Dokle više ??? Dosta bre !!!

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Sta sam mogao da vidim tj procitam u nekim novinama,GANCIIIIiiiiiii....-NARKOMAN-SIPTARSKI vazal i USA placisa"-CEDOMiiiirrrrr-" kako kaze trebamo da menjamo viziju buducnosti Srbije tj da priznamo SIPTARE jer eto to je kako on kaze EVROPSKI a uz to jos i ono balijjj**sko Silajdzic kako no on kaze "Zaštititi građane BiH osumnjičene u Srbiji" jer kako kaze "potezi Srbije nose dugoročnu opasnost i neizvesnot po državljane Bosne i Hercegovine" a onda kao za promenu citam sledeci deo koji kao da se probija da izadje na videlo izmedju te dve teme ali onako kao manji malo laksi !!!
Hrvatski izbori: Kamenovani srpski autobusi vec mi se
GADI​
i pogled na to a ono ide i dalje od gdina VUJANOVICA koji kao rece ono diplomatskim zargonom "Kosovo smo priznali zbog moguće štete "

Necu da kazem o drugim nista vise a imalo bi se toliko toga reci,e sad samo imam jedno pitanje za SVE SRBE,Dokle cete vise da podnosite to? vredjanje i NEMORALNOST ???

Gde su nam PREDSEDNICI-MINISTRI i ostala kavaljerija a gde je ta "SIROTINJA RAJA" ili izgleda da nestade pa ostadose samo POTURICE!!!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
Sta sam mogao da vidim tj procitam u nekim novinama,GANCIIIIiiiiiii....-NARKOMAN-SIPTARSKI vazal i USA placisa"-CEDOMiiiirrrrr-" kako kaze trebamo da menjamo viziju buducnosti Srbije tj da priznamo SIPTARE jer eto to je kako on kaze EVROPSKI a uz to jos i ono balijjj**sko Silajdzic kako no on kaze "Zaštititi građane BiH osumnjičene u Srbiji" jer kako kaze "potezi Srbije nose dugoročnu opasnost i neizvesnot po državljane Bosne i Hercegovine" a onda kao za promenu citam sledeci deo koji kao da se probija da izadje na videlo izmedju te dve teme ali onako kao manji malo laksi !!!
Hrvatski izbori: Kamenovani srpski autobusi vec mi se
GADI​
i pogled na to a ono ide i dalje od gdina VUJANOVICA koji kao rece ono diplomatskim zargonom "Kosovo smo priznali zbog moguće štete "

Necu da kazem o drugim nista vise a imalo bi se toliko toga reci,e sad samo imam jedno pitanje za SVE SRBE,Dokle cete vise da podnosite to? vredjanje i NEMORALNOST ???

Gde su nam PREDSEDNICI-MINISTRI i ostala kavaljerija a gde je ta "SIROTINJA RAJA" ili izgleda da nestade pa ostadose samo POTURICE!!!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

Pa mogu ti reci da su Hrvati jednostavno Hrvati , siptari su siptari , a Srbi jednostavno bas i nisu Srbi .

Ne zaboravi da pola nase Vlade radi za Siptare , a ostala polovina za Hrvtsku Do duse ima i jedan procenat onih koji rade za Slovence . E za Srbiju u nasoj Vladi , ne radi niko .
 
ne znam da li je sveobuhvatna ili ne ali zar se vama ...nezgadi citati o jednim a FILOZOFIRATI o drugim stvarima,SIPTARI,BALIJE,UJKE,CGORCI a pogotovo 5kolonasi koji zive u SRBIJI ma svi su protiv SRBIJE i SRBSTVA,a ovi nasi 5kolonasi ha ha ha... jeb*ase nam sve i zivo i mrtvo,toliko su nas ZADUZILI(€,$ itd.)-ZALUDELI demokratijom(zivela EU,NATO,komsije,ziveli visoki zakoni i ciljevi EU o svemu i svacemu o postovanju prava i zakona) a o SRBIMA i svemu sto je SRBSKO,na KOLAC i NOZ i to sto bolje i sto pre to vise demokratski(BIH-tuzla-ubistvo 200 momaka SRBA u JNA od BALIJA nemoj da se neko zezno i sta rekao LOSE jer to su "Ma to su Ћетници ба све од првог до последњег,матер им јеб*ем ћетнићку" kako nam kazu BALIJE,Siptari mislim da nije potrebno reci ali aj za svaki slucaj „Me Srbi e kina kry me gjak e me luft",a nasa BRACA HRVATI koji su toliko velike DEMONKRATE "Oštećena dva srpska autobusa u Benkovcu " a dosao VUJANOVIC pa nam izliva veliko poverenje i BRATSTVO pa kaze sledece:"Nije se moglo očekivati da će Crna Gora dobiti pozitivan odnos prema aplikaciji za kandidatski status u EU ako ignoriše činjenicu da je tada 21 od 27 članica EU priznala Kosovo. Naše priznanje dolazi osam meseci posle proglašenja nezavisnosti Kosova i pošto je tu nezavisnost priznalo 48 država", rekao je Vujanović, koji u ponedeljak dolazi u posetu Beogradu na poziv predsednika Srbije" pa vi onda budite HLADNOKRVNI na takva zbivanja i IZJAVE ah da a ovi nasi 5kolonasi ha ha ha... ovaj ganci poziva na priznanje KOsOVA,drugi na cepanje SRBIJE da bi je lakse SJEB*ali kako zele a ovi drugi j ZADUZISE i prodadose sve tako da ce nam ostati jedini izlaz HARAKIRI a mi hvala bogu imamo ne mali broj DILEA koje misle da je HARAKIRI nesto najlepse sto se moze imati jer eto tako im to PRODAJU ti njihovi prodavci DEMONKRATE pa sad i oni nama kao SRBIJA je out ,dug drzave i njeno unistenje je "IN"!!!

BOZE BOZE....
SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
Poslednja izmena:
pa shto vi patriJote toliko histerishete, vrishtite, skvichite i urlate na pomen njegovog imena?
Shta je problem?:think:

A to si zakljucio sa druge strane ekrana.....vau al smo vidoviti eeeee:lol:.......
Nema problema.....posto taj poltroncic se nece nista pitati....samo ce primati naredjenja koja nece biti u stanju da ispuni....
U stvari ima jedan problem.....sto je iznad zakona!:ok:
 

Back
Top