Daskal

daskal

Primećen član
Banovan
Poruka
515
Zanima me buducnost.. kakva ce biti..

mozda posao..da li ostajem tu do penzije..da li dobijam stan ili se snalazim sam...zdravlje..ocekuje li me neki bolji zivot sto se tice finansija..da krene na bolje..:)



astro2gw49daskaldaskal5.gif
 
Eeeee.... jel' godina 1967.?
Kao u temi "pogadjalice"...a kad bi moglo... i datum da se izbrise?
I sto bi ti 'teo da bude tajno...izadje sve na javno! (Mesec u 12. dispozitor ode u 10.)
Deseta u Lavu, poznata licnost, cini mi se lep pocetak karijere, ali se nastavlja u devicu~usluge, sluzenje.. moguce da se osoba oseca...kao"pa nisam ja za to isao u skolu", kao prelazak na nesto sto nije bas odgovarajuce...a jos i Saturn u 6. polju device...koja daje tezak rad,napore...?
A za stan, 4. Vodolija, Saturn, Uran u 11. tesko daje uslove pre nekih 40~tih godina...

Ako stignu da pogledaju i ovi sto ZNAJU....
pozzzz
 
Evo ja da probam samo me nemoj shvatiti bukvalno jer ti ovo pišem kao apsolutni početnik, a znalci će se nadovezati nadam se :) :lol:

Mislim da kriješ svoje veze kao zmija noge..peta u Ribama, Neptun u prvoj ne otkrivaš pravo lice ljudima ni svojim ljubavima određeni period, a Ju u desetoj u Lavu - strogo držiš do pristojne udaljenosti.. dosta planeta u Devici, pa opet ovo potvrđuje emotivnu rezervisanost..Ju je u sekstilu sa Mo iz dvanaeste ..puno tajnih ljubavi..možda nisu ovo tajne ljubavi, koliko veze koje ne otkrivaš svima...
sedma u Biku, voliš i hoceš ženu domaćicu, ali koja nipošto ne sme da se čuje na zapršku..Mo je u uvek elegantnoj, doteranoj Vagi...a strogo poslovna Venera u Devici.. muškarac koji traži domaćicu u kući, damu na ulici, a hmmm u krevetu..mislim, ono kad pogledaš to svako traži, ali ovde su planete tako baš posložene..7 u Biku - domaćica, Ve u Devici dama distancirana, uzdržana, a Mo u Vagi je malo kurvarski Mo ...Tražiš ženu sa svojim Ja! ženu koja ima mooda, ako me razumeš :mrgreen:

Ja toliko,.. aj' sada neka raspali neko ko ume ovo da gleda :lol:
 
Ti nisi pocetnik vec pravi...astrolog.......jer nema drugih......:D

da li cu napokon da prevarim devojku posle mnogo godina vernosti......;)

ima li neka umna glava da pogleda u nebo i vidi sudbu moju....:)
 
da li cu napokon da prevarim devojku posle mnogo godina vernosti......

Sa ovakvim aspektima meni je prosto cudno kako vec nisi :lol: ... Pate zene nesto zbog tebe ... inace i ako se odlucis na prevaru saznace se i bice velikih svadja i gluposti, tako da ako te vec privlaci neka druga bolje raskini ... mada bih ja rekao da ti ni sa tom drugom neces nista ozbiljno, vise bi da se praznis malo i jacas svoj ego ... jer ti je sada generalno tezi period u zivotu, imas jako puno obaveza i pritiska na poslu, a to se odrazava na celokupni ugled u drustu, pocinjes da se osecas izgubljeno medju prijateljima, razocaravaju te i postaju ti dosadni, a druzenje sa njima isprazno(a rekao bih da pogotovu postoji jedna osoba koja vrsi jak pritisak), a slicno ce se nastaviti jos nekoliko godina, jer ti sada nadolaze jako teski tranziti Saturna, koji se pre svega odnose na tvoje sazreanje u nacinu razmisljanja, jer je Saturn vladar trece kuce, a kasnije i sazrevanje u postupcima ... polako ces se udaljavati od prijatelja i prijace ti dosta samoce, pogotovu kada prodje jedno godinu dana od sada ... inace uopste imas problema sa vezama i puno nervoze i svadja, to jednostavno nesto na sta moras da se naviknes, a jos bolje da se trudis da popravis, bitno je da shvatis da niste na razlicitim stranama i da ne trebate da ratujete, vec da ste zajedno u necemu, jednaki i da oboje imate svoje strahove i potrebe ...
 
Pate zene..patim i ja...;)

HVALA....:worth:

Interesuje me..ima li poboljsanje na finansijskom planu.......stalno su mi neki govorili....da cu dobiti neke pare...igraj..igre na srecu..grebi...:roll:....ali nista....kako tu stoje stvari,,,.....:confused:
 
Ajde ljudi napisite srecne brojeve ,suta je loto...;)

baš se takve informacije dijele... :lol:

Inače osjetljiv si po pitanju ljubavi ali ne u smislu sramežljivosti već potrage za srodnom dušom a kad takvu nađeš onda ćeš se i ti smiriti. Vladar 10. So otišlo u Djevicu u 11. kuću i to je taj rad s grupama i želja da se poduči i nauči mlađe generacije, strpljivost i sposobnost da se do njih dopre. Sad vladar 9. i inozemstva je Mo koji je otišao na Spicu, možda neka sretna okolnost na putovanju? Ta srodna duša, vidiš Mo pokazuje u svojim aspektima osobine te ženske osobe a Mo radi sekstil sa Ju, vladar 5. i ljubavi, razumjet će tvoj posao i ambicije. :)

Nije mi ovo jasno. Aspekt Ve, vladara 7. i braka i Ju, vladara 5. i ljubavi u 10. konjukcija, netko vezan uz posao. Ali ta Ve radi kvadrat sa Ma i Ne u 1. nisam sigurna koliko će ta veza biti iskrena, možda neke turbulencije. Ali uzmi s rezervom, još učim. ;)
 

Back
Top