Gde da nadjem?

bucoye

Početnik
Poruka
23
Da li neko znam gde u beogradu ima da se kupe maske za oci(one za spavanje)?
Obisla sam i kineze i apoteke,i to one bolje opremljene (pa najlogicnije bi bilo da imaju,kad imaju cepice za usi),i nisam nasla!!!:think:
Stvarno ne znam gde da trazim?Imate neki predlog?
 
Da li neko znam gde u beogradu ima da se kupe maske za oci(one za spavanje)?
Obisla sam i kineze i apoteke,i to one bolje opremljene (pa najlogicnije bi bilo da imaju,kad imaju cepice za usi),i nisam nasla!!!:think:
Stvarno ne znam gde da trazim?Imate neki predlog?

ima u Extreme intimo radnjama ali da li je u kompletu sa pidzamomspavacicom ili zasebno ne znam, ali su bas slatke... iako mi nije jasno cemu sluze :)
 
Meni je mama mv (u daljem tekstu mv vć - moja verenica Vedrana Ćulafić), kupila ove u Monsoon accessorize. Svetlo mi probi oci, ne mogu da spavam kad putujem, ili tako vec nesto... tojest kad bih da zadremam preko dana.
Mislim, zabole me kako izgledam. Nek gledaju svoja posla ti sto blenu u mene. Ili nek pogledaju sebe u ogledalo da vide kako oni izgledaju.


 
cepica za usi ima u svakoj vecoj apoteci!!Ima obicnih od voska, a i silikonskih,doduse oni su malo skuplji.
Iz aviona ne moze da se mazne,a pogotovu ne iz onih prekookeanskih,provereno.
Meni treba kad sam na zemlji,hahhahahha
Hvala na savetima!!!
 
Da li neko znam gde u beogradu ima da se kupe maske za oci(one za spavanje)?
Obisla sam i kineze i apoteke,i to one bolje opremljene (pa najlogicnije bi bilo da imaju,kad imaju cepice za usi),i nisam nasla!!!:think:
Stvarno ne znam gde da trazim?Imate neki predlog?

kupi kartu za London British Airways-om
oni dele u avionu, i te maske i one jastuke za vrat
to znam 100% : )
 

Back
Top