ali iskreno .....

:lol: Imam koliko hoces Pa LM, da krene
1. mLogo sam sludjena :lol: cesto ne znam gde mi je du.pe gde glava.. totalno smotana, kilava i razmazena to ide uz to :manikir:
2. Kasnim cesto :sad2: Ali to mi oprosteno, zaglavim na krsti ;)
3. Nesposobna sam :lol: za nesto za sta nije biti normalno biti nesposobn u 22 :lol:
Kuvam samo kafu recimo :lol: Nemam Danu ali mi tetka sredjuje stan redovno (pritom radi 24h/7 jos joj samo ja falim ) 'da se ja ne mucim'...
Treba jos? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ja sve sto jedem mi ide u sise. I plavi mi kosa i noge mi se izduzuju, ne znam sta mi je. :lol:

I mnogo sam intelEgentna, to mi je bas problem.
jeste znam taj problem:( znas kad dodjes na temu i sve znas sta ce da napisu,samo dodjes da se nacudis kako ljudi imaju vremena za ovakve gluposti:confused:
a je l si cistunica ko ja?sto se toga tice ja sam perfekcionista,volela bih da mogu to da promenim al ne vredi:sad2:
 
a je l si cistunica ko ja?sto se toga tice ja sam perfekcionista,volela bih da mogu to da promenim al ne vredi:sad2:

Naravno!!
A ne kao ove druge zene sto ni posebne sundjere nemaju za svaki tanjir (muzevljevi tanjiri i case se peru posebno sa isto tako posebnom paznjom, naravno).
Kod mene kad dodjes u kucu, mozes koliko oces da zagledas okolo, nista neces naci, nista!

I nisam ko ove novokomponovane zene sto ne znaju gde im je mesto. :manikir:
 
Naravno!!
A ne kao ove druge zene sto ni posebne sundjere nemaju za svaki tanjir (muzevljevi tanjiri i case se peru posebno sa isto tako posebnom paznjom, naravno).
Kod mene kad dodjes u kucu, mozes koliko oces da zagledas okolo, nista neces naci, nista!

I nisam ko ove novokomponovane zene sto ne znaju gde im je mesto. :manikir:
ja imam dzoger(zapravo krpu) za svaku plocicu posebno:per:
:hahaha::hahaha::hahaha:ala se.re.mo:rumenko:
cek da odem da pomerim ormar,izgleda da se jedna dlaka zavukla iza:roll: ne mogu to da podnesem
 
:lol: Imam koliko hoces Pa LM, da krene
1. mLogo sam sludjena :lol: cesto ne znam gde mi je du.pe gde glava.. totalno smotana, kilava i razmazena to ide uz to :manikir:
2. Kasnim cesto :sad2: Ali to mi oprosteno, zaglavim na krsti ;)
3. Nesposobna sam :lol: za nesto za sta nije biti normalno biti nesposobn u 22 :lol:
Kuvam samo kafu recimo :lol: Nemam Danu ali mi tetka sredjuje stan redovno (pritom radi 24h/7 jos joj samo ja falim ) 'da se ja ne mucim'...
Treba jos? :mrgreen:

E, ova se ne zaj.ebava. :lol:
 

Back
Top