Omiljeni crtani filmovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A seca li se neko Kalimera? "Nepravda, pa to ti je!"

kalimero1.jpg
 
Ja ga jesam gledala.Nist posebno ima MNOGO boljih animea od Narutoa.Nikad ne gledaj kvantitet preko kvaliteta.
Tako na primjer neki odlican anime sa boljom pricom i likovima ima manje obozavatelja nego Naruto sto ne znaci da je losiji od njega.

Prvo, nisam se obracao tebi sto se vidi iz quote-a.
Drugo, to je pitanje ukusa, a s'obzirom da je Naruto trenutna mozhda najpopularnija on-going manga na svetu vecjina ljudi se ne bi slozila sa tobom.
I chekaj, ti stvarno mislish da Kalimero ima bolju prichu od Naruta?
 
Prvo, nisam se obracao tebi sto se vidi iz quote-a.
Drugo, to je pitanje ukusa, a s'obzirom da je Naruto trenutna mozhda najpopularnija on-going manga na svetu vecjina ljudi se ne bi slozila sa tobom.
I chekaj, ti stvarno mislish da Kalimero ima bolju prichu od Naruta?
Prvo boli me uvo
Drugo One Piece je najpopularnija manga trenutacno po zadnjem popisu.I boli me briga da li bi se slozila sa mnom ta vecina.
trece.Ne nego da ima 13243127854305123487 animea koji imaju bolju pricu od narutoa.

Koliko si ti animea uopste gledao/la
 
Prvo boli me uvo
Drugo One Piece je najpopularnija manga trenutacno po zadnjem popisu.I boli me briga da li bi se slozila sa mnom ta vecina.
trece.Ne nego da ima 13243127854305123487 animea koji imaju bolju pricu od narutoa.

Koliko si ti animea uopste gledao/la

Popis..? Postoji popis?
Svejedno, medu 3 najpopularnije je sigurno.
Moguce.. Za tebe. Ali vecina odlucuje.
I btw. ti si se sam/a ubacio/la u ovu konverzaciju, ja sam quoteovao jer je Naruto nazvan sranjem, verovatno od strane osobe koja seriju nije ni pogledala.
I josh ga poredi sa.. Kalimerom!?
 
Secam se crtanog filma sa mackom felixom , poduzi crtani , zaboravio sam kako se zove , ako neko zna naziv crtanog bio bih mu do neba zahvalan .
I dan danas volim da gledam diznijeve crtace , one stare sa mikijem , siljom i pajom u akciji . Omiljena epizoda mi je kad vode agenciju za isterivanje duhova ...
 
Stariji crtani filmovi su mnogo bolji nego današnji. Malo se zgrozim kada vidim bratz ili slično.
Setite se Le Piaf-a :) ili pak Cipelića, Rakuna, Štrumfova, Taličnog Toma i dalje da ne nabrajam.

Secam se crtanog filma sa mackom felixom , poduzi crtani , zaboravio sam kako se zove , ako neko zna naziv crtanog bio bih mu do neba zahvalan .

I Feliksa sam volela, pogotovo taj dugometražni crtani film:
ako je to taj. :)

E sad, gledala sam ga mnogo puta, ali davno.
Mada čini mi se da behu tu svakojake konotacije u stilu 1984. u smislu kontrola pojedinca od strane sistema. A možda i samo bulaznim, trebalo bi da pogledam ponovo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top