Budva-Pesnicama na Nišlije

gradac5

Ističe se
Poruka
2.055
Pesnicama na Nišlije
S. BABOVIĆ, 14.05.2009 20:39:55 Ocena: 2.49 (Glasova: 10) Komentara: 0

NIŠ - Studenti Elektronskog fakulteta u Nišu povukli su se sa Međunarodnih susreta studenata elektrotehnike - “Elektrijada 2009” u Budvi (od 5. do 7. maja) dan pre kraja skupa zbog incidenta sa crnogorskim studentima - saznaju “Novosti”. Varnice između dva studentska tabora javile su se na četvrtfinalnoj košarkaškoj utakmici, kada je došlo do tuče igrača iz Podgorice i Niša. Sukob je kulminirao, svedoče niški studenti, upadanjem u njihove sobe u hotelu “Slovenska plaža” i pretećih telefonskih poziva.
Miroslav Milovanović iz Studentskog parlamenta EF Niš kaže za “Novosti” da je bilo više incidenata.
- Posle kratke rasprave, strasti su smirene i zakazan je sastanak na kome će se odlučiti o daljim postupcima - kažu u Studentskom parlamentu Elektronskog fakulteta. - Predstavnici studenata iz Podgorice izneli su ultimatum, kojim je traženo da ekipa iz Niša bude diskvalifikovana, a da oni nastave takmičenje. U suprotnom “nijedan Nišlija neće živ izaći iz Budve” i cela Elektrijada će biti prekinuta. O ovoj i drugim pretnjama mogu da posvedoče i predstavnici ostalih fakulteta, koji su prisustvovali sastanku (ETF Beograd, FTN Kosovska Mitrovica, FTN Novi Sad, ETF Istočno Sarajevo, ETF Banja Luka)
Usledilo je povlačenje tima iz takmičenja kao “jedini razuman potez”. Umesto da se situacija smiri, došlo je opet do incidenta, nakon čega je usledila “hajka na studente”, “vršeni su upadi u sobe studenata i usledio je veliki broj pretećih telefonskih poziva”. Hotelsko obezbeđenje i policija nisu pravovremeno reagovali i pružili adekvatnu zaštitu, smatraju studenti. Predstavnici Studentskog parlamenta pošto su utvrdili da ne postoje bezbednosni uslovi za dalji boravak u Budvi, odlučili su da povuku svoje studente sa “Elektrijade”.
 
Каменују нам аутобусе, малтретирају наше туристе .... а сад и ово.
А ми и даље дробимо како није народ крив, крив је Мило и његови *********. А тог Мила већ 20 год. бира тај исти народ тамо.

Важно је да ми стално причамо како су Црногорци - Срби. Да дајемо двојна држављанства, да њихове студенте овде третирамо као домаће, да нам црногорци вечито буду политичке вође у Србији, преко 80% да су овде директори ....

Да црногорске глумце, певаче и остале, који живе у Србији, тј. Београду, титрамо, а исти када оду у МонтеНегро бусају се у груди својом црногорштином ... више од самог локалног становништва.

Да деценијама трпимо последице сукоба црногораца са Дедиња и оних из матице ...

А они доле нека и даље туку свештенике СПЦ, српске туристе, студенте, лупају аутобусе ...
И та ЦГ наводно има опозицију која се изјашњава да су Срби. Неког Предрага Булатовића, Драгана Шоћа, Андрију Мандића .... Па где су ти људи, што се не оглашавају поводом оваквих случајева??? Нема их нигде. Битно да су им доопета у посланичким фотељама, да дилују са актуелном влашћу, сви имају приватне фирме .... Али, шта очекивати када наша ''независна'' средства информисања о овим случајевима - не извештавају. :evil:
 
ma te elektijade ,pravnijade i ostale "jade " su leglo javasluka , alkoholizma ,bluda i nemorala za studentsku neradnicku bagru koja ce posle da kuka kako su im skupe skolarine i kako im je puno ispita za uslov
tako da ... ko ih yebe

pa ti studenti su platili ucesce na tom skupu . kako god i ako ti uvek nadjes sebi priliku da opljunes po srbima, ovde nema njihove krivice .
 
Каменују нам аутобусе, малтретирају наше туристе .... а сад и ово.
А ми и даље дробимо како није народ крив, крив је Мило и његови *********. А тог Мила већ 20 год. бира тај исти народ тамо.

Важно је да ми стално причамо како су Црногорци - Срби. Да дајемо двојна држављанства, да њихове студенте овде третирамо као домаће, да нам црногорци вечито буду политичке вође у Србији, преко 80% да су овде директори ....

Да црногорске глумце, певаче и остале, који живе у Србији, тј. Београду, титрамо, а исти када оду у МонтеНегро бусају се у груди својом црногорштином ... више од самог локалног становништва.

Да деценијама трпимо последице сукоба црногораца са Дедиња и оних из матице ...

А они доле нека и даље туку свештенике СПЦ, српске туристе, студенте, лупају аутобусе ...
И та ЦГ наводно има опозицију која се изјашњава да су Срби. Неког Предрага Булатовића, Драгана Шоћа, Андрију Мандића .... Па где су ти људи, што се не оглашавају поводом оваквих случајева??? Нема их нигде. Битно да су им доопета у посланичким фотељама, да дилују са актуелном влашћу, сви имају приватне фирме .... Али, шта очекивати када наша ''независна'' средства информисања о овим случајевима - не извештавају. :evil:

Ne moze covek da ostane ravnodusan na ovakve informacije i revolt je ocekivan.Ali, da nas ne ubije prejaka rec,dobro bi bilo citirati naseg vladiku Nikolaja Velimirovica,koji kaze:
" Budite brzi da kazete blage reci koje stvaraju mir i dobru volju medju ljudima, a uzdrzljivi u recima koje vode razdoru, mrznji, zlobi i prepirci".
Opet je nama ziveti jedni pored drugih i ako ne raspirujemo netrpeljivost medju nama, i ono sto je bilo,stisace se. U tekstu je napomenut sukob samo studenata iz Nisa, ali mi nije jasno kako nema nista o sukobu studenata iz Bg, NS... :think:
 
Каменују нам аутобусе, малтретирају наше туристе .... а сад и ово.
А ми и даље дробимо како није народ крив, крив је Мило и његови *********. А тог Мила већ 20 год. бира тај исти народ тамо.

Важно је да ми стално причамо како су Црногорци - Срби. Да дајемо двојна држављанства, да њихове студенте овде третирамо као домаће, да нам црногорци вечито буду политичке вође у Србији, преко 80% да су овде директори ....

Да црногорске глумце, певаче и остале, који живе у Србији, тј. Београду, титрамо, а исти када оду у МонтеНегро бусају се у груди својом црногорштином ... више од самог локалног становништва.

Да деценијама трпимо последице сукоба црногораца са Дедиња и оних из матице ...

А они доле нека и даље туку свештенике СПЦ, српске туристе, студенте, лупају аутобусе ...
И та ЦГ наводно има опозицију која се изјашњава да су Срби. Неког Предрага Булатовића, Драгана Шоћа, Андрију Мандића .... Па где су ти људи, што се не оглашавају поводом оваквих случајева??? Нема их нигде. Битно да су им доопета у посланичким фотељама, да дилују са актуелном влашћу, сви имају приватне фирме .... Али, шта очекивати када наша ''независна'' средства информисања о овим случајевима - не извештавају. :evil:


:ok:

Svi su oni veliki Srbi po potrebi ( školovanje , državljanstva, studentski i ini domovi i krediti tj finansiranje iz budžeta Srbije), , a čim se dočepaju granice mne, najžešći pljuvači i Srba i Srbije:thumbdown::dash:

Eh ko ih ne zna...pa ni taj ih ne bi kupio:lol::mrgreen:
 
Каменују нам аутобусе, малтретирају наше туристе .... а сад и ово.
А ми и даље дробимо како није народ крив, крив је Мило и његови *********. А тог Мила већ 20 год. бира тај исти народ тамо.

Важно је да ми стално причамо како су Црногорци - Срби. Да дајемо двојна држављанства, да њихове студенте овде третирамо као домаће, да нам црногорци вечито буду политичке вође у Србији, преко 80% да су овде директори ....

Да црногорске глумце, певаче и остале, који живе у Србији, тј. Београду, титрамо, а исти када оду у МонтеНегро бусају се у груди својом црногорштином ... више од самог локалног становништва.

Да деценијама трпимо последице сукоба црногораца са Дедиња и оних из матице ...

А они доле нека и даље туку свештенике СПЦ, српске туристе, студенте, лупају аутобусе ...
И та ЦГ наводно има опозицију која се изјашњава да су Срби. Неког Предрага Булатовића, Драгана Шоћа, Андрију Мандића .... Па где су ти људи, што се не оглашавају поводом оваквих случајева??? Нема их нигде. Битно да су им доопета у посланичким фотељама, да дилују са актуелном влашћу, сви имају приватне фирме .... Али, шта очекивати када наша ''независна'' средства информисања о овим случајевима - не извештавају. :evil:

Потпис !

Они су шиптари, имају сличну традицију и антрополошки су слични, те их треба третирати као стоку, што и јесу
 
Pesnicama na Nišlije
S. BABOVIĆ, 14.05.2009 20:39:55 Ocena: 2.49 (Glasova: 10) Komentara: 0

NIŠ - Studenti Elektronskog fakulteta u Nišu povukli su se sa Međunarodnih susreta studenata elektrotehnike - “Elektrijada 2009” u Budvi (od 5. do 7. maja) dan pre kraja skupa zbog incidenta sa crnogorskim studentima - saznaju “Novosti”. Varnice između dva studentska tabora javile su se na četvrtfinalnoj košarkaškoj utakmici, kada je došlo do tuče igrača iz Podgorice i Niša. Sukob je kulminirao, svedoče niški studenti, upadanjem u njihove sobe u hotelu “Slovenska plaža” i pretećih telefonskih poziva.
Miroslav Milovanović iz Studentskog parlamenta EF Niš kaže za “Novosti” da je bilo više incidenata.
- Posle kratke rasprave, strasti su smirene i zakazan je sastanak na kome će se odlučiti o daljim postupcima - kažu u Studentskom parlamentu Elektronskog fakulteta. - Predstavnici studenata iz Podgorice izneli su ultimatum, kojim je traženo da ekipa iz Niša bude diskvalifikovana, a da oni nastave takmičenje. U suprotnom “nijedan Nišlija neće živ izaći iz Budve” i cela Elektrijada će biti prekinuta. O ovoj i drugim pretnjama mogu da posvedoče i predstavnici ostalih fakulteta, koji su prisustvovali sastanku (ETF Beograd, FTN Kosovska Mitrovica, FTN Novi Sad, ETF Istočno Sarajevo, ETF Banja Luka)
Usledilo je povlačenje tima iz takmičenja kao “jedini razuman potez”. Umesto da se situacija smiri, došlo je opet do incidenta, nakon čega je usledila “hajka na studente”, “vršeni su upadi u sobe studenata i usledio je veliki broj pretećih telefonskih poziva”. Hotelsko obezbeđenje i policija nisu pravovremeno reagovali i pružili adekvatnu zaštitu, smatraju studenti. Predstavnici Studentskog parlamenta pošto su utvrdili da ne postoje bezbednosni uslovi za dalji boravak u Budvi, odlučili su da povuku svoje studente sa “Elektrijade”.

Баш ме чуди?! У овој нашој виртуелној кафани цвета братство - јединство... :mrgreen:
 
ma te elektijade ,pravnijade i ostale "jade " su leglo javasluka , alkoholizma ,bluda i nemorala za studentsku neradnicku bagru koja ce posle da kuka kako su im skupe skolarine i kako im je puno ispita za uslov
tako da ... ko ih yebe

Апсолутно се слажем са тобом, никад нисам био, али постоји само један случај када бих отишао. Пошто се сваке године мења домаћин, који може да изабере град за правнијаду, грађевинијаду, саобраћијаду... дошао ред на ђетићки факултет из Подгорице. И погађајте који је град милогорски декан изабрао... Улцињ. И замисли која је то гамад, када предлажу момцима и девојкама из Косовске Митровице да иду у шиптарски Улцињ.

Тема: Нису ми јасни ови наши, било их је са студентима из Београда, Новог Сада, Бања Луке и Косовске Митровице бар 300, 400 што је више него пола становника Будве.
 
Eto jel vidite.... Ma ja lepo kazem njih treba mlatiti na svakom koraku!!! Imam i ja sa njima dosta iskustva(ratnog:D). Nishta braco asd vidite. Kad god vidite nekog Milogorca na ulici polomite mu i ruke i noge i vilicu i vrat i rebra i sve shto moze da se polomi na njemu.
 
Ima dosta retrdiranih ljudi u Srbiji koji ne prate vesti i koji zive u nebesima. Svako ko ode u tu prciju, nek ne kuka ako mu se neshto desi. Mene ovo uopshte ne chudi.
Па ми смо ''небески народ''.

Мислимо да, ако си према некоме добар, и он ће бити такав према теби.
И увек, стално, да када нам неко чини зло, да према њему будемо ок, да заборавимо, понашамо се као да се ништа није десило или не дешава ..... да према таквима будемо још бољи но што смо били .... верујући да ће се друга страна променити на боље.

Зато полако нестајемо, зато нас је све мање на земљи а све више на небу !
 
:ok:

Svi su oni veliki Srbi po potrebi ( školovanje , državljanstva, studentski i ini domovi i krediti tj finansiranje iz budžeta Srbije), , a čim se dočepaju granice mne, najžešći pljuvači i Srba i Srbije:thumbdown::dash:

Eh ko ih ne zna...pa ni taj ih ne bi kupio:lol::mrgreen:

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Ја сумњам на једног са форума...............познатог по спамовању комплетног ПДФ-а Политика.............отварањем безбројних тема ................о његовом политичком опредељењу!!!:hahaha::rotf::hahaha:
 

Back
Top