Žalbe, kritike, predlozi...forum religija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.109
Ovo je nova tema gde cete moci da iznosite zalbe, predloge, kritike... na rad foruma religija.

Ono sta u startu treba da bude jasno je da je ova tema namenjena iskljucivo konkretnim zalbama bez diskusije o njima.

Znaci svaki korisnik moze da podnese konkretnu zalbu i na nju ce dobiti konkretan odgovor moderatora.

Nikakva dalja diskusija nije dozvoljena.

Ako je neko nezadovoljan odgovorom moderatora moze meni da posalje pp sa linkom na zalbu i odgovor na nju, ali NE SME SE DALJE SPAMOVATI TEMA

Svako ko bude replicirao na odgovor, svako sa strane ko se ubaci u raspravu ce biti momentalno trodnevno banovan.
Ovo nije tema za raspravu, svadju i ubedjivanje jesi u pravu nisi u pravu.

Ovo je tema koja mora da bude cista, gde ce samo ici zalbe i odgovori jedni ispod drugih.
A onda neka sami korisnici na osnovu zalbe i odgovora prosude ko je u pravu.

Dakle da ne bude zabune. Jos jednom.
Samo zalba i samo odgovor na nju.
Nikakva dalja pojasnjenja, nikakva dalja ubedjivanja, nikakvi "sateliti" koji podrzavaju jednu ili drugu stranu nece biti tolerisani.

Ova tema vam daje mogucnost da konkretno iskazete nezadovoljstvo, da konkretno ukazete na stvari koje vam se ne svidjaju, iskoristite to na pravi nacin. Kreirajte forum onako kako vi zelite da izgleda.
 
Poslednja izmena:
Predlazem da se kazni lenjost.

Naime,u poslednje vreme se otvaraju teme kojih vec ima,narocito su aktuelne one o predstojecoj propasti SPC.

Dakle da se kazne oni sto ne umeju da koriste pretragu.

Takodje Tab da se modovi malo vise angazuju na temi "akcije moderatora",ima vise akcija nego sto je tamo zapisano.
 
Ako nisi primetila pdf "Kultne teme" se nalaze na forumu "Zabava" a to je širok pojam..
..dok se pdf "Religija" nalazi na forumu "Društvo" gde su pravila malo drugačija i jasno
formulisana..

Religija
Za verujuće i one koji bi želeli da veruju...što isključuje mogućnost postojanja tema koje se
tebi dopadaju..
 
Poslednja izmena:
Moram da izrazim kritiku. Posle prvih postova na ovom forumu neke kolege odavde proveravaju moje religiozno znanje tražeći već drugi put da dokumentujem stvari koji izričem. Da li je to ustaljena praksa ovog foruma da ako neko izrazi svoj stav koji je u koliziji sa stavom većine učesnika ovih diskusija mora da bude jednosmerno stavljen u poziciju da odgovara neznalicama.?
 
Ја сам те прво упозорио, ти си наставио да се заебаваш, и мени је пуко филм.
Ако сам ја нешто лоше закључио требао си да ми кажеш, а не да се спрдаш са жртвама насиља.
Ја са гнушањем кажем отац силовао ћерку, а ти корњача силовала винску мушицу. Ова тема није уопште за спрдање, а камоли са неком који је имао слично искуство
Толико од мене.
 
Koliko ja znam u kafani je zabranjeno pričati o ružnim stvarima. Rekla Administracija Krstarice. Kafana je za opuštanje kako Oni kažu i neće tolerisati To o čemu si tamo pisao.

Time što te nisu kaznili zbog dva puta ponovljene izjave da sam kreten ponavljaju ono o čemu svi ovde pričaju a to su dvostruki standardi.

Toliko od mene.
 
Koliko ja znam u kafani je zabranjeno pričati o ružnim stvarima. Rekla Administracija Krstarice. Kafana je za opuštanje kako Oni kažu i neće tolerisati To o čemu si tamo pisao.

Time što te nisu kaznili zbog dva puta ponovljene izjave da sam kreten ponavljaju ono o čemu svi ovde pričaju a to su dvostruki standardi.

Toliko od mene.

Ја сам почео о томе да причам због оног клипа са Youtube-а, мене тако нешто јако погоди, најгоре ствари бих урадио тим мучитељима, а ти почео да палиш ватру, још ти после кажем немој, ал џаба, ко да причам у ваздух, ти опет.
Ја не бежим од казне, али зна се ко је направио ту моју реакцију, и поред упозорења.
Толико од мене.
 
Ја сам почео о томе да причам због оног клипа са Youtube-а, мене тако нешто јако погоди, најгоре ствари бих урадио тим мучитељима, а ти почео да палиш ватру, још ти после кажем немој, ал џаба, ко да причам у ваздух, ти опет.
Ја не бежим од казне, али зна се ко је направио ту моју реакцију, и поред упозорења.
Толико од мене.

Ovde se uvek efikasno kažnjavala samo reakcija koja je filovana uvredom a vidim da je sad izostala. A provokaciju si sam umislio. Tvoj stav je bio šlagvort za moje sofističko razmišljanje na temu oskrnavljenja kao i o rodoslovu Antipe i njegove žene Kipros. To se može proveriti. Bez ikakvih uvreda naravno, jer ja sam vaspitan čovek.
 
Ovde se uvek efikasno kažnjavala samo reakcija koja je filovana uvredom a vidim da je sad izostala. A provokaciju si sam umislio. Tvoj stav je bio šlagvort za moje sofističko razmišljanje na temu oskrnavljenja kao i o rodoslovu Antipe i njegove žene Kipros. To se može proveriti. Bez ikakvih uvreda naravno, jer ja sam vaspitan čovek.

Нисам умислио, почео си да питаш, а како би ово, а како би оно, корњача силује винску мушицу...а видео си да ми није свеједно. Да се престао са тим не би ништа било.
 
Нисам умислио, почео си да питаш, а како би ово, а како би оно, корњача силује винску мушицу...а видео си да ми није свеједно. Да се престао са тим не би ништа било.

Da nije bilo Broza, ne bi bilo Slobe. Da nije bilo Slobe bili bi u EU.

Da nisi na mestu gde se svi družimo reagovao na način nedostojan civilizovanog bića i palio i drao osobe kojima je jedino ispravno suditi zbog zločina ne bi ni ušao u tu priču. Užasavam se nasilja. U bilo kojoj formi. :(

Koliko vidim ti ne. Kraj priče sa tobom.
 
Da nije bilo Broza, ne bi bilo Slobe. Da nije bilo Slobe bili bi u EU.

Da nisi na mestu gde se svi družimo reagovao na način nedostojan civilizovanog bića i palio i drao osobe kojima je jedino ispravno suditi zbog zločina ne bi ni ušao u tu priču. Užasavam se nasilja. U bilo kojoj formi. :(

Koliko vidim ti ne. Kraj priče sa tobom.

Боље да престанемо, пре него што се ожаримо....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top