H-o-c-u v-e-c-u g-u-z-u

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle, imam jedan problem... Mada ga ne bih tako nazvala, vise bih mu dala naziv "KOMPLEKS"...
Mislim, jos kad bi mi neki "strucnjak" pomogao, sve bi bilo super:sad2:

Nego da ne duzim... Ovako... zelela bih da imam vecu guzu, tj da bude zaobljenija i ispupcenija...Moja gradja je sitna, i mrsava sam... Inace visoka sam 1.69cm a imam 54kg...
Znaci, ne zalim se ja na moju gradju, vec bih samo zelela da imam malo "masovnije" d-u-p-e...

Potrebni su mu saveti sa kojim to vezbama mogu da postignem, jedno vreme sam radila cucnjeve sa iskorakom, ali sam jako brzo prestala sa tim jer nisam dobila nikakve rezultate. Pretpostavljam da je za okruglu i ispupcenu guzu potreban veliki trud sa raznim vezbama, ali sto je najgore ne znam koje bi vezbe mogle da mi pomognu i kako pravilno da ih radim... :think:

A da, zamolila bih sarkasticne osobe da ne komentarisu na ovu temu, ostavljajuci ovde sarkasticne odgovore, jer stvarno necu imati zivaca za njih:evil:

Mislim da sam lepo objasnila... Tako da... devojke, pomazite molim Vas!!! :cmok2:

Slikaj goozu i okaci je pa da je ocjenim :) Naravno i ostali forumasi i forumasice :) Mi smo dobro namjerni :)
 
wild.gif
 
A tek deljenje, c, c, c, c i još jedno c :D
A kad nulu deliš nečim to može, kao nula se može deliti i na 2317 delova, ok dobiješ nulicu, ali kao može..
A čak i samo 3 ili 5 ako hoćeš da podeliš nulom ne može... e pa nije u redu..
Mislim, stvarno.. bzvz je.. :)
 
Pa mene tako učili.. mislim, možda ne baš tako, nešto se i ne sećam :rumenko:
Ehehe, ma mož' nulu deliš a ne mož' da deliš nulom...
Jer nula je ništa i ti ništa možeš da deliš na koliko god 'oćeš delova i dobiješ i dalje ništicu..
A ako nešto želiš da deliš ništicom, e to ne može... ali baš nikako..
 
ako ne umeš da praviš razliku između šaljivog i ozbiljnog posta,ja bih se zabrinula za tvoju inteligenciju:lol::lol::lol:

Ja ne znam da li je neko od vas procitao da ne zelim sarkasticne komentare na mojoj temi....

Ja sam postavila ovu temu da bi mi ljudi ozbiljno odgovorali, a ne da svako stvorenje pise razne gluposti ovde...
Toga imam i u cirkusu, ne treba mi i ovde...
Pozz...
 
Pa mene tako učili.. mislim, možda ne baš tako, nešto se i ne sećam :rumenko:
Ehehe, ma mož' nulu deliš a ne mož' da deliš nulom...
Jer nula je ništa i ti ništa možeš da deliš na koliko god 'oćeš delova i dobiješ i dalje ništicu..
A ako nešto želiš da deliš ništicom, e to ne može... ali baš nikako..

па баш зато што је ништа
са ништа не мож ништа да радиш:)

нулу не мож, чак, ни ставити овом детету у дупе...то јест, можда и можеш, ал неће му од тога дупе порасти:)
 
E znate sta vi ste svi pukli, ja sam postavila temu da bi mi dogovorio neko ko zna, a ne svaka budala ***...
Kome se ne svidja ova tema ne mora ni da ulazi, a ovim skepticnim zenama bih porucila da ne s-e-r-u mnogo, pola od njih ne znaju sta pricaju...

Sveti magarce, sta ucini od onih dobrih ljudi...

VI STE BRE KRETENI IDIOTSKI!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne mozes ovako da se ponasas... Tema ide pod kljuc!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top