Dlacice ili ne?

D

Dlaka

Gost
Eeeeeeehhh..........momci ajde da vas sad vidim.....

Ali iskreno.....kakva devojka treba da je dole? Mislim sto se tice dlacica na intimnom delu.....da li vise volite golo...ili...kovrdzavo...

Ali mislim na vasu pravu devojku kako bi zeleli da ona to dole sredi :P

I da li se vi isto brijete, depilirate?
 
Dlaka:
Eeeeeeehhh..........momci ajde da vas sad vidim.....

Ali iskreno.....kakva devojka treba da je dole? Mislim sto se tice dlacica na intimnom delu.....da li vise volite golo...ili...kovrdzavo...

Ali mislim na vasu pravu devojku kako bi zeleli da ona to dole sredi :P

I da li se vi isto brijete, depilirate?

Ma samo da nije prašuma. Da može da se priđe. Jezikom i prstom.
:D
Najbolje je da ima dlačica, ali samo malo. Čiroki. Kao severina.
:D :D :D
Moram priznati da sam razmišljao da malo trimujem sam sebe, ali nemam mašinicu (što je možda i dobro) :oops:
 
Moja upruga voli kada su dlacice skresane.A i zbog navike.Posao mi nije dozvoljavao opustenost.
Ipak nedipiliran ni jedan deo tela.
Ali sve dlake koje pokusaju da postanu kovrdzice moraju biti eliminisane.
Volim samo prave forme.
A supruga mi redovno dole menja frizuru.Pa kada joj dosadi ona nekad postane i celava.
Mada kako stoje stvari postacu joj skorije licni frizer ispod struka.Mali mnooogo napreduje.Pa nemoze vise da se savije. 8)
 
Dlacice su out!prvo iz estetskih a onda iz higijenskih razloga kako za devojke tako i za muskarce.Preporucujem:ostaviti uzanu strafticu po sredini ali maksimalno skratiti,sto Seve nije uradila,a sve to odraditi voskom jer u suprotnom kad pocnu da rastu bice vrlo neprijatno.
Muskarci dakle,makazice u ruke...ipak je leto!
 
maja mala mama:
Dlacice su out!prvo iz estetskih a onda iz higijenskih razloga kako za devojke tako i za muskarce.Preporucujem:ostaviti uzanu strafticu po sredini ali maksimalno skratiti,sto Seve nije uradila,a sve to odraditi voskom jer u suprotnom kad pocnu da rastu bice vrlo neprijatno.
Muskarci dakle,makazice u ruke...ipak je leto!

O estetskim razlozima ne zelim da raspravljam, to je zaista stvar ukusa, mode, a zavisi i od tipa dlakavosti. Ali higijenski razlozi... e, bas smesno! Veoma je higijenski kada posecem noge dok se brijem ili mozda posle depilacije kada pocnu dlake da izrastaju, pa se upale... mmm, very sexy!
Uopste ne mogu da zamislim kako je onim jadnim muskarcima koji depiliraju ledja na primer... pa to je brutalno! Pretpostavljam da koriste neke cetke sa dugim drskama za povremene napade svraba... pa onda kada naprave rane... eh, kako bogat izvor potencijalnih infekcija.
Mala mama... ili se covek kupa ili se ne kupa, dlacice ili ne, od sapuna se pobeci ne moze!
 
etotako:
maja mala mama:
Dlacice su out!prvo iz estetskih a onda iz higijenskih razloga kako za devojke tako i za muskarce.Preporucujem:ostaviti uzanu strafticu po sredini ali maksimalno skratiti,sto Seve nije uradila,a sve to odraditi voskom jer u suprotnom kad pocnu da rastu bice vrlo neprijatno.
Muskarci dakle,makazice u ruke...ipak je leto!

O estetskim razlozima ne zelim da raspravljam, to je zaista stvar ukusa, mode, a zavisi i od tipa dlakavosti. Ali higijenski razlozi... e, bas smesno! Veoma je higijenski kada posecem noge dok se brijem ili mozda posle depilacije kada pocnu dlake da izrastaju, pa se upale... mmm, very sexy!
Uopste ne mogu da zamislim kako je onim jadnim muskarcima koji depiliraju ledja na primer... pa to je brutalno! Pretpostavljam da koriste neke cetke sa dugim drskama za povremene napade svraba... pa onda kada naprave rane... eh, kako bogat izvor potencijalnih infekcija.
Mala mama... ili se covek kupa ili se ne kupa, dlacice ili ne, od sapuna se pobeci ne moze!
Pa naglasila sam da se sve odradi voskom znaci nema posekotina a sto se urastanja dlacica nakon depilacije tice to nije obavezno.11 godina redovno se depiliram i NIKADA mi se to nije desilo.
Posto se ocigledno nismo razumeli, kada sam rekla higijena mislila sam na to da se i doticni delovi znoje...daj,da ne banalizujemo.
 
maja mala mama:
Pa naglasila sam da se sve odradi voskom znaci nema posekotina a sto se urastanja dlacica nakon depilacije tice to nije obavezno.11 godina redovno se depiliram i NIKADA mi se to nije desilo.
Posto se ocigledno nismo razumeli, kada sam rekla higijena mislila sam na to da se i doticni delovi znoje...daj,da ne banalizujemo.
Mislis na dlake ispod pazuha? OK, tu se slazem, brijanje pazuha je imperativ. Mene silno zabavljaju te "cice" koje muskarcima iskoce ispod pazuha, a onda ponovo nestanu kada spuste ruku.
 
etotako:
maja mala mama:
Pa naglasila sam da se sve odradi voskom znaci nema posekotina a sto se urastanja dlacica nakon depilacije tice to nije obavezno.11 godina redovno se depiliram i NIKADA mi se to nije desilo.
Posto se ocigledno nismo razumeli, kada sam rekla higijena mislila sam na to da se i doticni delovi znoje...daj,da ne banalizujemo.
Mislis na dlake ispod pazuha? OK, tu se slazem, brijanje pazuha je imperativ. Mene silno zabavljaju te "cice" koje muskarcima iskoce ispod pazuha, a onda ponovo nestanu kada spuste ruku.
E pa blago tebi kad nemas tih problema, meni oci ispadaju u periodu rasta! Ali sve za lepotu!
 
vragolanka28:
E pa blago tebi kad nemas tih problema, meni oci ispadaju u periodu rasta! Ali sve za lepotu!

nije nimalo privlacno kada one pocnu da rastu, ima svega samo ne lepote... Ne razumem zasto ljudi sebe muce tim stvarima. Potrebno je naci pravu meru. Niko me ne moze ubediti da je lepljenje vrelog voska na moje najintimnije delove nesto dobro i korisno za mene... Btw, moja prijateljica je zaradila problem sa venama preko depilacija toplim voskom. Devojka je prosto previse maljava, pa se stalno na neki nacin depilira....a njena koza izgleda izmuceno i nezdarvo :(
 
etotako:
little:
I gde je onda problem?

Nemam problem, meni je samo krivo sto neki ljudi zrtvuju svoje zdravlje da bi bili u skladu sa prolaznim estetskim normama.
Nemoj da ti bude krivo zbog mene molim te...mislim ja ih svakako necu gajiti na svom telu,a ne vidim da su ti argumenti bas jaki.Stvar je vrlo jednostavna,o ukusima ne vredi raspravljati.
A inace bas me interesuje kako ti resavas problem dlacica na vidnim mestima svoga tela.Mislim na noge i ruke pre svega...
 
Evo i ja da se izjasnim ja sam za elegantno podsisane dlake kod muskaraca a kod zena moze i da su obrijane ili izdepilirane. Nego mene sad zanima sta VI pomislite kad vidite izdepiliranog muskarca(pazuh,noge,grudi,ruke)ja bih rekao derpe a vi....
 

Back
Top