Pomoć za Medu i Šacija

teqilasunrise

Primećen član
Poruka
585

Meda i Šaci su stanovnici azila u Surčinu.
Meda je rot star oko četiri a u azilu je od godinu dana.Imao je lošu narav, zbog toga su ga vlasnici i ostavili u azilu, a prošao je jedno neuspešno udomljavanje malo nepromišljeno organizovano. U azilu se tukao sa psima i važio je za nezgodnog psa sve dok nije kastriran.


Meda

n1427140107_30235606_9671-1.jpg


I Šaci

2183_6129520086405212444_901_n-1.jpg


Šnaucer bez noge, veteran...
O ovim psima brinula je Zoka koja je jedno vreme volontirala u azilu i vezala se za njih, najpre za Šacija pored kojeg je bila za vreme bolesti i post operativnog toka,a zatim uz Šacija se izdvojio i Meda. Planirala je da za njih odvoji jedan boks kako bi bili izdvojeni i sami, ali je u međuvremenu zbog objektivnih poteškoća prestala da volontira u azilu .Zoka kod kuće ima mačku, ali je ubijala pomisao na Medu i Šacija koje je odlučila da uzme iz azila i dovede ih kod sebe u deo zajedničkog dvorišta koji su joj dali na raspolaganje. Napravila je plan za kućicu i ogradu,skupila je i novac, ali joj se tada nažalost razboleo suprug i novac je promenio namenu!
Znam koliko Zoka pati za ovim psima,a i oni za njom. Kod Elene je 1000 pasa u azilu, svaki je voljen , ali ovo je nešto drugo.Šaci i Meda imaju šansu da dobiju DOM i posebnu negu koja je Šaciju neophodna ! Od toga ih deli jedna kućica i nekoliko metara žice!
Hoćemo li pomoći?
 
Preko mene je usvojeno štene baš preko ovog foruma, njegova sestra takođe. Pretpostavljam da ste čekali sličnu temu za "razotkrivanje", ali nemojte ovde molim vas, već pređite na temu o azilu, pridružiće vam se i drugi, pa i ja!
Da se vratimo na Medu i Šacija
Pomoć možete slati na :
Jingling Zorica
Raiffeisebank
br. rč. 265-0000000494986-22

Dobrodošla je pomoć stolarskih radova, materijala i sl. takođe!
 
A da li postoji nacin da se gradja preveze? Ja imam par majih ormana ( kredenaca) koje bih dala i koji mogu da posluze za box, samo sto neko treba da dodje i da to odnese. Prethodno cu jos da proverim sa ljudima kojima takodje nedostaje materijal za kucice, pa ako oni nisu u mogucnosti da ormane prevezu, onda vi to mozete odmah uraditi vec ove nedelje.
 
Nemojte da spamujete ovu temu.
Medi i Shaciju je potrebna pomoc, pare koje se uplate na racun ce se iskoristiti za kucice i box.
Bolje da uplacujemo nego da se gubimo u besmislenim raspravama.

Dakle, Meda i Shaci imaju jedinstvenu priliku da odu iz azila. Od nas zavisi da li cemo im to omoguciti.
 

Back
Top