Najjaca muzicka scena izmedju bivsih republika je...?

Србија наравно... Каква Македонија или Словенија, они нису ни имали бендове ни музику... Из Црне Горе једино Миладин Шобић и Перпер.

Србија, па Хрватска па Босна

Pa dobro,iz Slovenije jedino vrede,bar po meni,Pankrti i Buldozer.Makedonci imaju Leb i sol,sasvim prosecnu grupu(slican fazon kao Smak,samo malo komercijalnije),sa vanserijskim gitaristom,a tu je i fenomenalna Kaliopi i veoma dobra grupa Area.Ali Bosna,ljudi moji??? Bijelo dugme,Crvena jabuka,Plavi orkestar... :dash::dash::dash: Grobnica YU rocka
 
Poslednja izmena:
Pa dobro,iz Slovenije jedino vrede,bar po meni,Pankrti i Buldozer.Makedonci imaju Leb i sol,sasvim prosecnu grupu(slican fazon kao Smak,samo malo komercijalnije),sa vanserijskim gitaristom,a tu je i fenomenalna Kaliopi i veoma dobra grupa Area.

Imaju Makedonci i Mizar, Anastasiju, Kismet, Kirila Džajkovskog... Nit manje države, nit bolje muzike :mrgreen:
Ali Hrvati prednjače što se panka tiče...
 
Imaju Makedonci i Mizar, Anastasiju, Kismet, Kirila Džajkovskog... Nit manje države, nit bolje muzike :mrgreen:
Ali Hrvati prednjače što se panka tiče...

Нит мање нит прљавије државе, нит лошије музике нит им Грци дају име јер трипују да су синови Александра Македонског.... Сад, о укусима не треба расправљати
 
:roll: Kakve veze ovo ima s temom i ukusima stvarno ne znam....

kako nema veze...pa tako se lece koompleksi, ili se ispada budala...zavisi kako gledas....ne znam koja je najjaca, ali ako nista, mislim da Makedonci imaju najnormalniju...a Leb i Sol je sve samo ne osrednji bend....A sa Smakom ima veze koliko i sa Yu Grupom...tj. etno motivi...ali na skrooooz drugaciji nacin....
 

Back
Top