Албанци каменују српска возила

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
петак, 15 мај 2009

Након догађаја у Косовској Каменици, када су Срби блокирали пут код села Кормињане, све су чешћи напади на Србе који аутомобилима пролазе кроз албанска села на магистралним путевима.
Најчешће се каменовања аутомобила са српским регистарским ознакама догађају у селу Добрчане на магистралном путу Гњилане - Бујановац.
Косовска полицијска служба појачано контролише и кажњава Србе у поморављу, а ухапшени Срби из села Кормињане код Косовске Каменице тврде да су малтретирани у полицијској станици у Гњилану.
Појачани притисак на Србе кренуо је са искључењем струје готово свим српским селима у поморављу.
Након неколико дана у неколико српских села после прихватања сеоских одбора укључена је струја, а без струје су и даље село Шилово (скоро два месеца) и село Пасјане.

Demokratija......mlada demokratija:roll:
 
albanci taj rad rade ...ja pamtim dobrih 30 godina...meni je jedan put razbijena sofer sajbna na ulazu u urosevac.....znam jos barem 10 ljudi koji su isto iskusili...albanska deca su decewnijama to radila i ko je god isao dole zna to...to je jednostavno bilo mnogo godina tako...to je folklor tog kraja....

ziva istina

kod novog brda meni si licno postavili eksere pod gumu

a da gadjaju kamenjem, pa jos pod titom su znali da gadjaju voz kamenjem, o bacanju kamenja na automobile i autobuse , to je masovan pojava

znaci ni nova drzava kosovo nema pametnija posla nego da baca klamenje na sofersajbne

dzaba su krecili
 

Back
Top