Rajfeslus - pomoc

m.a.l.e.n.a.

Zainteresovan član
Poruka
388
Drage moje, prosle godine dobila sam prelepu letnju tasnu od drugarice iz inostranstva. Pre neki dan kada sam htela da zatvorim rajfeslus, zaprepastila sam se kada sam videla da mu se "zubci" ne zatvaraju, tako da sad ne mogu da zakopcam tasnu. Rajfeslus je karakteristicne boje takoda nema sanse da pronadjem isto takav, iste boje i duzine, pa ako neka od vas zna kako na drugi nacin to mogu da resim molim vas, javite mi. Nadam se da sam bila jasna, obzirom da ne znam te strucne nazive za objasnjenje. Poenta je u tome sto se rajfeslus ne zatvara. :hvala:
 
neznam u cemu je problem.
da li ti je rajsfeslus samo iskocio pa zupci ne nalezu kako treba ili uopce ne funckionise.
u prvom slucaju moras malo rasiti torbu tamo gde rajsfeslus pocinje i uskladiti zupce.
u drugom skinuti ga i staviti neke kopcice ili magnet za zatvaranje torbe.
 
jao nemam rešenje nego moram da ispričam jednu anegdoticu
krenula ja tako na neki rođendan, to je bilo u srednjoj školi
i posle svih nerviranja nađem šta ću da obučem, picnem se i op - zaglavi se rajferšlus
a suknja uska, na meni
nit mogu da je skinem, nit da je ostavim pošto se ovo vidi.. užas
a sama kod kuće, histerisala sam 15 minuta, tada još krstarica nije ni postojala eeeeeee
i onda naiđe drug od brata
i onda njemu izgleda bilo neprijatno da mi se petlja oko rajsferšlusa pa odustanemo
i onda mi naiđe deda i sredimo, tj pokidamo, mnogo mi je bilo žao, ali sam barem mogla da odem na rođ.
a rajferšlus sam posle stavila novi kod šnajderke i gotovo.
e sad, ja razumem da ti ne možeš da pronađeš iste boje, probaj da nađeš neki koji bi odgovarao iako nije iste
a što se dužine tiče ne sekiraj se, bitno da nije kraći, šnajderka ti to skrati bez problema.
 
išo ja jednom sa muz. školom u trst..i kao, tamo muzicirali i to, a ne mož u farmerkama nego sve mora da bude konobarski..i ša se onda desilo, šetam se ja sa još 15 drugova i drugarica po trs..i odjedared, iz čista mira, men se rasturi šlic. cimaj tamo, cimaj vamo - netje..a gatje bele.. i sad ša ću...o, veče, ne mogu da kupim, nema vremena i kukam ja tu...držim se u predelu...sto pored neke poslastičarnice, gledam se tužno, kako ću, teško mi, svi me zezaju...i jedna izađe devojka iz slastičarnice i kaže, pa šta je bilo..pa reko-šlic..i da mi zihernadlu...pa sam se skrpio nekako....problem sa rasferšlusi su baš gadni...al uspešno sam ja to sve odradio. ( : ...

m.a.l.i.n.a. ..pa ti uopšte nemaš problem. svaki tašner ima rajsfrešluse za menjažu. ako ne može da popravi, uputiće te ko može ili gde da nabaviš...tis srećna žena ej..
 
Poslednja izmena:

Back
Top