STA JE ZIVOT?

Sta je to zivot? pitao je jedan covek Budu. Buda rece: "Zivot to je reka". Covek se zamisli pa rece: "Kako reka? A pare, a zene, a brz automobil i vikendica na Kubi?". Buda se zamisli: "Au jes' je*ote, a ja mislio reka". :lol: :lol: :lol: :lol:

Salim se :D ajde sad ozbiljno. :)
 
..kako za koga..nekom majka, nekom maceha...ali u svakom sluchaju, jedno veliko sr.anje koje si dobio mimo svoje volje, a od tebe zavisi kako cesh da ga potroshish...zivot ti je jedan veliki chek...mozesh da napazarish i shta ti treba i shta ti ne treba i josh da ti ostane kusur...
 
Gledo vrabac sam sa grane,
'Pod jesenjeg tmurnog neba,
Gde penzosi guske hrane
Sredunkom od starog leba.

Pa se misi: "Vidi ove
Guske glupe, ko golubi,
Bajatim se lebom tove!"
Nadmocan sav vrabac trubi.

Pa pun sebe kreno srati
Di nabaco starac sredu,
Imidz guskama da blati,
Jer vrapchija govna jedu.

Guske kao tjurke glupe
Pa kljucashe govnjiv leba.
"Ima josh i ispod klupe,
A' ste bistre, bog vas jeba..."

Tako sve dok josh i peva
Sere dole vrabac s' grane,
Zadovoljno prazni creva
I broji jesenje dane.

Promeni se brzo klima
Odleteshe guske tada
U srbiju dodje zima
Medj' vrapcima glad zavlada.

Tom se vrabac nije nado,
Vidi sve redom crkava.
Pomre staro, pomre mlado.
Pa obuze vrapca strava.

Gladnog sad ga problem muchi,
Sta jesti kad nema hrane?!
A zeludac prazan krchi:
"Govna jedi sad jarane!".

...

U parku sad ispod klupe,
Pod novinom greje dupe,
Place, slini mukom guta -
Govna svoja zamrznuta.
 
Margott:
jedno veliko s.r.a.n.j.e

Diskutabilno, ali za sad se pokazalo kao istinito... Da li je zivot uvek s.r.a.n.j.e ili postoje i periodi kada je ipak nesto vise? Voleo bih da je tako... Ali, cini mi se da je cak 80% zivota sranje, a samo tih dvadesetak % OK. Mada za to je bolje pitati nekog malo starijeg od mene (napr:nekog ko ima 40 ili 50 godina)...
 
...kanseru, nisam na to mislila, to je pesmica, ja sam mislila na prichicu...
ajde ovako...bila zima, sneg do gushe ,ovo ono, a jadni mali vrabac se zatek'o na sred puta, u snegu...smrzav'o se on tako smrzav'o, i kad je vec bio na samrti, poplaveo, naidje kochija sa sve konjem(zamisli)i onako ,uzput, ko shto obichno radi, konj se posere, i govna pravo na vrapca...i tu se vrabac od toplote(shto od toplote, shto od smrada...)konjskog govneta malo oporavi i zagreje, taman da se izvuche iz govana i da odleti, naidje machor, rastrese ona govna, izvadi vrapca i pojede ga.
i sad, kao...nije ti uvek neprijatelj onaj ko te gurne u *****, i nije ti bash uvek prijatelj onaj ko te iz istog vadi...
 
Margott:
..kako za koga..nekom majka, nekom maceha...ali u svakom sluchaju, jedno veliko sr.anje koje si dobio mimo svoje volje, a od tebe zavisi kako cesh da ga potroshish...zivot ti je jedan veliki chek...mozesh da napazarish i shta ti treba i shta ti ne treba i josh da ti ostane kusur...[/quote]

...draga Margott, ocigledno PREPAZARILA, sa tim svojim cekom...
...Usla si u NEDOZVOLJENI MINUS, sada ti umesto kusura sledi...NATEZNA KAMATA... :roll:
 

Back
Top