Za svakog ponesto???

piskotica:
Ja sam jedanput doziveo orgazam bez ikakve telesne stimulacije, cistom snagom volje... :roll:

mora da u tom slucaju nisi JAAAAKOOOO dugo imao sex sa bilo kim osim sa Desankom Shakic - sorry ako si levoruk, onda je u pitanju Levanka :D ) :D :D[/quote]

Joj kad te umocim u mleko radice i desna i leva.. ma smazacu te bre mnogo volim piskote!! Ali ne one sa secerom na vrhu, te su mi grozne... :P
 
piskotica:
:shock:
Devojke, zanima me koliko puta uobicajno mozete da dozivite orgazam?
:twisted:
Koliko vam je uopste orgazama uobicajno/normalno?
:roll:
Znam da je svetski rekord 134 orgazma za 1h, ali mislim da sam se navukla na veliki broj orgazama... Ima li jos neko taj problem?
:?

Heh, daleko sam ja od orgazma, barem za sada... Dobro, jos uvek smo u fazi isprobavanja i istrazivanja, tako da je valjda normalno...
 
sve zavisi od situacije od maste mog decka,pa i mene,od mesta i od zelje!Ne znam koliki je tvoj rekord,ali recimo da se u proseku desava jedno 10/15 puta u toku 3/4 sata........a sad da li sam se i ja navukla na orgazme,pa recimo da strasno prija,da jker zanimljivo,uvek zelis vise i bolje,cesce i neuobicajnije,ali sve u granicama normale........nije cilj oboriti rekord,vec uzivati s osobom do koje ti je stalo,to je makar moje misljenje........p.s/Nije mi jasno sto samo momke pitas za oze,ali ok. :?: :?
 
Joj kad te umocim u mleko radice i desna i leva.. ma smazacu te bre mnogo volim piskote!! Ali ne one sa secerom na vrhu, te su mi grozne... :P[/quote]

Pitanje licne prirode za tebe- zar nije prakticniji slag od mleka (mnogo je tecno) :P
p.s. ni ja ne volim one sa secerom na vrhu... :wink:
 
divlja-u-srcu:
A ja se tripujem da sam multiorgazmicna, kad ono... :lol:

a otkud ti to da nisi?
Poenta je da provalimo kako svaka riba najlakse moze da otkrije koliko maksimalno moze da uziva i dozivljava orgazme (meni je trebalo 3god,a svi partneri iz tog vremena su imali trip da su se trudili i da je fantasticno sto sam svrsila 3-4 puta :( -sad mi je to tragikomicno)
 
piskotica:
Pitanje licne prirode za tebe- zar nije prakticniji slag od mleka (mnogo je tecno) :P
p.s. ni ja ne volim one sa secerom na vrhu... :wink:

Ma kakav slag, dok se utuca prodje me apetit... :P a i mnogo je slatko sa slagom... ma sa mlekom je socnije... :roll: mozda si ti piskotica, ali ja ipak bolje znam kako da te iskoristim na najbolji nacin... :wink:

p.s. najbolje su one stare debeljuce u crvenoj kutiji sa grozdjanim secerom... mmm.... mislim da su Krasove... uh sto bih sad udrobio jednu kutiju... :P svaki put kada vidi tvoj nik krenu mi bale na usta, bre menjaj ga ovo je neizdrzivo!!! :cry:
 
Steffan:
Snezna_kraljica:
Steffan:
Ja sam jedanput doziveo orgazam bez ikakve telesne stimulacije, cistom snagom volje... :roll:
Nije da se hvalim, ali... takodje.

A nisi mi ni hvala rekla za sliku koju sam ti poslao... :roll: da samo znas koliko me je bilo sramota dok sam go pozirao pred onim matorim jarcem... :oops: Bre ove zene uopste ne cene umetnost... samo seks seks seks... :P
Kako ti se nisam zahvalila za slike? Bas sam odusevljena njima i tobom... Onako go, samo za mene... sex, sex, sex... :twisted:
 
Snezna_kraljica:
Sto se tice teme - zaista ne znam kako je ta zena uspela da izdrzi sat vremena. Ja imam podatak zasnovan na mnogo kracem vremenskom intervalu - 5 puta u minuti. Vise se ne moze izdrzati, bre!

Ma sve je to rekla-kazala za zenske orgazme!! Bre nista vam ne verujem!! I need solid proofs god dammit!! :P

5 puta u minuti, sta je to rafalni orgazam? :P Ma to bi bilo isto kao kada bi mi muskarci svaki strcaj racunali kao orgazam... :P ili jos bolje da ih brojimo sa kafenim kasikama? :P
 
Snezna_kraljica:
Sto se tice teme - zaista ne znam kako je ta zena uspela da izdrzi sat vremena. Ja imam podatak zasnovan na mnogo kracem vremenskom intervalu - 5 puta u minuti. Vise se ne moze izdrzati, bre!

U pravu si...
Mada je moj meksimum negde izmedju 2 i 3 u minuti..
Mozes da izdrzis sat vremena...
ali posle si skroz mrtva..
:lol: :lol: :lol:
jel znas mozda kako da stignem do 5 puta u minuti?
 
piskotica:
Snezna_kraljica:
Sto se tice teme - zaista ne znam kako je ta zena uspela da izdrzi sat vremena. Ja imam podatak zasnovan na mnogo kracem vremenskom intervalu - 5 puta u minuti. Vise se ne moze izdrzati, bre!

U pravu si...
Mada je moj meksimum negde izmedju 2 i 3 u minuti..
Mozes da izdrzis sat vremena...
ali posle si skroz mrtva..
:lol: :lol: :lol:
jel znas mozda kako da stignem do 5 puta u minuti?

Sacekaj, jos nije izasao najnoviji broj Joy-a... :P
 
piskotica:
U pravu si...
Mada je moj meksimum negde izmedju 2 i 3 u minuti..
Mozes da izdrzis sat vremena...
ali posle si skroz mrtva..
:lol: :lol: :lol:
jel znas mozda kako da stignem do 5 puta u minuti?
Pa znas kako.. Kod mene je uvek bilo tako.
Pod ovim podrazumevam orgazam masturbacijom. Za prvi orgazam, kad sam bas raspolozena, potrebno mi je jako malo, svega 15-ak sekundi. A ostali se sami nadovezu...
Naravno, kad on meni to radi, sve ide sporije, ali je osecaj mnogo intenzivniji. Onaj prvi orgazam je najteze postici:) Drugi je najintenzivniji. A posle se redjaju, uh!
Ja nisam ni razmisljala o tome koliko puta, tako da ne znam recept za to. A zasto ti je vazan broj?
Trik je samo u tome da kad osetis da se blizi, da prestanes(-te) na trenutak, pa se onda nastavi, ali tek do tog trenutka kad pocnes da osecas zadovoljstvo, a ne sasvim do kraja, dakle, da bude "nedoreceno". Na taj nacin se stvara mogucnost da "nastavis tamo gde si stala" (posle oko 5 sekundi. Meni se onda cesto desi da odmah, pri samom dodiru, dozivim ponovni orgazam), tj, na mnogo visem pocetnom nivou nego sto je to bio slucaj sa prethodnim orgazmom.
Najbolje za tvoj organizam je da sve ide samo od sebe...
 
Pored ovakvih rekorda na prethodnim stranama navedenim sto manuelnih, sto vaginalnih i dr. osecam se bezveze sa statistikom: po jednan orgazam u 70% odnosa, 2-3 orgazma u 20% odnosa i u 10% odnosa - nedozivljen orgazam. I mogu da se pozalim da nisam "samomazenjem" ni jednom imala orgazam, pa sam posle 2 pokusaja digla ruke od toga i zakljucila da radi zadovoljnja sexsualnih potreba "konzumiram" samo sex sa stalnim partnerom suprotnog pola.
 

Back
Top