Ko je jaci Batman ili Superman

silver surfer je zakon a supermen je jaci od betmena,ocigledno je.....citao sam sto mi donio drug iz amerike strip dje se supermen bori sa nekim velikim zelenim(a nije hulk) a i x-man uz njega(ali ih je nagrdio zeleni) i na kraju zavrsni udarac umiru obojica brate
 
Pa ovo je jedno baš onako geek-ovsko pitanje... Pih, pa ako baš treba odgovor, jaći je Supermen. Betmen je čovek bez ikakvih super-moći. Naravno, čovek koji je svoje prirodne potencijale doveo do savršenstva, ali ništa više od toga.
Ipak, u stripu The Dark Knight Returns, Betmen ubija Supermena na kraju. :P
 
alien:
Ipak, u stripu The Dark Knight Returns, Betmen ubija Supermena na kraju. :P
A najjace pa ko pisse te gluposti betmen ubija supermena, pa supermen je batica sa kriptona sa sve super mocima, betmen je samo isfrustrirano dete koji posle smrti roditelja postaje borac za pravdu(zbog cega se kaci sa supermenom bas me zanima). Videcemo kada izadje film Batman Beginings jedva cekam
 
ender:
A najjace pa ko pisse te gluposti betmen ubija supermena, pa supermen je batica sa kriptona sa sve super mocima, betmen je samo isfrustrirano dete koji posle smrti roditelja postaje borac za pravdu(zbog cega se kaci sa supermenom bas me zanima). Videcemo kada izadje film Batman Beginings jedva cekam

Ne... Štaviše, čiča Frenk Miler je u svojim stripovima dokazao upravo suprotno od toga što ti tvrdiš. pronađi The Dark Knight Returns, i sto posto će ti se mišljenje promeniti iz korena :D
 
Ajde sada lepo da sumiramo cika Supermen "brzi od lokomotive u stanju da preskoci zgradu jednim skokom otpran na sve vrste oruzja, moze svojim rukama da napravi perecu od top od 100 metara" , sada cika Betmen " ima cool auto, ima cool spravice, uu ima brdo riba...". E sada reci ti meni kako je drugi cika ubio prvog ciku? :lol:
 
ender:
Ajde sada lepo da sumiramo cika Supermen "brzi od lokomotive u stanju da preskoci zgradu jednim skokom otpran na sve vrste oruzja, moze svojim rukama da napravi perecu od top od 100 metara" , sada cika Betmen " ima cool auto, ima cool spravice, uu ima brdo riba...". E sada reci ti meni kako je drugi cika ubio prvog ciku? :lol:

Lukavstvom :wink:
Poenta je baš u tome da običan čovek može da bude jači od superheroja, ako to zaista želi 8)
 
alien:
Pa ovo je jedno baš onako geek-ovsko pitanje... Pih, pa ako baš treba odgovor, jaći je Supermen. Betmen je čovek bez ikakvih super-moći. Naravno, čovek koji je svoje prirodne potencijale doveo do savršenstva, ali ništa više od toga.
Ipak, u stripu The Dark Knight Returns, Betmen ubija Supermena na kraju. :P
Ja vise volim Batmana! Mada, je to zbog Cartoon Network-a. A od stripova sam citala nesto o Wolverine-u, X-Man-u, i Spiderman-u, tako da nisam bas upucena u ovu dvojicu. Zbog cega su se pokacili Superman i Batman? :?: :shock:
 

Back
Top