uvek zauzete

ima me...kako bi drugačije naglavio 27 iljade postova...što...jel ti smeta...?

a jel tebi smeta povecan index UV zrecenja,kad upece zvezda...a ti na meshalici,ijaaoooo...
i onako si crvenokožac,a tek sad ces da budes...
g070.gif
 
Zasto zenske tvrde da nikad nisu single cak i kad je ocigledno?
zato sto je postalo sramota reci da si sam,jer je u potrosackom drustvu gde seks prodaje sve i svasta to jasan znak da nesto nije u redu sa tobom.u ostalom procesalj malo ovaj pdf i nacices u gomili odgovora najrazlicitije oblike ovoga sto sam ti upravo rekla gde ce se pozvani i prozvani naci da *****ju nekome jer je singl,kako nesto sigurno nije u redu sa njim,kako je nesiguran,ima komplekse i slicno plitko ne shvatajuci da je situacija upravo obrnuta.

e tako je taj virus sveopste potrebe prihvatanja i afirmacije od strane sredine inficirao jako puno ljudi i oni sada veruju da su manje vredni/gubavi/nenormalni etc ako su sami.sto je tuzno,ali ne zbog samog cina laganja,nego zbog stepena umne neslobode i mentalne kolotecine u koju su zapali.


a ovo :arrow:
...missim...to "imam dečka" postalo ko himna za otkačinjanje nepoželjnih dečaka...mnogo prostački i jeftino...
...isto ko da je rekla ma gubi se...
...toga je bilo i u "moje" vreme (da, baš na tu žvaku sam odjebban puno puta), a kolko vidim ima ga i danas...tužno...
kada budes imao nekoga ko te proganja,gusi i zlostavlja ne prihvatajuci ko svaki normalan covek prvo kulturnoo dbijanje a onda i bezobrazno odbijanje,ne da ces shvatiti zasto je to nekad najbolja varijata da otkacis osobu koja ocigledno nije cista u glavi,nego ce ti odma verovatno i sinuti genijalna ideja da nabacis nekog 2x2m ortaka da ga zapravo i predstavis ko svog decka /devojku sumo rvacicu :per:

i zene isto znaju da proganjaju,al koriste drugacije metode i ipak su manje sklone tome.
 
kada budes imao nekoga ko te proganja,gusi i zlostavlja ne prihvatajuci ko svaki normalan covek prvo kulturnoo dbijanje a onda i bezobrazno odbijanje,ne da ces shvatiti zasto je to nekad najbolja varijata da otkacis osobu koja ocigledno nije cista u glavi,nego ce ti odma verovatno i sinuti genijalna ideja da nabacis nekog 2x2m ortaka da ga zapravo i predstavis ko svog decka /devojku sumo rvacicu :per:

i zene isto znaju da proganjaju,al koriste drugacije metode i ipak su manje sklone tome.

pda...muškarci bitange jedne...
 
zato sto je postalo sramota reci da si sam,jer je u potrosackom drustvu gde seks prodaje sve i svasta to jasan znak da nesto nije u redu sa tobom.u ostalom procesalj malo ovaj pdf i nacices u gomili odgovora najrazlicitije oblike ovoga sto sam ti upravo rekla gde ce se pozvani i prozvani naci da *****ju nekome jer je singl,kako nesto sigurno nije u redu sa njim,kako je nesiguran,ima komplekse i slicno plitko ne shvatajuci da je situacija upravo obrnuta.

.

Da se i nas dve jednom slozimo :worth:

Neverovatno je koliko su singl ljudi robovi predrasuda, cim malo biras odmah - imas problem u glavi :neutral::roll:
Najzalije od svega mi je sto sad pod tim uticajima, sve je vise onih koji pocinju da ne 'biraju' da bi se uklopili u sablon..:sad2:
 

Back
Top