Blutut mi ne valja breeee!!!!

Sisidora-97

Obećava
Poruka
83
Owako.Ja imam blutut narawno.I sad kada ga ubacim u kuciste.Mislim kada ga prikacim tu gde treeba,nece da mi se otwori smao pise PLEASE INSERT A BLOOTUTH DEVICE.Stas da radim.Znam da se owo znaci molim vas ubacite blutut ali ja sam ga ubacila u cemu je problem.Please nemojte da me zezate,nego mi odgoworite ako znate!!!!!I da molim modetore s mi ne brisu temu zato sto mi je jako potrebna pkomoc:worth::worth::worth:
 
za kraj možeš da uradiš nešto kao instaliranje drajvera - programa koji se nalazi na CDu kojeg si dobila sa bluetoothom, ako nemaš taj CD reci nam model bluetootha ili pokušaj sama da nađeš nove drajvere sa googla ..

ako to ne upali moguće da nešto nije u redu sa USBom :)
 
Owako.Ja imam blutut narawno.I sad kada ga ubacim u kuciste.Mislim kada ga prikacim tu gde treeba,nece da mi se otwori smao pise PLEASE INSERT A BLOOTUTH DEVICE.Stas da radim.Znam da se owo znaci molim vas ubacite blutut ali ja sam ga ubacila u cemu je problem.Please nemojte da me zezate,nego mi odgoworite ako znate!!!!!I da molim modetore s mi ne brisu temu zato sto mi je jako potrebna pkomoc:worth::worth::worth:
I kakve ovo veze ima s programiranjem :confused:
 
Na ozbiljnu stranu - imam apsolutni isti problem i nemam pojma sta da radim. -.-

brate, ne razumem vas sto se gubite, i sto stavljate ovo u podforum programiranje . . . jel si instalirao driver? ako nemas driver i ne znas oznaq bluetooth-a skini program EVEREST ili Sisoftware sandra ili tako nesto koji ce da ti procita model bluetooth-a i onda lako mozes da nadjes driver, a sa druge strane ja sam vise puta probao od sasvim nekog tamo drugog modela driver i radi bez problema na svim bt-ovima . . . posto znam da vam ovo od malopre ne predstavlja nikakav problem probajte sa ovime:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja mislim da si se ti pogubio u mojoj ironiji.

A na ozbiljnu stranu - imam drajver, hvala bogu, imam i program, ali ne prepoznaje bluetooth uopste. Verovatno crko. Moram isprobati na drugi racunar.

Pa ako s oproštenjem svetli uređaj,valjda je ispravan.Kod mog ćaleta tako na kompu neće da mi prikaže flash disk iako se čuje zvučni signal da je fleš disk prikačen,a u desnom uglu dole mi prikazuje da mogu da kliknem i da izvršim safe remote.To je znak da je tvom sistemu došlo vreme kad treba da se obori.
 
Pa ako s oproštenjem svetli uređaj,valjda je ispravan.Kod mog ćaleta tako na kompu neće da mi prikaže flash disk iako se čuje zvučni signal da je fleš disk prikačen,a u desnom uglu dole mi prikazuje da mogu da kliknem i da izvršim safe remote.To je znak da je tvom sistemu došlo vreme kad treba da se obori.

Ne, to znaci da nije dovoljno inteligentan da bi koristio uredjaje poput PC-a i BT-a . . .
 
za početak prestani da koristiš "w" umesto "v" :confused:

Bespotreban komentar, koji nikako ne pomaže.


Bespotreban komentar, koji nikako ne pomaže.

A da...kod moga druga normalno radi!!!!!!!!!!!!

Zato što je instalirao driver.

I kakve ovo veze ima s programiranjem :confused:

Baš nikakve. Tema treba da ide u hardware / software.


Bespotreban komentar, koji nikako ne pomaže.

Koju zastitu koristis? Jel Kaspersky ili AVG? Pazi da joj ne preneses neke bolestine, nije to za zezanje.

Zaštita nema veze sa ovim.

Ne, to znaci da nije dovoljno inteligentan da bi koristio uredjaje poput PC-a i BT-a . . .

Bespotreban komentar, koji nikako ne pomaže.

Nemoj tako. Ne znas ti ko sam ja. Mozda cak i posecujes moj blog.

Bespotreban komentar, koji nikako ne pomaže.
__________________________________________________________________________

Treba samo da instaliraš driver.

Šta piše na bluetooth-u? Koja marka?

Kada to saznaš, napiši ovde, pa ću možda naći na netu ili ću te uputiti gde i šta treba uraditi.

Imao sam i ja problem sa istim, pošto sam izgubio CD.
 

Back
Top