Najstrashniji trenutak...

JaH_G|rL:
Koji vam je do sada bio najstrashniji trenutak? Kada ste se najvishe uplashili,bilo za sebe ili za nekog koji je vama blizak??
Uplasio sam se kada mi se ortak na bazenu umalo niej udavio ovog leta na banjici.Znaci ladno on onako se koprca a cuvar ga gleda.Debil.Skocim i izvucem ga i oteram tog cuvara u tri lepe :evil:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

Animiertes_Gif_15.gif
Animiertes_Gif_18.gif
Animiertes_Gif_14.gif



majmun.gif
komm.gif
The%20Reaper.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Moj najstrashniji trenutak...je bio dok sam trenirala jahanje..isla sam na Kosutnjak sa drugaricom...i tamo su bili neki fudbaleri ili sta vec trenirali,i jedan od njih je prisao da 'pomazi' konja koga sam ja jahala...koji je inache bio uzasno plashljiv i kako je on prishao konj mi se propeo...i ja sam pala...ufff...kad se setim toga...strashno.... A...ima jos jedan koji nije za forum :(
 
JaH_G|rL:
Moj najstrashniji trenutak...je bio dok sam trenirala jahanje..isla sam na Kosutnjak sa drugaricom...i tamo su bili neki fudbaleri ili sta vec trenirali,i jedan od njih je prisao da 'pomazi' konja koga sam ja jahala...koji je inache bio uzasno plashljiv i kako je on prishao konj mi se propeo...i ja sam pala...ufff...kad se setim toga...strashno.... A...ima jos jedan koji nije za forum :(
Mnogo strasno a :?
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

Animiertes_Gif_15.gif
Animiertes_Gif_18.gif
Animiertes_Gif_14.gif



majmun.gif
komm.gif
The%20Reaper.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Meni je najstrasniji trenutak(iskreno) uvek kada mi vade krv!Jasno kada se uvek onesvestim.Mada bilo je jednom a vreme rata,kada su oni nasi pucali bukvalno ispren nase kapije.Ja sam tada bila u nekom ,,sklonistu,, a keva mi je jos uvek bila u kuci...Mislila sam da se srusila kuca...Ma strasno,to me je bas poremetilo kao i smrt moje prve komsinice :cry:
 
Hmm,mnogo takvih trenutaka ima u zivotu.Kada sam bila mala,bila sam na peskari,a nisam znala da plivam.Voda me je povukla i pocela sam da se davim.Uspela sam samo jednom da vrisnem.Srecom,bilo je dovoljno da me jedan cika cuje.Onda,u sedmom razredu sam se uplasila za svoje dve drugarice koje su na sred casa isekle vene!I,nedavno,jedna drugarica iz razreda je pala i udarila glavu o ivicu klupe.Ne da je puklo...Bila je i u bolnici,imala potres mozga,a jos uvek nije bas sasvim svoja.
 

Back
Top