stigli novi radari...

trucker_sd

Iskusan
Poruka
6.710
Uhvati me radar juce u Skrobari kod Panceva...
Civilni auto a na suvozacevom mestu umesto naslona za glavu montirana cela kamera.
Pravi video klip na kome je zapisana trenutna brzina, udaljenost, vreme, datum ma sve sve
Jedan sedi na zadnjem sedistu i okrece radar gde god pozeli a drugi operise sa lizalicom po putu.
MIslim, protiv onoga tesko da moze sta da se laze a kamoli obori na sudu.
Ej evropo, bem te u dupe!
 
eeee zna se za to! Na Novom Beogradu na raskrsnici kod bivse kineske ambasade povremeno cuci beli golf (civilni) bez suvozackog sedista, i na tom mestu stoji radar a na zadnjem sedi plavi cika i cilja ove sto dolaze iz pravca SIV-a. Hebem ti Jevropu:besna::besna:
 
meni je to potpuno ok, odnosno sto manji ljudski faktor, manja je sansa za korupciju. taj zapis sto pravi kamera bi trebalo odmah da se prosledjuje na glavni server gde bi se cuvao, tako da ni covek koji krsi brzinu, ni pandur nemaju mogucnost `dogovora` ili kakvog trange-frange..

u holandiji radar stoji pored puta i snima broj tablice, prekoracenje se belezi i kasnije samo stigne uplatnica na kucu. pa da vidim sto ce da se divlja po putu..
 
Uhvati me radar juce u Skrobari kod Panceva...
Civilni auto a na suvozacevom mestu umesto naslona za glavu montirana cela kamera.
Pravi video klip na kome je zapisana trenutna brzina, udaljenost, vreme, datum ma sve sve
Jedan sedi na zadnjem sedistu i okrece radar gde god pozeli a drugi operise sa lizalicom po putu.
MIslim, protiv onoga tesko da moze sta da se laze a kamoli obori na sudu.
Ej evropo, bem te u dupe!

O tome sam bas pisao u jednoj temi,samo sto je mene uhvatio na Jabuckom putu cim se spustis sa nadvoznjaka,sve snimljeno kako ubrzavam i kako kocim...Isao sam 60 dozvoljeno 50 i 3000 na licu mesta.
 
Kada je reč o presretačima,evo jedan dodatak :

1) Od NS do Beograda ili obrnuto redovno patroliraju crni 607 i crna 156-ica.

2) Od Beograda ka Nišu - Crni Pasat B7 2,0 TFSI i Superb 2,8 V6.

3) Beograd - Zagreb (do granice sa Hrvatskom) - BMW Serije 3 i Serije 5

---------------------------------------------------------------------------------------
Automobili su spolja potpuno identični sa ostalim automobilima,dakle nema nikakvih naznaka da se radi o automobilu - radaru.

Tek nakon što prekoračite brzinu,automobil vas presreće i pomoću teksta na zadnjem staklu obaveštava vas da nastavite da ga pratite.

Pre nekoliko dana pred granicu sa Hrvatskom jurio sam se sa Pežoom 607 2.7 V6 ne zbog toga da bi kršio zakon,već čisto da vidim kako sve to funkcioniše i da im pokažem da francuska ladja,ma koliko jaka,nije sposobna da se takmiči sa čistokrvnim sportistom. :lol:
Zanimljivo,nema šta.Na kraju mi ih je bilo žao pa sam im stao.:hahaha:


5_extreme.jpg

3_extreme.jpg

4_extreme.jpg


Ovako izgleda snažna V6 "francuska ladja" ,doduše na putu ne previše ubedljiva.;)

2_extreme.jpg
 
Jao kad te vaše zapadnoevropske lizmuzine obriše moj lexus... samo da skupim još 10000 evrića i biće moj...

A do tad da malo ispsujem tu jevropu. Dakle: ye*bem ti evropu!!! (zapadnu) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Poslednja izmena:
naravno svi znate da postoji elektro pobudljiva folija, malo je osetljivija na savijanje ali sve moze se upakuje u neku fino kutjishte za tablice .. elem.. ko ima vetj impulsator stavish hm... atty13 kontroler i kaze ako u sekundi imash toliko i toliko impulsa na pin 4 pusti struju 12v .. tamo releje cheka ...i kad dobije struju zatamni foliju ... :) ...
nema broja tablice na snimku nema dokaza itd.. :)
 
Upravo taj stari plavi mercedes sa brabusovim motorom... Ljudi: koliko to god izgledalo govnjivo, to je aždaja!!! Ja sam njih trpao jednom na mišeluku da će im se ugasiti auto, pošto na leru radi kao motokultivator... (:
Posle mesec dana meni kadett na servisu i odem tamo ujakovim BMW-om 335cci (3.0 i 305 KS-nažalost automatik).
I vidim ih tamo opet stajali... Dao mu to što je trebalo i krenuo nazad i to sam ga baš krenuo... Do onog uzvišenja na pravcu su me prestigli, tačno pre tunela zaustavili i uz smeh: "Vidiš da se mi ne gasimo tako lako... ;) Ajd sad polako do grada, ovu smo te pustili da vidiš šta može meca..."
Strašno... Sledio sam se kad je proletelo pored mene...
 

Back
Top