RTS 1: Šta je Niš Novom Sadu

усташа костреш, дсовац сепаратистички лапрдају како ће све бити добро кад се распарча Србија. А уствари Србија може да буде као што је Свилајнац био под Биџом. Али не вреди кад су градоначелници и локални политичари корумпирани максимално.
 
усташа костреш, дсовац сепаратистички лапрдају како ће све бити добро кад се распарча Србија. А уствари Србија може да буде као што је Свилајнац био под Биџом. Али не вреди кад су градоначелници и локални политичари корумпирани максимално.

Vidiš, što se mene tiče ti si mi veći neprijatelj ,od od svih ovih "epiteta" koji si naveo.. Ajed teraj se tamo u tvoju bosansku vukojebinu...
 
Poslednja izmena:
Nego koja je ono lopurda sto je bila u emisiji pored one lopurde i peshovana Kostresa i Rake seljaka??

Рака је био једини који је паметно рекао како је ужасно стање у Србији и да никакво решење не би било распарчавање. Увозе јефтино из иностранства и уништили су пољопривреду у Србији, тако је и са многим индустријама.
 
Е Дачо доће дан да схватиш да је Костреш зло
ал ће бити касно
То је свако с више од два милиграма мозга већ одавно схватио.
Него, време је да ти схватиш како је Злободан био још много веће зло, које нас је и увалило у све ово, па и у те разне костреше . :mrgreen:
 
ДЕцентрализација која се сада потура је распарчавање државе и довођење Србије у федеративни систем ,децентрализација Србије је врло лака за урадити али то неко нежели већ се потура ова сада прича
Дачо добро си написао ко не слуша песму слушаће олују
Све сецесије су кретале са овом причом
 
Рака је био једини који је паметно рекао како је ужасно стање у Србији и да никакво решење не би било распарчавање. Увозе јефтино из иностранства и уништили су пољопривреду у Србији, тако је и са многим индустријама.

Raka je seljačina isto kao i ti... Ustvari Rako izvini...:roll:
 
То је свако с више од два милиграма мозга већ одавно схватио.
Него, време је да ти схватиш како је Злободан био још много веће зло, које нас је и увалило у све ово, па и у те разне костреше . :mrgreen:

Милунка мирнооооо
остав
Милунка мирнооооо
остав
ош ти стати бре мирно кад командујем ил да поново идеш на обуку?
 
Druže, na kraju krajeva, zabole me za Kostreša, ti se kao vojvođanin zanimaj sa njime, ja se zanimam onim što je poenta teme... Regionalizacija i neravnomerni razvoj Srbije.

"Ko ne sluša pesmu slušaće oluju"...;)

Свилајнац је сјајан пример да није потребно распарчавати Србију. Корумпирани политичари натрпају своје џепове, па онда кукају како немају пара.
 

Back
Top