Tek onako, kada neko misli na vas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao drugari,

Evo sada sam stigla kuci. Decko i ja smo izasli u grad nocas i super smo se proveli, iako je bio ponedeljak. Castio me je, jer se ponovio kupio je neka kola, ne znam neki Porsche, pa da proslavimo. Bilo je super. Eto, da vam se javim, mislila sam i na vas.

Mene raduje što te dovoljno izmorio, ne sexualno...pu, pu, ne daj bože, ti si nevina, pa si sročila temu u kratkim crtama, koliko god ona inspirativna bila.
 
Svaka čast,baš fino,drago mi je zbog tebe,covjek stvarno da pomisli kako si ti fino čeljade :) Drago mi je da otvaras ovoliki broj tema na forumu i da vodis zanimljiv zivot,a narocito mi je fino i pazljivo sto pises konstantno boldiranim slovima.Tako imam osjecaj da uneses se emocionalno i da stavljas do znanja da zelis da budes iscitana i da shvatimo kako time zelis da podijelis svoja desavanja sa nama!

Bas mi je drago sto si tu :) Nekako sam se navikao na ove tvoje teme,mozda da pocnes pisati blog,pa da se nakacimo na citanje i detaljno komentiranje :)

Razmisli pa nam saopsti! Veliki pozdrav za tebe :) :mrgreen:

P.S. Molim te nemoj nikome da dopustis da utice na tebe,nemoj da padnes pod utjecaj laznog sjaja automobila i materijalne strane svijeta,jer bi mogla da se promijenis i ne budes vise ti ili u gorem slucaju izgubis nevinost ili ostanes bez inspiracije za nove pjesme,jer vjerujem da si ti sad u centru zarista sa svojim hitovima i da tuces po estradnoj sceni pravo!

:bye:
 
Evo, ja sada moram da idem, dolazi decko po mene. Vidimo se, drugari!

Koji fleševi...:hahaha:...ma neka si ti nama živa,zdrava i nevina....naravno....:hahaha:,a sad piči na vožnju....:hahaha: :hahaha: :hahaha:

tv14.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top