SAMO ZA ISKUSNE WEBMASTERE!!!

masterelement

Početnik
Poruka
14
Objavio sam sajt koji sam radio u FrontPage-u, objavljen je na serveru sa serverskim dodacima za FP, ali polja za unos podataka i forum nece da funkcionisu,tj. kada pritisnem dugme Posalji (submit, da bih poslao p[odatke pojavi se strana sa sledecim tekstom: Not Found
The requested URL /_derived/nortbots.htm was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Inace taj folder _derived sa fajlom nortbots se nalazi na prezetaciji na mom hard disku, ali kada objavljujem sajt preko FrontPage-a on se ne nalazi na njegovom spisku za objavljivanje (verovatno je sakriven). Kako da resim ovaj problem i sta treba da uradim, MOLIM VAS POMOZITE!!! :D
 
proveri da li je file na serveru. Probaj da koristish neki normalan ftp klijent, Total Commander, npr, ako host podrzhava ftp ili da uploadujesh fajlove bez FPa

daj adresu da pogledamo shta je, ako je pushten sajt

Topla preporuka: batali Front Page
 
RiSK:
proveri da li je file na serveru. Probaj da koristish neki normalan ftp klijent, Total Commander, npr, ako host podrzhava ftp ili da uploadujesh fajlove bez FPa

daj adresu da pogledamo shta je, ako je pushten sajt

Topla preporuka: batali Front Page
To mi svi kazu... Sajt o kome je rec je www.gimnazijablace.com ali sto sam sad to ispravio i kada se posalju podaci sa forme za njihovo prikupljanje sada server kaze da ne postoje serverski dodaci za FP na serveru, a kada pozovem administratora on kaze da su mi FP extenzije aktivirane... STA SADA DA RADIM HELP...
 
RiSK:
Nije neshto dobro sa FP ekstenzijama... Ni forma za kontakt ne radi ljudski...

E, pa, sad, ili se svadjaj sa onima koji ti hostuju sajt, ili....
Pa ja im kazem da nesto nije u redu, a oni mi kazu da je sve podeseno,da su ekstenzije aktivirane i da opet uploding-ujem sajt. Kada to uradim FrontPage mi odmah prijavi da na serveru nema instaliranih ekstenzija. Inace rec je o mr-hostingu kod nekog decka iz Republike Srpske za kojeg sam na ovom forumu dobio sve pohvale i to je bilo presudno da tamo hostujem sajt... Valjda mi je to za nauk da ne slusam svakoga
 
evo ti kod koji sam ja koristio:

<form name="Anketa" action="mailto:me@me.com" method="POST" title="Anketa" enctype="text/plain">

<p style="word-spacing: 0; margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="center"><u>Pitanje ankete?</u></p>


<p style="word-spacing: 0; margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="center">&</p>
<p style="word-spacing: 0; margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="center"><input type="radio" value="Da" name="Opcija1">Da&</p>
<p style="word-spacing: 0; margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="center"><input type="radio" name="Opcija2" value="Ne">Ne</p>
<p style="word-spacing: 0; margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="Justify">&</p>
<p style="word-spacing: 0; margin-top: 0; margin-bottom: 0" align="center"><input type="submit" value="Posalji!" name="B1"> </p>
</form>
 

Back
Top