитеље .... у сред 'демократије' :dash:
Готова је Србија, онаква каква желимо да буде, ми који имамо очуван национални идентитет. СОФА споразум је дао завршну реч. Наша деца неће знати ни ко је био Милош Обреновић.:confused:
Туга :sad2:
 
Ма знам ..... само нисам веровао да ће деца да надмаше родитеље .... у сред 'демократије' :dash:

Туга :sad2:
Па чуј, и комунизам као комунизам је врста уређења (утопијска додуше) која апсолутно није била спровођена...мислим немогуће је било, а '' ќомуњаре'' су је добро искористиле да себи поделе станове и куће, да отму крваво зарађену имовину онима који су имали, да ускоче из опанка у ципелу и свилену чарапу...као што њихова деца данас користе реч ''демократија'' за оставривање истих циљева, само су им апетити већи, а и има више да се марне.

Није народ мрзео комунисте јер су се залагали да сви буду једнаки, ЈЕР СЕ ЗА ТО НИСУ НИ НАЈМАЊЕ ЗАЛАГАЛИ, већ због отимачине и лицемерја. Сети се само колико је људи остало без крова над главом и колике су им њиве и шуме поузимане, јер су комуњаре решиле да изрше национализацију.

Пуно пута сам се питала шта би они урадили,, деца тих скотова, кад би сад њима неко ушетао у те отете станове, поседе, куће..и кад би им рекао ''ајд' сад, куш напоље из онога ШТО НИЈЕ ТВОЈЕ и што је твој тата (деда) отео мом тати (деди)!! ''.

Требала би та судбина да их задеси...али и онако су сви метиљави...исвађани, не рађају, болесно завидни, препуни мржње...
 
Пуно пута сам се питала шта би они урадили,, деца тих скотова, кад би сад њима неко ушетао у те отете станове, поседе, куће..и кад би им рекао ''ајд' сад, куш напоље из онога ШТО НИЈЕ ТВОЈЕ и што је твој тата (деда) отео мом тати (деди)!! ''.

Imao sam ja priliku da cujem jednu titovu oficircinu matoru kako preti da ce puskom pobiti te koji dodju da ga teraju iz NJEGOVE otete kuce.

Banditi, sta dalje reci.
 

Back
Top