Mame su krive za sve

-se bez maskare i malo rumenila - ne izlazi na ulicu.
-svaka dlaka treba da bude na svom mestu
-farmerke nisu za svaki dan
-su patike samo za fiskulturnu salu
-u tasni uvek treba imati parfem i cetkicu za zube
-u tasni treba imati i rezervne hulahopke kao i rezervne ( citaj udobne ) cipele

.....
 
Не Мирка, гешиш!

Маме су криве што су им синови неваспитани и не поштују жене, што им нису мало боље објасниле да је жеа- жена са или без руменила, са или без добре гардеробе, на штиклама или без њих.;)

Тешко да може мама ћерку да упропасти...може, али статистички много ређи случај него обрнуто.
 
Nije to ideja ...uopšte ne mislim da su nas mame upropastile ...ova tema je mogla da se zove i sve mamine mudrosti ...il male tajne velikih mama ....

U stvari me zanima sta su vas mame ucile i sta vam dan danas ovako velikim govore ...
 
Ha ha ...isti si otac ...to je izgleda svim mamama najgora nocna mora..

Ok culi ste sta je imala da kaze na estetiku moju sad da vam pricam sta je imala da kaze povodom karaktera ...

- ne svadjaj se
- ne moze uvek biti sve po tvom
. mozes ti nekad i da odcutis
- mozes ti nekad i da cutis
- ne prekidaj druge dok pricaju cak i kad lupaju gluposti
- ne govori ljudima da lupaju gluposti ,lupice te neko

.....

Al moja najomiljenija recenica je : "Kud bas tebe da rodim ???? "
 
- Žena mora da bude kulturna, obrazovana, diskretna

- Lepo vaspitana žena se ne smeje glasno, ne psuje (ako mi se omakne - od koga si to čula, niko se tako ne izražava, nemoj da si zinula -to za smejanje)

- Obučena uvek u skladu sa prilikom, šminka diskretna (ne ideš na maskenbal, ni u rat)

..... ima toga još, al idem da se edukujem .....
 
pa ne secam se ljudi..osim ono, operi sudje.jesi ogulila krompir...sta, dobila si cetvorku.?? opet idete negde na takmicenje? samo izmisljate nesto..:lol:
i oh, nezaboravno, zar ti mislis da je sex zabavan?:eek::hahaha:
al to je bilo u srednjoj skoli..a jes i danas kuka na tu temu..nikad se nisam usudila da joj priznam da sex moze da bude i zabavan:rumenko:
a oni se meni zapravo svi dive.al onako tiho, izdaleka.:roll:
uzas. kad majka kao moja, lavica, prestane da zvoca, onda je to znak da si nesto opasno zahebo..
 
Da je nevinost najvaznija stvar na svetu i da svaki muskarac istog momenta ostavi devojku cim mu "popusti"

Da reci: izvinite, molim i hvala treba cuvati samo za vazne i velike ljude nikako ih ne rasipati kao ja u gradskom prevozu ili u trznici

Da su kucni poslovi za slabe i bezlicne zene.

Da treba biti sebi najvazniji.

Ima i nekih toplijih saveta i lekcija ali trenutno ne mogu da setim ni jednog.
 
mirka, i moja mama je ko tvoja...bas lice...
ocuti ponekad...
poslusaj kad ti stariji nesto kaze...
ti sve najbolje znas...
ti si drveni advokat...

vec si velika, lepo se ponasaj....to vec 15 godina...

mnogo si drska...

za sminku i garderobu...nista specijano...:confused:

ustvari...lepa si bez sminke :cool:

kad je izblamiram u drustvu (razbesnim se)..mnogo je lepa kad se zarumeni!!!:hahaha::hahaha::hahaha:
 
- Ne idu ti te cipele uz tu tasnu :roll: Sve mora u istoj boji :rtfm:

Moj favorit :heart: :
- Kud ja od svih mama kojima se to desava moram da saznam da si bila u vez (tesi se valjda tako ) sa zauzetim tipom :lol: E to mi je kazna sta sam preotela tvog oca :lol:


- Sa parfemom, maskarom i karminom se ide i do kante za smece
- Moras dobro da se udas :lol: Da te neko razmazi ko mi .. Nisi ti dzabe cerka jedinica :lol:
 
- Žena mora da bude kulturna, obrazovana, diskretna

- Lepo vaspitana žena se ne smeje glasno, ne psuje (ako mi se omakne - od koga si to čula, niko se tako ne izražava, nemoj da si zinula -to za smejanje)

- Obučena uvek u skladu sa prilikom, šminka diskretna (ne ideš na maskenbal, ni u rat)

..... ima toga još, al idem da se edukujem .....



Nancy koliko mama ima godina? Pa ona i ja smo iste! Zar je to tako strasna gnjavaza? :besna:
 
:think:
Od svih ovih vaših nabrojanih majčinskih saveta - ja ni jedan nisam dobila... :confused:
Jedino što mi pada na pamet je ''obrađuj ga na finjaka, da ne primeti'' (kao što je ona ćaleta :lol: )... u fazonu - imaš štofa, poradi na šlifu!
 
dobro, cuti !!!
dobro, dosta s tim!!!
dobro kako li te rodih tako pametnu sve ti znas bolje od mene ......
da mi vise nisi dosla u trenerci i u tim patikama ....
ti neznas sta je debelo!!
stavi ruz onako kako si ranije stavljala ....
samo da vas cujem (5ti x u toku dana )
dobro imas li ti ista drugo da obuces?
stefanu : sine svadjaju li se mama i tata ? stefa : da
zena nije zena bez stikli trazila si visokog , gde su ti sad stikle il je to samo kolekciona opsesija ???( ne umem ovo da prevedem ali razumecete) ...
dok sam bila devojka: tvoj tata je jednom mesecno :lol: morao da dodje kod mene da me vidi ( daljina je 100 km ) , a ti ih teras od sebe .....ne umes nije nista drugo ....

.......................ima jos :lol:
 
Moja tetka, nesto kao mama jer nema svoje dece ...

- Treba se tucati ( posebno mi je zabavan taj izraz ) svaki dan , po ceo dan, (da je to znala nekad gde bi joj bio kraj ) .
- nemoj slucajno da dodjes u ove godine a da se nisi nasexala, bice ti ko meni zao
- nemoj ni slucajno po kolima i sumama , drzi do sebe .

Za to vreme dok ona o sexu prica moja keva je sa glavom u pesku ko noj.
 
Mama sam odavno i dajem savjete ili bolje receno ja jos pricam,no da pokusam da se sjetim sto moja majka ono prica meni :
Skoro uvijek "ispravi se, sitniji koraci,ne trci."
Boze, ovo moje dijete nikako da nauci da broji samo do deset.Prije nego usta otvoris samo lagano izbroj za pocetak do pet.:p
 

Back
Top