Carter letovi

stawwross

Domaćin
Poruka
4.769
da li je istina da su turska i egipat ukinuli carter letove jat-a posto im nisu dozvolili nasi da njihove kompanije lete na tim relacijama...mislim ako je to tacno
EVO JA OVIM PUTEM POZIVAM SVE KOJI CE ICI BILO GDE AVIONOM BOJKOTUJU JAT
i da lete bilo cim samo ne nasom aviokompanijom
 
Баш су ми интересантни они што ће летети из драге вам 'рватске, па то је за неповеровати. Изгледа је најважније однети дупе на летовање... :hahaha:
 
Баш су ми интересантни они што ће летети из драге вам 'рватске, па то је за неповеровати. Изгледа је најважније однети дупе на летовање... :hahaha:

pa vidi
evo mene recimo boli uvo sto je se leti iz hrvatske
mislim bitno mi je da odem gde hocu...i da to bude najbrze i najpovoljnije
tuzno je sto sad pljujes hrvate,mislim boli me uvo za njih,a ne vidis da je glavni problem u srbiji i njenoj vlasti koja drzi monopol na letove,kao sto drzi monopol zbog miskovica
 
pa vidi
evo mene recimo boli uvo sto je se leti iz hrvatske
mislim bitno mi je da odem gde hocu...i da to bude najbrze i najpovoljnije
tuzno je sto sad pljujes hrvate,mislim boli me uvo za njih,a ne vidis da je glavni problem u srbiji i njenoj vlasti koja drzi monopol na letove,kao sto drzi monopol zbog miskovica

Не, ниси разумео. Не пљујем 'рвате, пљујем оне што ће првом приликом отрчати тамо, зарад обичног летовања:roll:.
 
da li je istina da su turska i egipat ukinuli carter letove jat-a posto im nisu dozvolili nasi da njihove kompanije lete na tim relacijama...mislim ako je to tacno
EVO JA OVIM PUTEM POZIVAM SVE KOJI CE ICI BILO GDE AVIONOM BOJKOTUJU JAT
i da lete bilo cim samo ne nasom aviokompanijom

jma i svako drugo bi bojkotovao najradnije JAT al ne mozemo vidis da je tadic zaveo monopol JAT-a , da ne da nikom drugom da leti iz srbije i zato su u prekidu carter linije ka egiptu i turskoj zbog smrada tadica krista i dinkica koji ne daju konkurenciju u srbiji na trzistu avio usluga.
 
jma i svako drugo bi bojkotovao najradnije JAT al ne mozemo vidis da je tadic zaveo monopol JAT-a , da ne da nikom drugom da leti iz srbije i zato su u prekidu carter linije ka egiptu i turskoj zbog smrada tadica krista i dinkica koji ne daju konkurenciju u srbiji na trzistu avio usluga.

nazalost moram da se slozim sa ovim...
s tim sto bih dodala i sve ostale vaske koje se bave politikom u Srbiji bez razlike, sto se mene tice...
nemam trunku poverenje prema bilo kome od njih...
 
najbolje je bilo prosle godine...
platili smo kartu za Egipat oko 250e a taksa aerodromska je stigla do 140e dok nismo poleteli. a kada smo uplacivali aranzman bila je 70e....nazdravlje....
sta reci, a ne zaplakati....
 
qrce se meda i papagaj po avvijonu, zezaju se , vataju stjuardesu da dupe i sl,

kad su ih izbacili iz avijona meda pita

-sta cemo sad?

- sto se qrcis kad ne znas da letis! kaze papapgaj
 
Sa niškog aerodroma idu čarter letovi, u okviru agencijskih aranžmana...

STOP BG TIRANIJI...

Middle%20Finger%20Cloud.jpg
 
Poslednja izmena:
Ti si izgleda stvarno nezreo. Ili ti je kiselo grožđe...

Eh, kao ajde sada da bojkotujemo Jat Airways pa da idemo na Srebrno jezero umesto na more ili da se pola dana vozimo do nekog drugog aerodroma da bismo leteli low cost kompanijom. Što bismo uštedeli!?

imas i druge kompanije..ovako kad letis jatom samo ima dajes pare i motiv da te j.ebu i dalje
 

Back
Top