Kritična sedma godina braka

Poruka
20.421
Dobijem sad mail ....i u njemu ovo :

ONA: Ćao DRAGI!
ON: Ma konačno, kako to već dugo čekam!

ONA: Želiš li da odem?

ON: NE! Kako ti pada na pamet? Već sama pomisao na to me plaši!

ONA: Voliš li me?

ON: Naravno! U svako doba dana i noći!

ONA: Jesi li me ikada prevario??

ON: NE! Nikada! Zašto to uopšte pitaš?

ONA: Hoceš li me poljubiti?

ON: Da, svaki put kad mi se samo pruži prilika za to!

ONA: Hoćeš li me ikada udariti?

ON: Jesi li poludela? Pa znaš dobro kakav sam!

ONA: Mogu li ti u potpunosti verovati?

ON: Da.

ONA: Ljubavi...



SEDAM GODINA NAKON VENČANJA :

Tekst jednostavno pročitati odozdo prema gore ...!



Pa se setim ....svi pricaju o toj sedmoj godini....kazu kriticna godina za brak .
Kakva su vasa iskustva , sta je to sa sedmom godinom ....ima li istine da je kriticna il je to samo mit ???

Meni je 2010 - sedma ....
Ako je kriticna , sad je vreme da se pripremim za nju. :)
 
Ja sam u sedmoj...
Mada,ako cu te ohrabriti-meni je kriticna bila cetvrta:(
Bila je bas kriza,malo je falilo da se razvedemo:(
ali ljubav je pobedila:heart::hahaha:
Ne opterecuj se-mislim da je to individualno kod svakog para.Mi se sada slazemo i volimo super.
e sta ce biti dalje....:per:
Nikad se ne zna.
 
Bolje je ne opterecivati se tim kriznim godinama. Trajace brak koliko treba da traje.

Ima onih koji su u bracnoj krizi decenijama i ne razvedu se (a mozda bi trebalo) i oni koji ne izdrze ni godinu dana skupa i razvedu se.

Imas osobe koje se razvode i udaju (zene) kao filmske zvezde, one kojima ne pada na pamet da uopste ulaze u bracne vode, osobe koje posle jednog braka ni lancima vise ne mozes vezati istim i jos raznih kombinacija.

Verovatno je mnogo toga individualno.
 
ja sam premostila prvu, al` ako se uzme u obzir da prva 3 meseca braka nismo zziveli zajedno, onda na neki nachin josh teram kroz prvu...

a trenutno sam u takvoj fazi da bih sve oterala u p m, uzlea dete i krenula sama. ebo brak.

`ocu reci, ne moram da chekam sedmu godinu.
 
Čini mi se da je mit u pitanju....
Ono što sam čula, jeste da su kritične prva i treća, sedmu niko nije pominjao..

Mislim, ako mi je do razvoda, briga me za statistike...

Nekako, život se ne da sputati u statistike... Divlja je to voda...

Ja sam čula za 3. i 7. :roll: Ali kakve to veze ima, svaki brak je priča za sebe... bezveze su mi te statistike...
Mada, reče mi jednom jedan stariji prijatelj o tim vezama - samo da preguraš 4. godinu i na konju si... ja reko - lagano.... kad ono PRC, ostavio me 2 nedelje pre četvorogodišnjice :besna: :lol:
 
Кланцамо у 5-ој години везе, тј. 4 године нам било недавно. А живимо заједно скоро 4.
До сада није било криза. Али као да почињу, дал' су године или ми у питању, бем ли га.:think:
 

Back
Top