H-o-c-u v-e-c-u g-u-z-u

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MyWorld

Zainteresovan član
Poruka
295
Dakle, imam jedan problem... Mada ga ne bih tako nazvala, vise bih mu dala naziv "KOMPLEKS"...
Mislim, jos kad bi mi neki "strucnjak" pomogao, sve bi bilo super:sad2:

Nego da ne duzim... Ovako... zelela bih da imam vecu guzu, tj da bude zaobljenija i ispupcenija...Moja gradja je sitna, i mrsava sam... Inace visoka sam 1.69cm a imam 54kg...
Znaci, ne zalim se ja na moju gradju, vec bih samo zelela da imam malo "masovnije" d-u-p-e...

Potrebni su mu saveti sa kojim to vezbama mogu da postignem, jedno vreme sam radila cucnjeve sa iskorakom, ali sam jako brzo prestala sa tim jer nisam dobila nikakve rezultate. Pretpostavljam da je za okruglu i ispupcenu guzu potreban veliki trud sa raznim vezbama, ali sto je najgore ne znam koje bi vezbe mogle da mi pomognu i kako pravilno da ih radim... :think:

A da, zamolila bih sarkasticne osobe da ne komentarisu na ovu temu, ostavljajuci ovde sarkasticne odgovore, jer stvarno necu imati zivaca za njih:evil:

Mislim da sam lepo objasnila... Tako da... devojke, pomazite molim Vas!!! :cmok2:
 
Poslednja izmena:
Jedno vreme si radila cucnjeve...i jako si brzo prestala...ne ide to tako...:lol:
Pod broj jedan, ako imas spljostenu guzu, sanse da dobijes masu bas u tom predelu su male tj. mozes da je oblikujes, al se ne nadaj da ce biti mnogo veca.
Prvo, moras da uzimas dosta proteina 1,5-2 g po kilogramu.
Osim cucnjeva, tu su i iskorak, penjanje na steper ili pentranje uz stepenice sa tegovima naravno. Ili trcanje uzbrdo.

Mada trcanje jede misicnu masu.
 
Poslednja izmena:
Ko na stočnom sajmu. Dala dimenzije. :lol: Šta će kome tvoje dimenzije?
Evo ti vežba:
Sesti ispred TV-a ili računara, uzeti dva hleba i puter od kikirikija i ždrati. Ne kretati se, slučajno. Bićeš iznenađena kojom brzinom će ti doope rasti.
 
Jedno vreme si radila cucnjeve...i jako si brzo prestala...ne ide to tako...:lol:
Pod broj jedan, ako imas spljostenu guzu, sanse da dobijes masu bas u tom predelu su male tj. mozes da je oblikujes, al se ne nadaj da ce biti mnogo veca.
Prvo, moras da uzimas dosta proteina 1,5-2 g po kilogramu.
Osim cucnjeva, tu su i iskorak, penjanje na steper ili pentranje uz stepenice sa tegovima naravno. Ili trcanje uzbrdo.

Mada trcanje jede misicnu masu.

Ne, nije spljostena, trcasta je, ali je mala... Volela bih da je malo veca, tj. da je okruglastija i ispupcenija... Zadovoljna sam ja sa njom, ali bih volela da bas "zategne" u pantalonama...
 
Ne, nije spljostena, trcasta je, ali je mala... Volela bih da je malo veca, tj. da je okruglastija i ispupcenija... Zadovoljna sam ja sa njom, ali bih volela da bas "zategne" u pantalonama...

Pojacaj ishranu sa proteinima- belance, nemasno crveno meso, pileca, cureca prsa, riba, kupi neki proteinski sejk i vezbaj mesecima, da ne kazem godinama, s akcentom na snagu, ne na cardio.
 
Aaaa, cureca prsa necu... Godinama??? :hahaha::hahaha:
Pocela bih ja jos od sutra, ali se plasim da necu dobiti nikakve rezultate jer cini mi se da ne radim pravilno te vezbe...

Ti onda idi u teretanu, pa zamoli nekog instruktora da ti objasni, a i na netu imas dovoljno informacija kako se izvode vezbe, imas i klipove.
A moze i plasticna hirurgija da odradi posao, ali posto si mrsa, prvo bi morala da se ugojis, pa da ti liposukcijom izvade salo sa celog tela i ture tamo gde treba. :mrgreen:
 
Ti onda idi u teretanu, pa zamoli nekog instruktora da ti objasni, a i na netu imas dovoljno informacija kako se izvode vezbe, imas i klipove.
A moze i plasticna hirurgija da odradi posao, ali posto si mrsa, prvo bi morala da se ugojis, pa da ti liposukcijom izvade salo sa celog tela i ture tamo gde treba. :mrgreen:

Hhahhahahaaa... neka hvala...
Vezbe su u ovom slucaju delotvornije...
A necu da budem kao svinja, nisam tih gena (srecom)... :hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top