situacija...

sta, sta?


  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
sta mislite vi, jedan moj drugar je is'o u teretanu i devojka koja je dizala 45kg-a na bendzu se nezno oslonila na njega dok je radila zgibove i posle mu je trazila broj telefona... on, kad nije hteo da joj da, uvrnula mu je ruku, pa je on morao da joj da svoj broj... posle ga je nasla na fejsu, uzela mu broj fiksnog i sinoc ga je, pijana, zaprosila... ja ne znam... jel vam se desilo nekom drugu nekad nesto slicno?
 
ne, to mi je drugi drugar... i isao je na stazu smrti... he hehe... tako smo pre zvali jedno mesto kroz sumu sto smo se skijali na onim skijicama sto se prave od gajbi za flase... iseces sa bonsekom prvo, pa posle zagrejes i iskrivis kontra... probusis sa vrelim shilom i onda tu provuces konopac... posle smo i bez tih modernih dodataka za vezivanje... o, evo je egipcanka neka... od moje sorte... he hehe...
 
majko mila..ta bi ladno mogla mene da dize..
ma meni se nishta nije desilo..ja sam mlitava zena u godinama,. bezala sam sa fizichkog i u osnovnoj i u srednjoj ''sam uvek imala menstruaciju''..teretanu videla nisam..vezbe ne radim..nisam kompetentna da odgovorim na ovu temu
 
E jeste, desilo se, nešto skoro pa slično... :)
A desilo se i jednom drugom drugu da je išao od taksiste do taksiste mrtav pijan i pitao ih da li oni znaju gde on živi pa da ga odvezu kući, jer on ne zna u kom mu je pravcu stan.. :D
 
sta mislite vi, jedan moj drugar je is'o u teretanu i devojka koja je dizala 45kg-a na bendzu se nezno oslonila na njega dok je radila zgibove i posle mu je trazila broj telefona... on, kad nije hteo da joj da, uvrnula mu je ruku, pa je on morao da joj da svoj broj... posle ga je nasla na fejsu, uzela mu broj fiksnog i sinoc ga je, pijana, zaprosila... ja ne znam... jel vam se desilo nekom drugu nekad nesto slicno?

:lol:
 
sta mislite vi, jedan moj drugar je is'o u teretanu i devojka koja je dizala 45kg-a na bendzu se nezno oslonila na njega dok je radila zgibove i posle mu je trazila broj telefona... on, kad nije hteo da joj da, uvrnula mu je ruku, pa je on morao da joj da svoj broj... posle ga je nasla na fejsu, uzela mu broj fiksnog i sinoc ga je, pijana, zaprosila... ja ne znam... jel vam se desilo nekom drugu nekad nesto slicno?

Sto je najzesce, skoro niko nije razumeo sustinu ovog posta... :hahaha:

Pun pogodak... :ok:
 
E da, samo još nešto, kad smo kod situacija, sedim ja danas tako u parku i jedem sladoled, kao i ko zna koliko puta do sada, pričam sa drugom i prilazi mi odjednom neka ciganka i kaže kako sam joj poznata.. heh, mislim, jeste mene sestra zezala da su me mama i tata kupili od ciganke, ali opet.. i pita me da li hoću da mi gleda u dlan.. mislim, ja to ne volim, bzvz mi je skroz, čak ni iz šale.
I fino joj se zahvalim, kad ona neće da ode.. nego mi je rekla da to čemu stremim će da se desi, tako nekako... i onda je tek otišla, a nije tražila ni pare ni ništa... mislim, precizirala je ona tačno to čemu se ja nadam, ali to sada nije bitno ovde... eto.. ajd' da je tražila pare ili nešto.. a ovog druga nije ni pogledala... samo mene... svašta...
Situacija, baš.. :)
Znači, moj drug može da napravi temu o drugarici koja je jela sladoled u parku i prišla joj ciganka itd... :D
 
E da, samo još nešto, kad smo kod situacija, sedim ja danas tako u parku i jedem sladoled, kao i ko zna koliko puta do sada, pričam sa drugom i prilazi mi odjednom neka ciganka i kaže kako sam joj poznata.. heh, mislim, jeste mene sestra zezala da su me mama i tata kupili od ciganke, ali opet.. i pita me da li hoću da mi gleda u dlan.. mislim, ja to ne volim, bzvz mi je skroz, čak ni iz šale.
I fino joj se zahvalim, kad ona neće da ode.. nego mi je rekla da to čemu stremim će da se desi, tako nekako... i onda je tek otišla, a nije tražila ni pare ni ništa... mislim, precizirala je ona tačno to čemu se ja nadam, ali to sada nije bitno ovde... eto.. ajd' da je tražila pare ili nešto.. a ovog druga nije ni pogledala... samo mene... svašta...
Situacija, baš.. :)
Znači, moj drug može da napravi temu o drugarici koja je jela sladoled u parku i prišla joj ciganka itd... :D
pa Ciganka Isusovka ..
budi fina, nikad ne znaš kad pričaš sa andjelom
:mrgreen:

15rodhh.jpg


("White Angel Bread Line by Dorothea Lange.Probably one of the most famous pictures of the Great Depr")
 
pa Ciganka Isusovka ..
budi fina, nikad ne znaš kad pričaš sa andjelom
:mrgreen:

Pa uvek sam fina, mislim, nekako tako me moji učili, da kažem, hvala ne mogu, i da hvala, i doviđenja i prijatno i izvinite i molim, čak i da se nasmešim kad sve to izgovaram.. mislim, bar vaspitanja imam :D
Elem, ozbiljno, situacija je bila prilično uvrnuta..
 

Back
Top