GDE IGRATE PAINTBALL

zavisi koja puske se dele na mehanicke i elektronske takodje ih mozemo podeliti i na puske za scenario game i takmicarske puske.

Mehanicke se mogu nabaviti nove u kompletu komplet obuhvata louder i bocu od 140-220 zavisi od proizvodjaca i kvaliteta

Elektronske puske mogu da se nadju od 170 - 1300 evrica.
 
Dodji kod nas da probas paintball nalazimo se kod naselja kaludjerica a paket kosta 120 kuglica 650 din u ponudi imamo i elektronske i mehanicke markere probaj pa ces znati sta tacno trazis i za koju vrstu igre.Takodje mozemo da ti pomognemo oko nabavke markera i opreme.

064/912-9307
 
Ja imam tek otvoren klub na placu zatvoren mrezom (klub se zove BRACA) .Nije velik ali za speedboll je dobar ,kao i da odvojim dobre i lose igrace za sumu...Provalio sam da ne treba pominjati pancire jer uplase ljude
koji vec vide kevlar unutra a ne obicnu rupicastu gumu...Sretno svima vreme zeza ali bice bolje i da bog da ovaj sport zazivi u Srbiji.Bar da imamo jednu radnju gde mozes pogledati itd.Hrvati su losiji u mecevima
ali imaju vec 5 - 6 prodavnica opreme.Ok dozvola za uvoz markera ali ako neko moze da mi kaze kako prolaze maske,rukavice,viziri,boce,sitnice kao Neck za Loader.Imam 6 BT-4 Combat pusaka a video sam istu samo lepo nasminkanu za 15 evra vise.
A ti dodaci sto potrebni vecina ne ovde se prodaju po 40 evra.Traze za Aluminijumsku cev 50 evra na netu 7 evra.I ovako smo sirotinja.Ako neko zna gde ima da se uzme zastita za boce 48cu 3000psi (nisam siguran za opis) rade na vazduh ..
Ili ona plastika koja zamenjuje kundak,bila je ali samo za 20 oz boce.Moram naci nekoga ko lije plastiku ovi manji su bili 150din ako me cuje onaj ko je to izlio nek napravi i za ove vece ne buce nego 48cu ravne.Izvinjavam se ako sam udavio pozdrav...
 

Back
Top