Eliminacija prilikom izbora partnera

Faktor eliminacije je...


  • Ukupno glasova
    58
  • Anketa je zatvorena .
pa recimo da ima karakter kao postavljačica teme, divlja, parka, ivana, pil...missim može da je lepa kao Boginja, zgodna, blabla...ako ima takav karakter, doviđenja...
Pusti ti postavljacicu teme!Nije rijec o meni...
Uzgred, i ti si bas drven, nije mi jasno kako te dijete nije malo omeksalo:dontunderstand:
Bolje ti je da ides i vodis ga u setnju po ovom lijepom danu umjesto sto ovdje pises...
 
NIšta, ali ništa od svega navedenog...
Jer ako je neko dobra osoba, koja mi odgovara svojim vaspitanjem i karakterom, kao i stavovima... zaista onda ništa od pobrojanog nije previše bitno..
Bitno je da je dobar čovek, svestan svojih mana i vrlina, da zna šta želi, da ne odustaje lako... a ostalo su sve sitnice... i naravno, da on ne vrši pritisak na mene i da njemu ne smeta moja vera/obrazovanje/zanimanje/nacionalnost ili materijalno stanje... za ostalo se sve može naći dogovor ako se ljudi vole i poštuju.. :)
 
ako ti se neko potpuno svidja onda ga ne izbacujes iz igre...ukoliko postoji neki kriterijum koji ti se ne svidja, znaci da ti se ne svidja potpuno...nije uopste bitno da li sve drugo, pa nek bude i savrseno, bitno je samo da li ti zelis da prelazis preko stvari koje ti se ne svidjaju..sta je tvoj licni stepen tolerancije...i stepen srece da ti se tako neka "nebitna sitnica nevazna usled velike vase ljubavi i svega ostalog idealnog" jednog dana nece obiti o glavu
 
Meni kad se neko potpuno sviđa, znači da ne da ga ne izbacujem nego je ubačen i to je to..
E sad jako teško dođem do tog dela da mi se neko 'potpuno' sviđa, ali kad dođem, onda sam kao neko telence i sve mi osmeh ovako ide :D
A kad mi se nešto obije o glavu i pored sve moje tolerancije i želje i pokušaja da premostimo prepreke i razlike... onda odem..
A kad jednom odem, ne vraćam se... bilo veza u pitanju, 'sviđanje' ili prijateljstvo... nebitno..
Samo sam za porodicu uvek tu, jer jedino njima dugujem apsolutnu privrženost, ostalo prema zaslugama, zaista.. :)
 

Back
Top