Где нестаде скупштина?

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
У сред дебате о СОФА споразуму којим се Србија де факто дорекла дела свог суверенитета, догађа се истовремено да министар војни побегне из Скупштине и да жута стока прекине телевизијски пренос.
 
Амреички авиони прелећу без надокнаде, на нашој тероторији важе амерички закони, американци су неодговорни пред нашим судовима... Толико сам ја поватао за пола сата гледања...
 
Гледај острво "Родригез" ...

Лагашне, опуштајуће теме ...

Транспарентност у раду Владе и институција ...

Софа Споразум је тек сада обелодањен ...
До сада је био државна тајна ...
 
У сред дебате о СОФА споразуму којим се Србија де факто дорекла дела свог суверенитета, догађа се истовремено да министар војни побегне из Скупштине и да жута стока прекине телевизијски пренос.
Како нестаде, ево је:

5818skupstina-unutra1936-2.jpg
 
Ček' malo... Otkuda sad najednom taj SOFA sporazum? Ko je to potpisao? Ko je to sranye doneo u Srbiju? I, kako o tome može da odlučuje parlament? To je pitanje za referendum.

СОФА споразум је, како неко рече, био државна тајна. Прво, на жалост иде ратификација споразума. Нису дужни да га дају на референдум, на жалост.
 
СОФА споразум је, како неко рече, био државна тајна. Прво, на жалост иде ратификација споразума. Нису дужни да га дају на референдум, на жалост.

stvar je toliko ocigledna da mi se cini da hoce namerno da naprave toliki razdor u Srbiji da bi se medjusobno poklali .
 
Ček' malo... Otkuda sad najednom taj SOFA sporazum? Ko je to potpisao? Ko je to sranye doneo u Srbiju? I, kako o tome može da odlučuje parlament? To je pitanje za referendum.

До сада, до пред ову седницу, Споразум је био Државна Тајна ...
Чак ни Тадић није смео да га објави иако га је потписао још у септембру 2006 ...
Шта мислиш како би прошао на изборима да је народ сазнао да је продат једним потезом оловке ...

Сада га треба Ратификовати под хитно,
долази Газдин изасланик ...

А избора ионако више неће ни бити ...
Бушмани и Обмане ће да нам именују нај Квислинга за наш Бантустан у шлус ...
 

Back
Top