prvi sex

Sa koliko godina ste izgubili nevinost?

  • manje od 16

  • 16-19

  • 19-25

  • preko 25


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

maryann

Zainteresovan član
Poruka
186
daklen, posto vidim ovde na nekim temama da su lolite normalne i da decko koji ima 21 godinu i nevin je nije normalan, pitam vas koliko ste vi godina imali kad ste izgubili nevinost? mozete i da opisete prvi put. da li znate nekog ko je izgubio po vasem misljenju prerano ili prekasno ili je jos uvek nevin a mator... i tako to. da odgovorim prva: ja, moj tadasnji decko, moja najbolja drugarica, moj muz - svi smo imali 21 godinu kad smo izgubili nevinost (ne zajedno ;) ), moja druga drugarica je imala 24, njena sestra sada ima 24 i nevina je, jedna devojka koju znam ima 27 i nevina je... pritom napominjem da niko od nas nije nenormalan, neprivlacan, il sta vec, imali smo veze, samo bez sexa. dok ih, s druge strane, poznajem nekoliko koji su to "odradili" sa 16. vase iskustvo?
 
Moje je mišljenje to treba uraditi sa osobom za koju misliš da je prava i prema kojoj gajiš neke emocije.Godine i nisu toliko bitne ali ako već pričamo o godinama onda je najbolje da te osobe imaju oko 20 tak godina.One osobe koje imaju 25 godina i još nisu našle nikog nisu nenormalne samo bi trebalo da se zapitaju zašto nikog nisu našle.
Mislim da je glupo to samo odraditi tek tako.
 
zaboravila si u anketi rubriku - jos sam nevina ili nevin.
na ovom podfurumu imas i vatrenih poznavalaca erotike, a nevinih.
prosto je steta da se takvi ne ukljuce u temu.
odusevices se.
 
ja sam u 17. imala decka koji me smarao da se sexamo na sta sam mu ja lepo obrazlozila zasto necu: sex moze dovesti do bebe, bebu u ovom momentu ne zelim, zelim da zavrsim skolu, na abortus necu nikad pristati tako da molim lepo. ne! mislim da to sve zavisi od situacije tj veze u kojoj si trenutno. kad sam u 19. upala u stalnu vezu htela sam odma, al sam cekala jos raznorazne gluposti da prodju i da se dese, pa se to oteglilo do 21... moj muz je cekao zenu koju ce voleti na primer, i docekao je...:heart:
 
daklen, posto vidim ovde na nekim temama da su lolite normalne i da decko koji ima 21 godinu i nevin je nije normalan, pitam vas koliko ste vi godina imali kad ste izgubili nevinost? mozete i da opisete prvi put. da li znate nekog ko je izgubio po vasem misljenju prerano ili prekasno ili je jos uvek nevin a mator... i tako to. da odgovorim prva: ja, moj tadasnji decko, moja najbolja drugarica, moj muz - svi smo imali 21 godinu kad smo izgubili nevinost (ne zajedno ;) ), moja druga drugarica je imala 24, njena sestra sada ima 24 i nevina je, jedna devojka koju znam ima 27 i nevina je... pritom napominjem da niko od nas nije nenormalan, neprivlacan, il sta vec, imali smo veze, samo bez sexa. dok ih, s druge strane, poznajem nekoliko koji su to "odradili" sa 16. vase iskustvo?[
Ja stvarno ne mogu da verujem da neko misli da onaj koji ima nad 25 godina i jos je nevin nije normalan.Ja sam izgubila nevinost oko 25,poznajem ljudi koji su malo stariji a nisu izgubili nevinost pa sto,ja sam sosema normalna osoba,imala sam veza iza mene ali ne dovoljno duge i vljda sam trazila nesto vise u svaku od njih pa nisam nasla pravog tako da sam to uradila sa deckom koji volim i sada je moj muz.Oduvek sam bila aktuelna u drustvo,uspesna u skoli,zavrsila sam faks nista ne propustila u zivotu,pa ako sam bila nevina do 25 pa sta,nemam nista nenormalno u sebi
 
Jako mlad..četrnaest ipo..desilo se..
a znam devojku koja i u 27 bila nevina..i
do duse nije vise..
inace mislim da pre 19 godine je pogresno ..
treba covek da sazri..
 
daklen, posto vidim ovde na nekim temama da su lolite normalne i da decko koji ima 21 godinu i nevin je nije normalan, pitam vas koliko ste vi godina imali kad ste izgubili nevinost? mozete i da opisete prvi put. da li znate nekog ko je izgubio po vasem misljenju prerano ili prekasno ili je jos uvek nevin a mator... i tako to. da odgovorim prva: ja, moj tadasnji decko, moja najbolja drugarica, moj muz - svi smo imali 21 godinu kad smo izgubili nevinost (ne zajedno ;) ), moja druga drugarica je imala 24, njena sestra sada ima 24 i nevina je, jedna devojka koju znam ima 27 i nevina je... pritom napominjem da niko od nas nije nenormalan, neprivlacan, il sta vec, imali smo veze, samo bez sexa. dok ih, s druge strane, poznajem nekoliko koji su to "odradili" sa 16. vase iskustvo?

Čudna ste vi ekipa....
 
Moje je mišljenje to treba uraditi sa osobom za koju misliš da je prava i prema kojoj gajiš neke emocije.Godine i nisu toliko bitne ali ako već pričamo o godinama onda je najbolje da te osobe imaju oko 20 tak godina.One osobe koje imaju 25 godina i još nisu našle nikog nisu nenormalne samo bi trebalo da se zapitaju zašto nikog nisu našle.
Mislim da je glupo to samo odraditi tek tako.

prvi seks je nesto sto moze da zezne vezu, gadno. ako se umjesaju emocije, jos gore.

ontopic: skoro 18,
oni koji su nevini i kasnije tipa 21+ plus, nisu nista manje normalni,
ali ako nemaju karakter koji moze da to nosi, skloni su razvijanju raznih tripova.
 
daklen, posto vidim ovde na nekim temama da su lolite normalne i da decko koji ima 21 godinu i nevin je nije normalan, pitam vas koliko ste vi godina imali kad ste izgubili nevinost? mozete i da opisete prvi put. da li znate nekog ko je izgubio po vasem misljenju prerano ili prekasno ili je jos uvek nevin a mator... i tako to. da odgovorim prva: ja, moj tadasnji decko, moja najbolja drugarica, moj muz - svi smo imali 21 godinu kad smo izgubili nevinost (ne zajedno ;) ), moja druga drugarica je imala 24, njena sestra sada ima 24 i nevina je, jedna devojka koju znam ima 27 i nevina je... pritom napominjem da niko od nas nije nenormalan, neprivlacan, il sta vec, imali smo veze, samo bez sexa. dok ih, s druge strane, poznajem nekoliko koji su to "odradili" sa 16. vase iskustvo?

vi ste izgubili nevinost, a oni su to 'odradili'?

ja, sa 22godine
i ne mislim da je bilo prerano:lol:
niti kasno... meni se tada poklopile karte, mnogo dobar decko u koga sam bila zaljubljena, on imao zelju, ja imala zelju i to je to
 
17 :)
Prva 'ozbiljna' veza :lol: Ne secam se nesto tog prvog sexa.. Missim secam se da sam mislila da ce se desiti ko zna sta, tog osecaja i tog nekog straha i neizvesnosti.. I sutra sam mislila da mi na celu pise da sam izgubila nevinost ;) :kolac:
 

Back
Top