Sexy garderoba kod muskarca

Poruka
16.002
Svi casopisi su prepuni saveta, kako da se mi zene obucemo, ali casopsi jako retko pisu sta i kako muskarci treba da obuku. Ima jedan decko, koji se jako dugo lozi na mene. Onako sladak je, ali deluje malo pogubljeno. Radi kao neki konobar, studira nesto i sta ti ja znam, ali fora je u tome sto se jako cudno oblaci. Visok je oko 190, a ima oko 90 kg, normalno to na njemu izgleda, ali te pantalone sto ima su smesne. U njima izgleda kao na stulama. Nosi i neke kosulje, neke majice, dva-tri dana za redom sa nekim stranim natpisima. Boje koje nosi su obicno braon, teget, tamno zelena, a ima i neke smesne simike.
Sve u svemu, on misli da je jako seksi, a meni je smesan, ali mi je glupo da mu to kazem, jer bi mu srusila samopouzdanje. Par puta mi se javio, pa se zacrveneo. Bas je onako klinac, mozda je stariji od mene dve - tri godine, ali nista posebno. Ponekad tako prati te neke trndove, pa je tako smesan, a meni je glupo da mu pridjem i kazem da mu je imidz ocajan.
Sta je za vas sexy garderoba, koju bi muskarac trebalo da nosi?
 
Vunene charape su seksi. Bash je onako macho, pokazuje da se ne boji i da je izdrzzljiv. :manikir:

:per:
my.php
[/URL][/IMG]
 
iako izgledam kao liberalni tehno manijak ja sam samo jedna emotivna dushica i drvosjecha u dushi. i prirodnjak. brutalna kombinacija za sve eminentne dame :)))))
i stvarno ne znam zasto se zene osjecaju tako fino sa mnom u drustvu kad se ja uopste nesto ne trudim. i zasto zele da im bash ja napravim tri sina.missim neodgovoran sam,pijem alkohol, uvaljujem se ribama na gajbu....
 
Svi casopisi su prepuni saveta, kako da se mi zene obucemo, ali casopsi jako retko pisu sta i kako muskarci treba da obuku. Ima jedan decko, koji se jako dugo lozi na mene. Onako sladak je, ali deluje malo pogubljeno. Radi kao neki konobar, studira nesto i sta ti ja znam, ali fora je u tome sto se jako cudno oblaci. Visok je oko 190, a ima oko 90 kg, normalno to na njemu izgleda, ali te pantalone sto ima su smesne. U njima izgleda kao na stulama. Nosi i neke kosulje, neke majice, dva-tri dana za redom sa nekim stranim natpisima. Boje koje nosi su obicno braon, teget, tamno zelena, a ima i neke smesne simike.
Sve u svemu, on misli da je jako seksi, a meni je smesan, ali mi je glupo da mu to kazem, jer bi mu srusila samopouzdanje. Par puta mi se javio, pa se zacrveneo. Bas je onako klinac, mozda je stariji od mene dve - tri godine, ali nista posebno. Ponekad tako prati te neke trndove, pa je tako smesan, a meni je glupo da mu pridjem i kazem da mu je imidz ocajan.
Sta je za vas sexy garderoba, koju bi muskarac trebalo da nosi?

Posvetila si mu citav ovaj post; sta god da oblaci, deluje!:lol:
 
Odlicna tema!
Bas sam htjela na forumu da diskutujem o tome koliko mi je odvratno sto je izgleda u trendu ove sezone da muskarci nose
roze majice:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
KMo da su sisli sa Pinka:roll::roll::roll:
Meni je roza boja omiljena, ali samo na meni! Ni slucajno na tipu!Hvala Bogu, moj momak dijeli misljenje sa mnom:)
Pederski su mi i tange:thumbdown::thumbdown::thumbdown:kao i kad se tip utegne u uske farmerke da pokaze kako ima zategnutu zadnjicu:dash::dash:
Cvjetici, tufnice i slicni zenski dezeni NI SLUCAJNO!:evil:
Ne volim ni kad su u onim "pantalone na pola du.... i duksevi veci za tri broja" fazonima, jer djeluje neuredno...
Dakle, ni previse fensi, a ni slampavo...
 
Vunene charape su seksi. Bash je onako macho, pokazuje da se ne boji i da je izdrzzljiv. :manikir:

Pa poznato je da se mi Srbi najvise plasimo prehlade i raka . Al posto smo mi sami ustanovili da se rak dobija od prehlade , znaci da je prehlada najveci , tradicionalni neprijatelj srpskog naroda . A kako su nase bake govorile , svaka prehlada ide od nogu , na osnovu cega je nastala izreka Ciszma glavu cuva[/B] , ( posle su kumunjare dodale i ono SUBARA JE KVARI ) , logicno je da se mi Srbi u stvari borimo protiv raka vunenim carapama . Veza sa sexom le upravu o tome , sto je poznato da kad neko dobije rak , nije mu do sexa . Daklem vunene carape su zapravo izraziti znak sexualnosti , koji je ipak malo teze shvatiti van nasih meridijana , obzirom da drugi narodi konsultuju lekare kad je u pitanju medicina .
 
Uopste ne zelim da muskarac na sebi ima odjecu koju bih definisala kao sexy...
Dopada mi se da seksepilom zraci on, a ne njegova odjeca...

Slazem se. Ovaj ne nosi seksi odecu, ali misli da je seksi. To je problem.
Ne mogu da se smuvam sa njim, jer imam decka. Jednom me je pozvao na zurku sa njegovim prijateljima. Nikada se nisam toliko smorila. Hvala, Bogu, pa sam ponela mobilni sa sobom, pa sam malo na Facebuk, malo poruke sa drugarima, pa sam se spasila, inace mogla sam da umrem od dosade.
 
Slazem se. Ovaj ne nosi seksi odecu, ali misli da je seksi. To je problem.
Ne mogu da se smuvam sa njim, jer imam decka. Jednom me je pozvao na zurku sa njegovim prijateljima. Nikada se nisam toliko smorila. Hvala, Bogu, pa sam ponela mobilni sa sobom, pa sam malo na Facebuk, malo poruke sa drugarima, pa sam se spasila, inace mogla sam da umrem od dosade.

Epa onda ga ispali...Kakva tu filozofija treba...Ili budi sa njim prevari decka pa se smori, ali ga napickaraj i nastavi sa svojim deckom nevinu vezu bez sexa:confused:
 

Back
Top