informatika ...

gost 170484

Domaćin
Poruka
3.207
prvo: receno mi je da ovde napisem temu... modovi premestite ako je pogresno postavljena :roll:

pitanje je naime postavljeno svima koji su culi ili imaju licno iskustvo sa prijemnim iz informatike...
da li bilo ko ima testove iz informatike? molim vas!!! :rumenko::rumenko:
 
prvo: receno mi je da ovde napisem temu... modovi premestite ako je pogresno postavljena :roll:

pitanje je naime postavljeno svima koji su culi ili imaju licno iskustvo sa prijemnim iz informatike...
da li bilo ko ima testove iz informatike? molim vas!!! :rumenko::rumenko:

Moja sestra je radila prijemni za menadzment iz informatike ali to su bila 50 pitanja koja su oni dobili unapred i onda sta im se padne a da ne govorim o lakoci pitanja....:lol:
Tako da ti ne bih davao to...Evo sad cu pogledati na infostudu....
 
Ajoj kako nema?
Nije da nema neko te mrzi da trazis i lakse je drugi da ti sredi sve a ti samo da radis pomuci se malo..Necu da ti nadjem sad namerno...Lepo sam rekao idi redom svaki fax listaj i gde god naidejs na informatiku skini!
 
ma šta lupaš??? potražila sam i tražim već godinu dana, i na sve što sam sakupila tražim još!
odakle ti pravo da pišeš da me mrzi, sram te bilo!
nisi u pravu, ne moraš da pomogneš ako nećeš ali ne možeš ni da zaključuješ da sam lenja samo zato što tragam za dodatnom pomoći!
hvala ti u svakom slučaju...
 
uglavnom su za upis na fakultete organizovani prijemni ispiti iz matematike. Negde lakši negde teži.

Pogledaj eventualno na sajtovima FONa ili FITa, ili eventualno zadatke sa prve godine ili prijema.

Možeš takođe da vidiš i sajtove za učenje na daljinu gde ima dosta testova iz raznih oblasti.

Ako treba detaljniji link slobodno piši
 
zanima me sta je ucenje na daljinu... o tome jos nisam slusala, a ako ima bilo sta sto mi moze dati dodatnu informaciju o prijemnom, tj o pitanjima iz informatike, moze, sta god znas, hvala ti puno!!!
 
uglavnom su za upis na fakultete organizovani prijemni ispiti iz matematike. Negde lakši negde teži.

Pogledaj eventualno na sajtovima FONa ili FITa, ili eventualno zadatke sa prve godine ili prijema.

Možeš takođe da vidiš i sajtove za učenje na daljinu gde ima dosta testova iz raznih oblasti.

Ako treba detaljniji link slobodno piši
mozes li da postavis neki link ili tako nesto, ne znam da nadjem to...?
 

Back
Top