Zajedno u toalet?

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Sto puta sam video da devojke odlaze zajedno u toalet, a mi mukarci nikada (mislim MI-kao hetero :lol: )
I uvek sam-smo komentarisali sta se unutra desava :roll:
Pa dajte, recite nam sta vi sve tamo radite(osimo onog za sta se ide u toalet :P )
 
DellBoy-011:
Sto puta sam video da devojke odlaze zajedno u toalet, a mi mukarci nikada (mislim MI-kao hetero :lol: )
I uvek sam-smo komentarisali sta se unutra desava :roll:
Pa dajte, recite nam sta vi sve tamo radite(osimo onog za sta se ide u toalet :P )

Pa zar nesto ne moze ostati slatka tajna?? :wink:
 
pa...najpre jedna piski a druga joj drzi tasnu i za to vreme popravlja ruz ili eventualno frizuru.Usput se komentarise donji ves,ili situacija sa druge strane vrata na doticnom mestu.Ko,kako i sa kim...klasicni trac,a zatim ova prva koja je vec piskila radi ono sto je drugarica vec obavila.Ruz,kosa...i sl.sve u svemu nista tako intrigantno.
E, sad mozda neke rade i nesto drugo ali toaleti u vecini lokala ne dozvoljavaju da pustis masti na volju.Doduse,ima izuzetaka...
 
Pa vama ne treba pratioc, jer retko je da devojka "slucajno" upadne u muski WC, a nama treba jel ste vi skloniji tom slucajnom upadanju. Mozda cete se smejati, ali desavalo se da se slucajno nadju na zidu... pa odozgo posmatraju... Razumes?
Ma ludnica,,,,sta vam sve pada na pmaet?
E tad sluze drugarice, da spijuniraju, paze, i ogovaraju naravno!
 
:oops: :shock: :shock: :lol: PA STA MISLIS, ZASTO ULAIMO ZAJEDNO U WC? PA UPRAVO DA BI VAS ZAINTERESOVALI, DA SE PITATE STA LI MI TO RADIMO ZAJEDNO U WC!
LOGICAN ODGOVOR JE NARAVNO, DA BI MOGLE JEDNOJ DA PRIDRZIMO TASNU, I KAZEMO STA JOJ NEVALJA NA FRIZURI MAKE-UP.......
 
Pa malo da predahnemo od vas muskaraca, tu vam pristup nije dozvoljen pa smo na svom terenu, a onda vas malo ogovaramo i popravljamo sminku i pokazemo jedna drugoj novi parfem, ruz, ili tome slicno :P
 

Back
Top