Anal

lupetas....
ako neko ne voli analni sex ne znachi da ne koristi kondom.....a onaj ko ne koristi kondom,ne znachi da ga je sramota da kupi kondom,nego mozda eto,ima stalnog dugogodishnjeg partnera i ne treba mu kondom....odkud ti znas zasto ljudi ne koriste kondome? i zasto ne vole analni sex..... :roll::roll::roll::roll::roll:
onaj ko je zreo za sex,trebalo bi da je zreo dovoljno da bez blama udje u apoteku i kaze dajte mi....te i te kondome,toliko i toliko komada...i gotovo.....
prvo...kazni se
drugo...nisam rekao da ljudi koji ne vole analni sex ne koriste kondome,niti da onaj ko ne koristi kondome,to radi zato sto ga je sramota da ih kupi.

nego sam rekao...

analni sex je "taboo" tema i nesto "neverovatno" istim onim ljudima koji ne koriste kondome,jer ne smeju od prodavca da traze iste,znaci...nema to veze ni sa kakvim "taboo-om" vec sa malogradjanskom ogranicenosti.
i
inace...to su isti oni sto na pomen sexa ili bilo cega vezanog za sex,pocinju da crvene i da se kikocu sa rukom na ustima

u prevodu..malogradjanska ogranicenost odlikuje podjednako i one kojima je analni sex taboo tema,kao i one koji koriste kondom,ali ne smeju isti da kupe,pa poture nekoga,znaci ne povezujem analni sex sa korisenjem ili ne koriscenjem kondoma,vec mentalne sklopove navedenih grupacija,koje kako vec rekoh,odlikuje izrazena malogradjanska ogranicenost,ili ako hoces tako...infantilno ponasanje,poput dece u nizim razredima osnovne skole koja se klibere kada neko pomene bilo kakav sex.
 
moguce je i to da je zabuna nastala u pogresnom tumacenju reci malogradjanstina,koju dosta cesto,pogresno povezuju sa unutrasnjosti,pa se u tom pogresnom tumacenju neko pronasao,ali to je vec problem tog nekog
 
]zna se koji je otvor za sta.[/B]....
analni sex....fuuuuj
meni je to asocijacija na prljavshtinu....
jbga,medicinska shkola me upropastila :lol:
tamo se nalazi esherihija koli u ogromnoj kolichini....pa vi vidite....
a esherihija koli ako predje gde ne treba...
sto je svuda van "tog mrachnog mesta" :rumenko:....nastaje haos

Da, pa? I usta su za unosenje hrane i vode?! A mozda samo 5% seksualno aktivnih ljudi ne upraznjava oralni seks...
I pri analnom seksu mogu da se koriste kondomi i da se tako speci sirenje esCherichiae...
By the way... nije samo escherichia ima tu svega i svacega... ali ni vaginalni seks nije nista bezbedniji bez kondoma :mrgreen:
 
i usred seksa kondom pukne. i bakterije navale.:eek:

A sto ste se uhavtili samo za bakterije! Navale i gljivice! A zamisli da neko ima pantljicaru (to je neka glista dugacka i do metar koja zivi moze da zivi u crevima). I onda krene on u anus s jedna strane, a s druge strane krene pantljicara sa sve kozicom od paradajza na glavi :rotf: :dash: (evo necu vise)
P.S. Ja sam ZA analni seks :)
 
jos cu poceti da mislim da su muskarci koji upraznjavaju analni sex pravi banana menovi...zamislite vi tu hrabrost (izlaganje riziku od: atrofije, susenja, otpadanja, infekcije, herpesa) kad ga metne u pogresnu rupu.....:D
 
A sto ste se uhavtili samo za bakterije! Navale i gljivice! A zamisli da neko ima pantljicaru (to je neka glista dugacka i do metar koja zivi moze da zivi u crevima). I onda krene on u anus s jedna strane, a s druge strane krene pantljicara sa sve kozicom od paradajza na glavi :rotf: :dash: (evo necu vise)
P.S. Ja sam ZA analni seks :)

radis li klistir pre anala, ili nista?
 
Analni sex je kao kad puljas septicku jamu............

ali septicku jama nema sanse da se isklistira :lol:

analni sex iskljucivo s kondomom .... jel ako ga ne koristite smrdecete bez obzira na tusiranje sa svakojakim kupkama , intimnim gelom .... itd.


Rodjen sam za savetnika :rtfm:

:lol::lol::lol::lol:
 

Back
Top