Otvaram second-hand shop polovna odjeća

markomarko89

Početnik
Poruka
3
Planiram da otvorim prodavnicu polovne odjece u Banja Luci. To bi bila polovna roba uvozena iz inostranstva: Njemačka, Austrija, Švedska...
To je markirana roba i veoma dobrog je kvaliteta, a cijene su minimalne.
Interesuje me vaše mišljenje prije nego detaljno razradim ovaj plan i počnem da radim?
Šta vi mislite da li je to isplativo ili ne? Lično mislim da bi trebao ići dobro ovaj posao uzimajući u obzir recesiju i neimaštinu, a roba je kao što sam već rekao veoma kvalitetna.
 
Ideja mislim da nije losa. Ne znam sta sve treba kao priprema za pocetak rada jedne radnje, ne znam kako treba da izgleda mesecno (tromesecno, sestomesecno, godisnje) opsluzivanje iste (to ti treba dobro da proveris da ne uletis u nesto pogresno), ali ako si sa tim rascistio, onda ostaje kvalitet, povoljne cene, ljubazni i zadovoljni zaposleni, dobra reklama, sjajna usluga... Mislim da bi moglo da bude ok.
 
E, na to ne znam sta da ti odgovorim. Bez obzira na godine, negovala sam (koliko sam mogla) svoj stil u odevanju, neovisno o trenutnoj modi. I dan danas pronadjem ono sto mi se svidja i dobro stoji za pristojne pare, efektno, a retko bazam po preskupim radnjama i kupujem po poslednjoj modi, markirano i sl. Ako uspes da dopres do onih koji razmisljaju slicno (za pocetak je dovoljno da razmisljaju :)) - sanse su ti bar 50%:50% da ces uspeti :ok:.
 

Back
Top