Oslobodi svoj um

Kao i sve drugo Ademe ,kao i sve drugo što je zavijeno u maglu.
Optužili su Islam za terorizam i poveli rat
Istinu želim u nju samo verujem
oslobodite svoje misli i ne verujte ničem drugom osim sopstvenom razumu
ne verujte meni ,ne verujte vođama ne verujte ničemu što vas poziva na dela koja ne bi počinili ljudi
DOBRO ČINI I DOBRU SE NADAJ
 
picture.php
 
ja ne znam u cemu je stos da se tom dogadjaju pridaje tolika paznja nakon ovih godina. dogajaj se desio, ljudi poginuli, bilo zavere ili ne, sta to menja??? da se nece neko kazniti ako neko otkrije zaveru??? ili promeniti bilo sta???

Bože kakvo ti je to razmišljanje, pa valjda bi istina trebala da pronađe mir mrtvim dušama.U SADu su zavere uvek bile kažnjene, naravno kad ih se otkrije.
 
Ауу адеме појма ти немаш... Па зар није очигледно да се ради о људима односно машинерији којој ништа није свето. Која је зарад профита спремна да сама створи непријатеље. Када су пропали совјети, неопходно је било пронаћи новог непријатеља да би машина наставила да ради, јер она без представе о злом и брадатом противнику не може своје постојање оправдати народу.

Слушајући приче о нацистичком и комунистичком тоталитаризму, амерички народ постао је неспособан да види да и сам учествује у новој ери далеко префињенијег либералног тоталитаризма. И ви сте такође постали део те приче.
 
Poslednja izmena:
Humanoidi -

1. Izbacuju izjave bez argumenata. Očekuju da se njihove tvrdnje spremno prihvataju kao definicije realnosti u momentu kad su izgovorene.

2. Ignorišu zahtjeve da obrazlože svoje izjave.

3. Mršte se na svako pominjanje ljudskih vrijednosti, činjenica, poštenja, pravde, fer-pleja.

4. Podržavaju korištenje laži, prevare itd.

5. Kukaju da ih se napada kad god se njihovi stavovi dovode u pitanje. Međutim, ne pojašnjavaju samu prirodu tih "napada," niti njihove moguće razloge.

6. Ne OSJEĆAJU osjećanja.

7. Gledaju na svijet kao na njihov privatni holodeck.

8. Smatraju da trebaju držati ljude "tamo gdje im je mjesto" – tj. nipodaštavaju normalne ljude.
 
Bože kakvo ti je to razmišljanje, pa valjda bi istina trebala da pronađe mir mrtvim dušama.U SADu su zavere uvek bile kažnjene, naravno kad ih se otkrije.

u pravu si, istina je najvaznija. ali ovde [ili bilo oja druga teorija o toj nesreci] se radi vise na tome da se neko deskredituje nego sto je tim osobama stalo do istine. znaci po meni je veoma bitan i razlog zasto se istina trazi. mozda sam se malo nespretno izrazio ali...
 
u pravu si, istina je najvaznija. ali ovde [ili bilo oja druga teorija o toj nesreci] se radi vise na tome da se neko deskredituje nego sto je tim osobama stalo do istine. znaci po meni je veoma bitan i razlog zasto se istina trazi. mozda sam se malo nespretno izrazio ali...

Samim time ukoliko se raskrinka zavera neko će biti diskreditiran a uz to i kažnjen.
 
sumnjam da se 100 % moze dokazati krivac tog crnog septembra. ostaje nam da verujemo u neku od verzija, ko u koju to je...
ali kao sto rekoh, veoma je vazna primarna namera tih osoba, a ona pomom misljenju nije otkrivanje istine vec...

Uvek se mogla dokazati krivnja ukoliko je neko kriv, ako je to uspevalo Agati Kristi bez tehnologije, uspeće i danas sa svom silnom tehnikom i znanjem
 

Back
Top