Šaljiva: Kroz Srbiju 6000km gasovoda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Ili: Kako su dečaci upoznali ''Tita''
Ili: Proslava Dana bezbednosti
Ili jednostavno - rođendan. :D

Pre nekoliko dana uz pomoć ekipe Insajder2, došlo se do neverovatnih podataka.
Naime, trasa južnog toka će da bude u dužini nekih 6000km.
hpim1899r.jpg

Mora po jedan ventil da dođe do svake opštine u Srbiji da bi svaka opština mogla da zavrće, a ne da večito bude zavrnuta.
Dnevni red je donet dan ranije:
hpim1898.jpg

Predsednica skupštine je došla samo na kratko, ali uvidom u gorenavedeni dnevni red i hranu koja nije po skupštinskim cenama je izrazila svoje nezadovoljstvo izlivom besa, kletvi i ostlih prigodnih...stvari.
U velikom besu i žurbi je zaboravila tašnicu, svežanj belog luka u malo crvenog konca koji su joj ispali iz tanjira kada je lupila šakom o sto i sve izvrnula, a na opšte zaprepaštenje prisutnih. :thumbdown:
hpim1891y.jpg

Kada su, posle nekoliko trenutaka mučne i ''tjeskobne'' tišine, prisutni prišli da srede nerad na stolu, imali su šta da vide: Iz džepa joj je ispalo još par stvari
hpim1892n.jpg


Nakon pretrpljenog straha od kletvi i šoka iznenadnim razvojem situacije, pristupilo se tačkama iz dnevnog reda, a nakon toga je izvršen masovni atak na delove sitnih i nemoćnih životinja, spremljenih po specijalnom receptu (životinje su pobijene na krajnje human način, čisto da se zna).
Iako je predsednica bila odsutna, slika koja je dugo čuvana u podrumu je dočekala svetlost dana i miris pečenja:
hpim1889.jpg


A ako nas se sete na Dan bezbednosti - sete se, a ako ne.... Znate već...
 
Ovo je suština priče, dosta je samovolje centralne uprave.:thumbdown:

Tačno koleginice.
Inače, ne znam da li ste primetili da je malo potom jedan sumnjiv tip došao u kafanu, pardon - skupštinsku salu da proveri o čemu se radi. Šilerova je ulicu dalje i verovatno je da je neko od prisutnih pomislio da bi mogao da bude svedok saradnik i dojavio da se neke mutne radnje tu dešavaju...
CouImage010-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Tačno koleginice.
Inače, ne znam da li ste primetili da je malo potom jedan sumnjiv tip došao u kafanu, pardon - skupštinsku salu da proveri o čemu se radi. Šilerova je ulicu dalje i verovatno je da je neko od prisutnih pomislio da bi mogao da bude sedok saradnik i dojavio da se neke mutne radnje tu dešavaju...

Jesam kolega, primetila sam, samo mislim da tu ima više ubačenih elemenata, koji se predstavljaju lažno i rovare neprekidno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top