GRADSKI BAZEN u Požarevcu

Luludia

Zainteresovan član
Poruka
261
Zdravo pozarevljani,

zanima me sta mislite o gradskom bazenu, da li ga posecujete leti , da li je za vas glup ili lep?

Pa pozarevljani izvolte pisite:hvala:




P.S. Ja ga licno ne posecujem jer je velika guzva, odem lepo u Zabelu ko covek(radnim danima nije guzva) i uzivam:super:
 
Svi ti bazeni su jedno veliko nista jer su kao gradjevine vec odavno prevazidjeni a zalosno sto jedan grad i okolina toliko malo stvari imaju da se u letnjim mesecima zabave i relaksiraju .Zato su najmanje krivi ljudi koji su u njemu ...vec krivicu treba traziti u rukovodecoj garnituri koji i u najgorim snovima niti planiraju da uloze nesto da bi ovj kraj imao nesto bogatiji sadrzaj barem tokom letnjih meseci kada vecina nema sredstava da priusti sebi odlazak na more .

ja se ovde po neki put izbanjam.......................
 
Poslednja izmena:
Zdravo pozarevljani,

zanima me sta mislite o gradskom bazenu, da li ga posecujete leti , da li je za vas glup ili lep?

Pa pozarevljani izvolte pisite:hvala:




P.S. Ja ga licno ne posecujem jer je velika guzva, odem lepo u Zabelu ko covek(radnim danima nije guzva) i uzivam:super:

Nisam bas iz Pozarevca,ali evo da odgovorim. Pre jesam dolazio posto mi nije daleko,a onda smo zbog guzve drustvo i ja poceli da ga izbegavamo (taj bazen je cesto pratila i pricica o meningitisu neko vreme,ko ce ga znati :neutral:) i otad dolazim sa drustvom na Zabelu takodje.
 

Back
Top