PHP download, jel moze ?

ljubafmagain

Zainteresovan član
Poruka
463
Posto ne poznajem uopste php, vec samo teoretski nabadam, hteo bi da priupitam prisutne jednu stvar:

Jel moze stranica.php da se skine, tj downloaduje na comp, ali u izvornom formatu. Pod pretpostavkom je da ta, tj. neka PHP skripta generishe stranicu koju browser dobije u html formatu.
E sad, kada tu stranicu pozovemo iz citacha, php skripta (pretpostavljam) da komandu serveru da nam servira html stranicu i mi u browseru vidimo (na viev source) html kod.

Kako da skinem php skriptu koja generishe tu stranicu, tj. ono sto je napisao programer?
 
Nije mi jasno bas sta ti hoces da uradis.
PHP kodu nemozes (bar ne legalno ) da pristupis.
WebCopier je aplikacija sa kojom downloadujes "citav sajt" ali naravno da nemoze da downloadujes eksterne php fajlove.
Preformulisi pitanje ako mozes.
 
Pa verovatno mu se negde nesto dopalo a ne zna kako da odradi, pa bi frajer da skine i nabaci kod sebe na sajt :per:

Tesko Ljubomire.. jako tesko.. nema od te rabote nista :D

EDIT: U takvim slucajevima, najbolje da kontaktiras webmastera i zamolis ga da ti da kod :)
 
Poslednja izmena:
Pa verovatno mu se negde nesto dopalo a ne zna kako da odradi, pa bi frajer da skine i nabaci kod sebe na sajt :per:

Tesko Ljubomire.. jako tesko.. nema od te rabote nista :D

EDIT: U takvim slucajevima, najbolje da kontaktiras webmastera i zamolis ga da ti da kod :)

Upravo tako ... :mrgreen:
Ma nema veze, premostio sam problem a da zamolim za kod ... heh eheeh ne bi mi dali u životu !

Hteo sam da napravim vidget za kursnu listu, tj. skriptu koja ce da radi na mom serveru a da vuce source sa nekog drugog mesta... sada već nema veze!

Hvala Vam u svakom slucaju!

pozdrav
 

Back
Top