Mobilna Telefonija Srbije vara svoje korisnike???

mario80

Legenda
Poruka
59.502
Da li Telekom Srbije vara svoje korisnike a naročito mladju populaciju???
naime danas mi je stigla poruka sledece sadrzine sa broja telefona 8888

Poruka glasi:
Zvanično obaveštenje Drzavne lutrije: ako ne posaljes prazan SMS na 8888 (45din) ne mozes osvojiti 100.000DIN veceras ni 5.000.000DIN u finalu!

Mislim da je ovo neka katastrofalno lose osmisljena prevara u pitanju :lol:

E sad sta je problem... Deca? Sta je sa decom koju ovako surovo varaju???
Sta vi mislite o tome?

 
" Neko " zakupio broj a predstavlja se u ime Narodne lutrije??? Sa vrlo nevešto sklepanom porukom? ovo meni smrdi na klasičnu prevaru i da u ovakvim situacijama ovaj dronjak od drzave Srbije treba da stane u zastitu građana.
Evo već 15 minuta pokušavam da uspostavim vezu sa korisničkom službom 064 koja izgleda ne postoji više sem raštimovanog automata i loše muzike iz njega...

Bože al se raspada ova Srbija :(
 
Da li Telekom Srbije vara svoje korisnike a naročito mladju populaciju???
naime danas mi je stigla poruka sledece sadrzine sa broja telefona 8888

Poruka glasi:
Zvanično obaveštenje Drzavne lutrije: ako ne posaljes prazan SMS na 8888 (45din) ne mozes osvojiti 100.000DIN veceras ni 5.000.000DIN u finalu!

Mislim da je ovo neka katastrofalno lose osmisljena prevara u pitanju :lol:

E sad sta je problem... Deca? Sta je sa decom koju ovako surovo varaju???
Sta vi mislite o tome?


E i meni stiglo ovo danas hahahhahh!!! Ja mu dao po DELETE momentalno nisam ni procitao celu poruku :D

Dobra im je fora i sa onim kao do 31 maja ko uplati kredit dobije duplo...mozda vazilo par dana i onda vise nista. :D
 
Pa oni varaju non stop........secate li se proslogodishnjih reklama(doduse svakogodishnjih) za vreme leta.....pozivi iz Srbije za 064 mrezu u cg su besplatni,pa iz cg sa 064 za Srbiju besplatni,sve besplatno........ja dodjem u CG,imam 500 din. na racunu i skine mi sve pare za tacno 46 sekundi razgovora........:evil:

E i meni stiglo ovo danas hahahhahh!!! Ja mu dao po DELETE momentalno nisam ni procitao celu poruku :D

Dobra im je fora i sa onim kao do 31 maja ko uplati kredit dobije duplo...mozda vazilo par dana i onda vise nista. :D

E a pazi to ti je dobra fora........ako mislis na ono za uplatu od 500 dobijas jos 500.........ja tako uplacujem net preko fona.......dodjem uplatim 2 x po 500 din i za 1000 dobijem 2000........i za 2000 uplatim net :mrgreen:;)
 
Poslednja izmena:
Pa oni varaju non stop........secate li se proslogodishnjih reklama(doduse svakogodishnjih) za vreme leta.....pozivi iz Srbije za 064 mrezu u cg su besplatni,pa iz cg sa 064 za Srbiju besplatni,sve besplatno........ja dodjem u CG,imam 500 din. na racunu i skine mi sve pare za tacno 46 sekundi razgovora........:evil:



E a pazi to ti je dobra fora........ako mislis na ono za uplatu od 500 dobijas jos 500.........ja tako uplacujem net preko fona.......dodjem uplatim 2 x po 500 din i za 1000 dobijem 2000........i za 2000 uplatim net :mrgreen:;)

Koji provajder? :eek:
 
Ja mu dao po DELETE momentalno nisam ni procitao celu poruku :D
И ја исто урадих данас. Тачно. То је једини савет: само бришите ту поруку.
Dobra im je fora i sa onim kao do 31 maja ko uplati kredit dobije duplo...mozda vazilo par dana i onda vise nista. :D
Не знам за овај, али онај неки претходни сам користила, стварно је радило, добијало се 1000 на уплаћених 500.
 
Da li Telekom Srbije vara svoje korisnike a naročito mladju populaciju???
naime danas mi je stigla poruka sledece sadrzine sa broja telefona 8888

Poruka glasi:
Zvanično obaveštenje Drzavne lutrije: ako ne posaljes prazan SMS na 8888 (45din) ne mozes osvojiti 100.000DIN veceras ni 5.000.000DIN u finalu!

Mislim da je ovo neka katastrofalno lose osmisljena prevara u pitanju :lol:

E sad sta je problem... Deca? Sta je sa decom koju ovako surovo varaju???
Sta vi mislite o tome?

Lutrija Srbije ti pošalje poruku, a ti onda postaviš temu sa naslovom "Mobilna Telefonija Srbije vara svoje korisnike???".
 

Back
Top