Omiljeni crtani filmovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vi volite Kalimera koliko hocete ali Naruta ne nazivajte sranjem.
Ja ni u jednom trenutku ni 1 crtani niti anime na ovom topicu nisam time nazvao, samo sam govorio da ako vecj tvrdite da je Kalimero po bilo chemu kvalitetniji od Naruta, navedite bar neki razlog za to.
Za xhunterx ne znam jer nisam gledao, ali je daleko od kopiranog DragonBalla.



Ne, nisi gledao, debilu. Jer da jesi, debilu, ne bi ovako debilne stvari pricao.
I nisi naveo ni jedan razlog za to.

Debilima vas nazivam, jer vi mene zaovete Narutardom , NE zato sto vishe volite Kalimera.
Volite vi sta hocete, ali Naruta, ako vam se ne svidja ne nazivajte sranjem, a ako vec tvrdite da Kalimero ima bolji kvalitet navedite bar neki razlog za to
.

Slusaj kretencino glupa,nevaspitana,NE NAZIVAJ ME DEBILOM KAD TI TO VEC JESI!!!
JA nisam rekao da je Naruto sranje vec si ti to umislio u svojoj bolesnoj glavi,rekao sam da su stariji crtani filmovi mnogo kvalitetniji ali ti si glup da to shvatis.
Koliko se sjecam ti si prvi poceo da se vrijedjas zato molim te prestani da smaras ljude okolo i pusti ljude da normalno postuju,budalo jedna.
 
Slusaj kretencino glupa,nevaspitana,NE NAZIVAJ ME DEBILOM KAD TI TO VEC JESI!!!
JA nisam rekao da je Naruto sranje vec si ti to umislio u svojoj bolesnoj glavi,rekao sam da su stariji crtani filmovi mnogo kvalitetniji ali ti si glup da to shvatis.
Koliko se sjecam ti si prvi poceo da se vrijedjas zato molim te prestani da smaras ljude okolo i pusti ljude da normalno postuju,budalo jedna.

Ne bih te nazvao debilom da ti mene nisi Narutardom.
Mozhda nisi ti, ali Mrs. Nero jeste, i to je razlog zasto sam uopste dosao na ovaj topic. I nisam pocheo prvi da vredjam vi jeste.
I kao shto rekoh, ako tvrdis da je kvalitetniji navedi razloge.
 
Ne bih te nazvao debilom da ti mene nisi Narutardom.
Mozhda nisi ti, ali Mrs. Nero jeste, i to je razlog zasto sam uopste dosao na ovaj topic. I nisam pocheo prvi da vredjam vi jeste.
I kao shto rekoh, ako tvrdis da je kvalitetniji navedi razloge.

Ma jednostavno ova svadja ne vodi nikuda,i jesam debil cim se ovako svadjam.
Nema vise prepirke,ako ne mozemo da se slozimo,jednostavno ne mozemo,necu vise da se vrijedjamo a ti radi sta oces.

THE END
 
Vi volite Kalimera koliko hocete ali Naruta ne nazivajte sranjem.
Ja ni u jednom trenutku ni 1 crtani niti anime na ovom topicu nisam time nazvao, samo sam govorio da ako vecj tvrdite da je Kalimero po bilo chemu kvalitetniji od Naruta, navedite bar neki razlog za to.
Za xhunterx ne znam jer nisam gledao, ali je daleko od kopiranog DragonBalla.



Ne, nisi gledao, debilu. Jer da jesi, debilu, ne bi ovako debilne stvari pricao.
I nisi naveo ni jedan razlog za to.

Debilima vas nazivam, jer vi mene zaovete Narutardom , NE zato sto vishe volite Kalimera.
Volite vi sta hocete, ali Naruta, ako vam se ne svidja ne nazivajte sranjem, a ako vec tvrdite da Kalimero ima bolji kvalitet navedite bar neki razlog za to.

Facepalm
Nauci da citas.
Ja se prestajem svadjati necu da me banuju.
 
Ako neces da se svadjas onda se ne pravi pametna vishe.

Ako nemash shta pametnije reci na moj quote onda cuti.

Ti očigledno ništa nisi shvatio.....
I samo da znaš (mada sam ja mislila da je logično da si skontao!) ja nisam mislila samo na tog Naruta,već na sve crtane,a ti si prvi započeo svadju jer očigledno nisi skontao šta sam htela da kažem!!!
 
Ne pravim se pametna nego se ti pravis glup.

>.>
Da, pravish se pametna.
Svakako da sam procitao ono sto si napisala. Ne razumem poentu ovoga:
Nauci da citas.
A ako neces da nastavis raspravu onda prestani sa zajedljivim komentarima.

Ti očigledno ništa nisi shvatio.....
I samo da znaš (mada sam ja mislila da je logično da si skontao!) ja nisam mislila samo na tog Naruta,već na sve crtane,a ti si prvi započeo svadju jer očigledno nisi skontao šta sam htela da kažem!!!

Ne.
Ti si pochela svadju.
Prva si nazvala Naruta sranjem, i to direktno, ne preko prozivanja "novijih" crtanih kako si u ovom postu rekla.
(A pritom Naruta nisi ni gledala.)
 
>.>
Da, pravish se pametna.
Svakako da sam procitao ono sto si napisala. Ne razumem poentu ovoga:

A ako neces da nastavis raspravu onda prestani sa zajedljivim komentarima.



Ne.
Ti si pochela svadju.
Prva si nazvala Naruta sranjem, i to direktno, ne preko prozivanja "novijih" crtanih kako si u ovom postu rekla.
(A pritom Naruta nisi ni gledala.)

A po cemu se ja pravim pametna?
 
>.>
Da, pravish se pametna.
Svakako da sam procitao ono sto si napisala. Ne razumem poentu ovoga:

A ako neces da nastavis raspravu onda prestani sa zajedljivim komentarima.



Ne.
Ti si pochela svadju.
Prva si nazvala Naruta sranjem, i to direktno, ne preko prozivanja "novijih" crtanih kako si u ovom postu rekla.
(A pritom Naruta nisi ni gledala.)

E sad si stvarno retad čoveče!
Aj mani se gluposti molim te,uopšte me ne zanimaš,jer ja sam mislila da se to podrazumeva,a mislim da je i ostatak koji se slaže sa mnom razumeo šta hoću da kažem!
I dosta više o tome!Nije to jedini crtani na svetu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top