Zasto mrzimo islam?

Нису Муслимани порушили те зграде.Немој да наседаш.Авионски удар не може да поруши такве небодере,и то не може да се деси на начин на које су куле пале.

Islamska propaganda koju siri Makl Mur. Nema razlike izmedju extren\mist i ostalih muslimana. Oni sve nas nazivaju krstasima i nimalo ne prave razliku da li ce dici u vazduh skolski, gradski ili vojni autobus u Izraelu.
 
Islamska propaganda koju siri Makl Mur. Nema razlike izmedju extren\mist i ostalih muslimana. Oni sve nas nazivaju krstasima i nimalo ne prave razliku da li ce dici u vazduh skolski, gradski ili vojni autobus u Izraelu.

Ima i druga strana medalje.

Nisu svi muslimani u predrasudama oko Hrishcana i ostalih nemuslimana , a ni Izralelci nisu cvecke , a situacija u Palestini je previshe komplikovana da se to opishe u jednoj poruci ( bar ja tako mislim ).
 
Islamska propaganda koju siri Makl Mur. Nema razlike izmedju extren\mist i ostalih muslimana. Oni sve nas nazivaju krstasima i nimalo ne prave razliku da li ce dici u vazduh skolski, gradski ili vojni autobus u Izraelu.

ajde ne rise svega ti

ja sam musliman i nisam jos nista dignuo u vazduh ( mada sam dolazio u iskusenje nekoliko puta kad sam vadio neke papire u Opstinu ) :)
i znam sigurno jos cetvoricu ili petoricu koji nisu teroristi

eto
ne valja ti teorija
 
Poslednja izmena:
Ima i druga strana medalje.

Nisu svi muslimani u predrasudama oko Hrishcana i ostalih nemuslimana , a ni Izralelci nisu cvecke , a situacija u Palestini je previshe komplikovana da se to opishe u jednoj poruci ( bar ja tako mislim ).

Slazem se. Dovoljno je videti ko koga ubija i sve je jasno. Koga "cekaju device u raju"?

Ja se sve nešto mislim...
Ili su ti Arapi ovaj priprosti i nije im palo na pamet da mogu koristiti oružje tako da ubiju neprijatelja, ne i sebe...
Ili ih je znatno manje od neprijatelja ili su znatno slabije naoružani, pa koriste tu kamikaze tehniku.
I nekako sam sklon, ko zna zašto, da prihvatim ovu drugu varijantu. I ondak se pitam, ako je neprijatelja više i bolje je naoružan, da ne znači to da se Arapi jednostavno brane? :neutral:
 
Islamska propaganda koju siri Makl Mur. Nema razlike izmedju extren\mist i ostalih muslimana. Oni sve nas nazivaju krstasima i nimalo ne prave razliku da li ce dici u vazduh skolski, gradski ili vojni autobus u Izraelu.


Nema razlike?! :eek:
Neće biti, jer ja poznajem nekoliko desetina muslimana iz različitih zemalja, među kojima su Sloveni, Berberi, Turci i Arapi.
Oni se uglavnom veoma pozitivno izražavaju o Srbiji i Srbima, čak većina njih gaji veoma prijateljska osećanja prema našoj zemlji i narodu.


Da navedem jedan primer koji možeš da proveriš i na forumu:

Moja sestra je prosle godine isla na letovanje u Turskoj. Otisla u prodavnicu da kupi kafu,kad tamo Turci ne znaju sta je Turska kafa,znaju sta je Srpska. I tu moja sestra izjavi da je ona iz Srbije,a ova Turkinja sto prodaje samo klikne i izjavi: Oh,Vi iz Srbija!!! Mi ziveli zajedno 500 godina! Mi prijatelji!!

Dalje, koliko sam ja upoznat sa događajima u svetu, vojska SAD je ušla u poslovicu, po broju civila koje ubija i redovnosti sa kojom to čini.
Ili ti je voz na mostu u Grdeličkoj klisuri, zgrada RTS-a, kuće rudara u Aleksincu, itd, toliko brzo izlapelo iz pamćenja? :thumbdown:


U vezi bombaša samoubica - u pitanju je tehnologija dejstva po neprijateljskim ciljevima. Neki koriste skupe projektile zemlja-vazduh i lasersko obeležavanje obdaništa, neki sasređenu vatru više artiljerijskih oruđa po školi, neki bombaša samoubicu koji digne u vazduh autobus.
 
Poslednja izmena:
Da procitao sam ali ti nisam naveo svoj primer. Moja sestra je prosle godine isla na letovanje u Turskoj. Otisla u prodavnicu da kupi kafu,kad tamo Turci ne znaju sta je Turska kafa,znaju sta je Srpska. I tu moja sestra izjavi da je ona iz Srbije,a ova Turkinja sto prodaje samo klikne i izjavi: Oh,Vi iz Srbija!!! Mi ziveli zajedno 500 godina! Mi prijatelji!!
Sta da kazes na to? Njen cukunpradeda nabijao na kolac mog cukunpradedu,a ja treba da je tapsem po ledjima i nazivam prijateljem? Da, bas smo ziveli skladno i lepo 5 vekova.


Tako kazu i da se Hrvati odusevljavaju Srbima, kada im pune prazne pansione:)
 
Lepo ti reče žena.

Redak primer miroljubive religije čiji vernici koja hoće da kolju književnika Ruždija.

Ma rishcani nisu nikog nikada klali ...
Samo na lomachu ... I to vecinom nauchnike ...

Mozhda ce ovo zvuchati malo ... netrpeljivo ... ali Islam kaska za Hrishcanstvom oko 600 godina , nadajmo se da ce im skoro doci "renesansa".

P.S: U medjuvremenu se paziti od ektremista , a prvo nauchiti razliku izemdju muslimana i muslimana ekstremiste.
 
Poslednja izmena:
Па када сте нас напали..шта је требало да радимо..статирамо..

Само покушајте поново...

Секташи мухамедански!


Koji to mi? :hahaha:

Aha, pošto su muhamedanci "napali" hrišćane, ovi su počeli krstaške ratove?

Uzgred i islam i hrišćanstvo su judejske sekte, te je uz mog ugla urenbesno smešno kada počnete da se prepucavate ko je sekta, a ko nije, a pri tome ni ne znate da samo neobrazovana osoba upotrebljava termin sekta u pežorativnom značenju. :hahaha:
 
Па када сте нас напали..шта је требало да радимо..статирамо..

Само покушајте поново...

Секташи мухамедански!
vidi kako se svadja :)
kao da je prica o dvije grupe Ultrasa koji dogovaraju fajt poslje tekme :)

Koji to mi? :hahaha:

Aha, pošto su muhamedanci "napali" hrišćane, ovi su počeli krstaške ratove?

Uzgred i islam i hrišćanstvo su judejske sekte, te je uz mog ugla urenbesno smešno kada počnete da se prepucavate ko je sekta, a ko nije... :hahaha:

:super:
 
Ljudi nemoj da vredjate muslimansku veru. Saddam Hussein je uvek bio uz nas. Iran je odbio priznanje Kosova.

Bio je i Cetnicki vojvoda musliman, Ismet Pupovac koji je imao u odredu 2,000 Cetnika muslimana. Bio je i Mustafa Mulalic, pa su mu smrdljivi komunisti sudili isto kao i Drazi.

I svaka cast svim Fikretovcima koji su se borili na stranu pravde i istine.

Ne vodimo rat protiv muslimana, nego protiv terorizma. :)
:worth::worth:

Terorizam ne postoji.:ok:
Terorizam je alatka za manipulisanje ljudima.
 

Back
Top