Grudi

///

Obećava
Poruka
62
Kako mogu malo da podignem grudi?Vec nosim pus up brus,ali ih ne podize dovoljno.Da li postoji nesto sto ce bas da ih podigne i nabudzi?hehe
 
Pa nisu nabudzene...tj jesu,ali vrlo malo...

Mislim, Isak Njutn se tripovao nešto oko gravitacije, jel tako beše? :think: Idi u bestežinski prostor pa neće ići na dole....
Elem, da uozbiljim, ne muči bre svoje sise sa tim puš apovima, nekad se časti dizanjem sis.a, al nema smisla, moraš bre više da ih poštuješ.. ako ih stalno stiskaš i teraš u neprirodan položaj dobićeš bore... :roll:
 
Stvarno bre zene, sto ste je toliko napale?!
@postavljacica teme: ako su ti grudi prirodno velike i opustene, sem tih bruseva sto podizu i plasticne hirurgije mislim da malo sta mozes da uradis vezano za njihovo podizanje...inace ne znam kako trpite bruseve, ja ih skoro nikad ne nosim, a kad resim da se "budzim" :lol: pa navucem brus posle par sati me uhvati takva nervoza da gdegod da se nalazim palim u prvi toalet i skidam. Zulja bre do jaja :brus:
 
Kako mogu malo da podignem grudi?Vec nosim pus up brus,ali ih ne podize dovoljno.Da li postoji nesto sto ce bas da ih podigne i nabudzi?hehe
...имаш оне брусеве, ах како да га опишем :roll:....као корпе да имају, значи не стиска груди са страна, већ одоздо и ефекат је ''подизање''...ти брусеви се носе на топове...је л' знаш на шта мислим?:think:
 
Stvarno bre zene, sto ste je toliko napale?!
@postavljacica teme: ako su ti grudi prirodno velike i opustene, sem tih bruseva sto podizu i plasticne hirurgije mislim da malo sta mozes da uradis vezano za njihovo podizanje...inace ne znam kako trpite bruseve, ja ih skoro nikad ne nosim, a kad resim da se "budzim" :lol: pa navucem brus posle par sati me uhvati takva nervoza da gdegod da se nalazim palim u prvi toalet i skidam. Zulja bre do jaja :brus:

a jel ides na posao?
:manikir:

ja sam prvi brus kupila kad sam isla na razgovor z aposao...posle nije bilo u redu da ga ne nosim...:brus::brus:
 
Kako mogu malo da podignem grudi?Vec nosim pus up brus,ali ih ne podize dovoljno.Da li postoji nesto sto ce bas da ih podigne i nabudzi?hehe

vezbanjem

legnesh na neku uzvishenu podlogu, bilo bi lepo ako imash loptu za pilates. uzmesh dva manja tega, za pochetak bi ti bilo dovoljno da jedan bude 0,5 kg.
podignesh ruke iznad sebe, pa ih spushtash iza glave i tako 10-ak puta.
pa se vratish u isti polozaj, ali ruke spushtash sa strane(nadam se da razumesh, mnogo bi mi bilo lakshe da sam nashla fotke)
ima josh dosta vezbica, izgooglaj malo na netu, i stvarno vidi se velika razlika za mesc. dana intezivnog vezbanja.

by the way,
zbuchene sojke odavno nisu moderne..
mene realno zivciraju svi ti push-up brusevi..
 
al je ovde bilo usisavanja...
Ma da...
Ja sam kriv, jer da nisam dosao da ucesnike na temi nazovem gomilom retarda, jos bi ovde bilo ludog zezanja na racun devojke koja bi da podigne sise.

Mislim, ja stvarno ne znam sta je vama u glavama. Dovoljno je da jedna frustrirana budala dodje i napise da je najbolje da ta devojka nesto zakaci na bradavice, a onda da to prikaci oko vrata ili za usi - pa da vi kao ovce krenete da pravite varijacije na tu bljuvotinu, sve nadmecuci se.

Nije meni tesko da svaki put dam kriticki osvrt na takve komentare, ali bi ipak bilo lepo da reaguju oni koji su nadlezni pre nego sto ja to uradim.
 
Vrrrrloooo temeljno... Cistka do.... necega :D. Ali, samo ih gledamo... I pitamo se - dokle cete, bre, da upropascavate malo radosti sto napravimo ovdi.... :lol:.
Bio je ovo kom na usisavanje, a sa cinkarosi se ne razgovaramo... I ne pricamo o intelektualnim vrednostima ove iznad svega zanimljive teme...:aha:. Ima ko ce.
 
Poslednja izmena:
Sem ako devojka nema izrazito spuštene grudi, ne razumem potrebu za još većim podizanjem. Nekako mi to nije prirodno ... i uvek se vidi da su sise nabudžene .... i kao frajeri se prime, a onda te skinu i nota razočarenja je tu .... sise spadnu, a njihov pogled ne može da se spusti tako nisko..... heheh
 
Ma da...
Ja sam kriv, jer da nisam dosao da ucesnike na temi nazovem gomilom retarda, jos bi ovde bilo ludog zezanja na racun devojke koja bi da podigne sise.

Mislim, ja stvarno ne znam sta je vama u glavama. Dovoljno je da jedna frustrirana budala dodje i napise da je najbolje da ta devojka nesto zakaci na bradavice, a onda da to prikaci oko vrata ili za usi - pa da vi kao ovce krenete da pravite varijacije na tu bljuvotinu, sve nadmecuci se.

Nije meni tesko da svaki put dam kriticki osvrt na takve komentare, ali bi ipak bilo lepo da reaguju oni koji su nadlezni pre nego sto ja to uradim.

a sto ces drugo nego zezat osobu kojoj ni push up nije dovoljan vec bi da ih jos necim podigne? ne postoji takav komad odjece

osim silikona i vjezbanja, nema druge opcije ali ona zeli odjecu... jbga.
 
Ma da...
Ja sam kriv, jer da nisam dosao da ucesnike na temi nazovem gomilom retarda, jos bi ovde bilo ludog zezanja na racun devojke koja bi da podigne sise.

Mislim, ja stvarno ne znam sta je vama u glavama. Dovoljno je da jedna frustrirana budala dodje i napise da je najbolje da ta devojka nesto zakaci na bradavice, a onda da to prikaci oko vrata ili za usi - pa da vi kao ovce krenete da pravite varijacije na tu bljuvotinu, sve nadmecuci se.

Nije meni tesko da svaki put dam kriticki osvrt na takve komentare, ali bi ipak bilo lepo da reaguju oni koji su nadlezni pre nego sto ja to uradim.

pa da nauci kakva su pravila forumasenja...

i ja sam se zahebala par puta!

nikad, ali nikad ne postavaljaj pitanje koje te stvarno muci, pogotovu ako je na temu iz\gleda, problema u vezi, drugarskih probelma, porodicnih...
moze cipele, sminka..itd..nista licno definitivno!

mozda dobijes neki odgovor nakon par strana zafrkancije na temu!
 

Back
Top