izlet u subotucu

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.194
dragi suboticani,dosla bih za vikend na jezero,pa me interesuje sta se od sadrzaja nudi.da li se kupaju na jezeru,da li radi bazen,da li moze da se raspali rostilj na samoj obali,pretpostavljam da to nije dozvoljeno?da li radi vozic ,ima li neka zanimacija za klince?svakako cemo obici zoloski vrt.
inace na neki nacin sam povezana sa suboticom iz proslosti,jer je rodjeni brat moje bake bio jovan mikic spartak.na to sam vrlo ponosna.
pozdrav svima:heart::heart::heart:
 
,jer je rodjeni brat moje bake bio jovan mikic spartak.na to sam vrlo ponosna.
Čestitam, a ja sam ponosna jer sam išla u, nadaleko čuvenu, osnovnu školu koja nosi njegovo ime. Đaci su iz nje izlazili sa odličnim predzanjem, pa smo u srednjoj bili "prepoznatljivi" Mikićevi. :)
Što se tiče određenog programa na Paliću, još je rano, sezona počinje 15.06., istina, nisam bila za vikend, ali mislim da je rano za kupače. Ako te baš nešto konkretno interesuje, piši mi na pp, rado ću ti odgovoriti.
 
NE bi preporucivao kupanje u jezeru jer se u njega izleva suboticka kanalizacija. Od dodatnih sadrzaja imas mnogo toga , ca mi se cini da mozes da ides na letenje zmajevima na aerodromu palic , ali nisam upoznat sa time.
 
Draga smokvicice, Palic je jako lep u ovo doba godine. Ne znam odakle dolazis, ali ako je to izlet na jedan dan, mozes ga lepo ispuniti. Ako si u prilici mozes rucati u Maloj gostioni, nedeljom nude svedski sto po 800.00 dinara za osobu. Mozes se voziti pedalinom na vodi, na kopnu ima takodje nesto za voznju, imaju lepe brodice na kojima se moze voziti... Obilazak ZOO vrta je nesto posebno i potrebno je nakoliko sati provesti u njemu da bi se sve videlo... Ja sam starija pa me neki izlasci nisu zanimali, ali ima lepik kafica da se upoznas sa suboticanima i palicanima, pa se sve cudim da ti neko nije ponudio drustvo za taj dan . Lepo se provedi i srecno...
 
juuhu,suboticani pozdrav ,opet ja.planiram sredinom oktobra,mora da bude subota da za svoj rodjendan obradujem tri drugarice i da ih povedem na izlet u suboticu.u planu je setnja i kafa negde u centru,neki obilazak u gradu,nesto da bude interesantno i neobicno,moze i neki muzej ili izlozba,mada bih vise volela nesto otkaceno,rucak negde gde nije mnogo skupo,a klopa super,volimo da je restoran pun,mozda i neka muzika na uvce...(samo da nije rostilj,mozda riba,paste,rizota...)setnja oko palica i onda iznenadjenje,u vili lago spa tretmani.pravi zenski dan.e pa sad cekam vase predloge.posto sama sve finansiram,nemojte preterivati sa cenama.budite kreativni,svaka pomoc je dobrodosla.
 
Što se tiče dobrog jela, muzike i prijatne atmosfere preporučila bih vam:

http://www.gentlemenspub-subotica.com/HOME.html

a da vidiš deo:

http://www.subotica.info/section.php?tag_id=142

Za šetnju prepodne svakako ulica Matija Korvina, bivša Engelsova, gde u prelepom ambijentu Boss staklenika možete ispijati kafu i uživati u suncu ili kiši. Ako ste obožavateljke fine kafe i raznih kombinacija od iste, po mojoj preporuci to je kafe "Priča" na Korzou 9/2, u pasažu Volksbanke. Što se tiče dešavanja za oktobar, još ću da "privirim" kojekuda, pa ću napisati. Dobro nam došle. :)
 

Back
Top