uvek zauzete

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.699
Zasto zenske tvrde da nikad nisu single cak i kad je ocigledno?

Ko fol ima nekog negde..

Razlog nije da ispale jer nije ni bilo muvanja samo pitanje da li ima dechka josh nisam chuo negativan odgovor, ustvari jesam ali prokleta retkost..

I onda kad kazu da nisu single svako normalan iskulira ali onda one pocnu da smaraju - sta treba im rezerva??

Da li je to uvek zauzeta chak i ako nije bez obzira koliko je providna gluma neki potez ochajnice da se prikaze pozeljnom ili sta??

molim iskljucivo odgovori na pitanje iz teme, bez licnih prepucavanja i nije me briga da li se nekom svidja ili ne svidja tema
 
nemam pojma o cemu pricas....kad imam nekog kazem kad nemam i to kazem...pa nisam luda da lazem i da tako smanjim sebi mogucnost nalaska normalnog muskarca....jer, kome treba da se zamara sa zauzetom i komplikuje sebi zivot pored toliko slobodnih i zeljnih zdravog odnosa???.....
 
nemam pojma o cemu pricas....kad imam nekog kazem kad nemam i to kazem...pa nisam luda da lazem i da tako smanjim sebi mogucnost nalaska normalnog muskarca....jer, kome treba da se zamara sa zauzetom i komplikuje sebi zivot pored toliko slobodnih i zeljnih zdravog odnosa???.....

fora je da u prvom kontaktu i prvih pola sata razgovora zestoka vecina je zauzeta ali je otvorena za pregovore. Znaci imaju sve dechka ali ipak ne smeta im ni flert niti bilo kakve uslovno receno ponude

A tog jadnog decka nigde na vidiku ali on tvrdi ona - postoji
 
fora je da u prvom kontaktu i prvih pola sata razgovora zestoka vecina je zauzeta ali je otvorena za pregovore. Znaci imaju sve dechka ali ipak ne smeta im ni flert niti bilo kakve uslovno receno ponude

A tog jadnog decka nigde na vidiku ali on tvrdi ona - postoji

:lol: pa ocigledno je tesko biti iskren, vecini...a i znas kako...vecina je u vezama koje i nisu nesto, pa ostavljaju mogucnost sebi da nadju nesto bolje....meni je to jadno ali ne osudjujem...drzati doope na jednoj stolici nije statisticka vecina.....:neutral:
 
siroko rasprostranjena pojava:neutral:
nemem pojma zasto..valjda je i dalje, bez obzira na emancipaciju, duboko u zenskim glavicama usadjena ideja da ako nemaju muskarca, to automatski znaci da su manje vredne...
 
Vole da flertuju jer im treba dokaz da su jos pozeljne pa se malo opuste nekontrolisano
iza zelje sa nekotrolisanim flertom mogu biti dve stvari:
1. nesigurnost, koja trazi potvrdu sopstvene vrednosti
2. cista zahebancija, lakoca postojanja, igra kao nacin funkcionisanja...moze da bude veoma zabavno, ako se ne shvati ozbiljno..:)
 
iza zelje sa nekotrolisanim flertom mogu biti dve stvari:
1. nesigurnost, koja trazi potvrdu sopstvene vrednosti
2. cista zahebancija, lakoca postojanja, igra kao nacin funkcionisanja...moze da bude veoma zabavno, ako se ne shvati ozbiljno..:)

E vidis slazem sa samo sa prvim..svaki muskarac ulazi u flert kao da se muva i normalno da ocekuje kres ako je slobodan
 
To je zato sto zenski mozak radi jako chudno.One uche od svojih majki da trebaju da budu dame,da ne daju na prvom izlasku,i da mushkarac,ako mu je stalo do nje,mora da se bori za nju!Khh,bljuuuuv...povrac,povrac...podrig....
Eto...povratih!
Zene se dele na 2 vrste:
-pametne
-chekicare

Ove prve su otvorene,ne foliraju se i daju kad im se trazi pa se posle pitaju:"Sto sam mu dala??"
Druge,pak,ne daju nikada ali se uvek posle toga udaraju pesnicom po glavi,kao chekicem,i pitaju se"A sto mu nisam dala??"
Posle,kad im prodje vreme,chekicare zavrshavaju karijeru po razno raznim chatovima i forumima i tu se do kraja zivota bave filozofijom i palamudjevinom i pokushavaju da prodaju neku svoju pamet,ozlojadjene,nervozne,napaljene ali same....
Tako ti je to...znam,teshka pricha....
 
Pa ako je ocigledno da je single...a tvrdi da je zauzeta....evo iz mog licnog primera:
1.ne svidjas joj se.....
2.pogresno vreme ili mesto gde si joj prisao...
3...ili na pogresnom mestu trazis ono sto bi tebi odgovaralo....
u svakom slucaju,predlazem kulturno neodustajanje,ako ti se bas svidja :)
 

Back
Top